Moguce su nize cene za razgovore preko mobilnih telefona

Rasha1

Zainteresovan član
Poruka
368
Ako zelite da obavljate jeftinije telefonske razgovore na linijama koje imaju vecu tarifu , javite se mozda mogu da Vam pomognem imate manje troskove telefona. Nije vazno da li zovete fiksni ili mobilni telefon, da li zovete u zemlji ili u inostranstvu, da li zovete iz sela ili iz grada, iz firme ili iz kuce, moguca su znacajna poboljsanja ustede, jer tehnika znacajno napreduje.

Opisite vas problem, vas zahtev i ja cu vam se javiti sa svojim komentarom sta mogu da ucinim za Vas.

jovicr@bankerinter.net
 
Rasha1:
Stalno i sve vise razgovaramo terlefonima i troskovi telefonskih razgovora nisu zanemarljiva stavka u mesecnom budzetu prosecne porodice u Srbiji.

Budite informisani sta danas tehnika pruza kao realnu mogucnost da bi telefonski razgovori manje kostali.

Pa ajde ispricaj nam ovde sta pruza i tako to.... Sto mora da ti neko pise na private, pricaj ovde.... :)
 
To je kombinacija hardvera i softvera. Ako nemate racunar a zivite u gradu koji ima razvijenu telefonsku mrezu, digitalnu centralu ( do kraja ove godine sve opstine po planu telekoma imace digitalne centrale) mozete sebi da priustite novi telefonski uredjaj koji u najskupljoj varijanti kosta 100 EUR i da imate troskove telefoniranja koji su znacajno nizi od zvanicne tarife telekoma. Sto dalju distancu zoves to je cena razgovora relativno manja . Npr. cena razgovora dva mobilna telefona izmedju Srbije i USD sada iznosi oko 450 din minut. Koriscenjem ovog uredjaja ta cena ce biti manja oko deset puta.

Ako nemate razvijenu mrezu, imate potrebu da razgovarate sa inostranstvom, tada sa svog postojeceg telefona ( nije vazno da li je to fiksni telefon ili mobilni telefon), mozete da obavite taj telefonski razgovor sa inostranstvom ( nije bitno da li je to fiksni ili mobilni telefon), tako sto cete zamoliti nekoga ko vec ima takav uredjaj da vas spoji sa licem koje zelite da zovete.
U tom slucaju cena razgovora nece biti 10 puta niza od zvanicne tarife vec 6-8 puta ( npr. razgovor sa USA dva mobilna telefona) itd.

To su sada takve mogucnosti.

Za sada toliko.
S postovanjem svima koji se interesuju za ovu temu.
 
i ja imam jedan uredjaj kojm cete jos vise ustedeti na vasem kucnom budzetu,vise od telefona,grejanja,komunalija i struje zajedno. Uredjaj se zove "leba i vode" i garantujem da cete osetiti neverovatnu ustedu vec u prvom mesecu

sto mi ovo "smrdi" na neku reklamu,prevaru i dvojne naloge :think:


ako se "pomoc" sastoji od prodaje necega onda i nije neka pomoc

"Ni kod babe nema dzabe".:rotf:
A koje prodaje?:think:
 
@Rasha1: Povoljnije rešenje već postoji u našoj zemlji, ukoliko uporedimo sa onim što ste do sada naveli, u kom je npr. minut razgovora sa SAD-om 7.08 dinara sa uračunatim porezima. Uz to je korisnicima ove usluge definisan vrlo visok QoS (kvalitet servisa) prilikom razgovora.

Opširnije

Slično rešenje nudi i Telekom Srbija, ali uz kupovinu odredjenih kartica, ukucavanjem i pozivanjem USSD kodova i slično.
 
Poslednja izmena:

Back
Top