Nedostajanje

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Da li vam nedostaju bivši partneri? Koliko često? Šta vam najviše nedostaje? Priča, fizički kontakt ili nešto specifično, što samo ta osoba ima? Da li vam se desi da vam neka osoba snažno počne da nedostaje i posle dužeg vremena od prekida veze, i posle dužeg nerazmišljanja o njoj? I kako to rešavate?
 
Sokolica_M:
Da li vam nedostaju bivši partneri? Koliko često? Šta vam najviše nedostaje? Priča, fizički kontakt ili nešto specifično, što samo ta osoba ima? Da li vam se desi da vam neka osoba snažno počne da nedostaje i posle dužeg vremena od prekida veze, i posle dužeg nerazmišljanja o njoj? I kako to rešavate?


uhhh i sad dok ovo citam srce preti da iskoci iz grudi i nastavi da zivi kao (uslovno?) nezavisni organizam, te da kidne negde niz ulicu,daleko,najdalje...
 
Sokolica_M:
Da li vam nedostaju bivši partneri? Koliko često? Šta vam najviše nedostaje? Priča, fizički kontakt ili nešto specifično, što samo ta osoba ima? Da li vam se desi da vam neka osoba snažno počne da nedostaje i posle dužeg vremena od prekida veze, i posle dužeg nerazmišljanja o njoj? I kako to rešavate?

setim se nekih nekih ispada...ne da mi nedostaje nego se pitam kako je
 
da, nedostaju mi, nekad je to chesto obichna seksualna zhelja, a nekad i zbog nekih njihovih pojedinachnih karakteristika, potreba za ljubavnim mirom i ispunjenoshcju, intimnom prichom i razumevanjem, koje mi "iskoche" u nekom momentu iz nekog razloga.
ne moram da se borim protiv toga, jer nije to nishta strashno, niti loshe i nepodnoshljivo.
propustim to kroz sebe.
 
Mene nedostaju samo mane od jednog i to mane zbog kojih smo raskinuli.....
Objašnjenje... sve vrline mogu da se nađu opet ne baš sve ali večina može da te sačeka u sledećoj vezi jer tome težiš... a mane izbegavaš u šiiiiirokom luku... zato mi samo one i nedostaju.... neće se ponoviti nikad više
čudo su ove današnje žene :mrgreen:
 
Heheh...a baš ovih dana razmišljam o tome... :smile:

Onaj jedan, dugogodišnji...nisam sigurna da li je to baš nedostajanje...više potsećanje, na osećaj sigurnosti...poštovanja...osećaj da te neko voli, da to znaš i da će ti biti oprošteno ma šta da kažeš ili uradiš...jednom rečju, ušuškanost...da, to mi nedostaje...ta ušuškanost ...mada mi je to na kraju postalo dosadno...( :? )...al' to samo potvrdjuje ono, da pravu stvar počinješ da ceniš tek kada je izgubiš...odnosno, osobu... :cry:

Na kratko se podsetim, uzdahnem i...idemo dalje...sama sam tako htela :razz:
 
nedostaje mi bivši. možda čak i previše. zašto? hm, zato što me tretiro na poseban način, zato što sa njim nikad nije bilo dosadno, nedostaju mi naše svađe-sa njim sam znala da se jako žestoko posvađam, da te svađe mi najviše fale...ali ipak to nije bila srećna veza i loše bi se završilo da smo ostali zajedno, ali da ipak mi fali
 
Taj osecaj sam imala samo jadnom u zivotu..pamtim da me kidalo...sve, secanje na smeh, glas, dodir, sex,..izrazi lica..Nisam se borila protiv toga, kapiram da je zdravije pustiti da te samelje, i prodje, jer, zaboga, ne moze trajati vechno. Nikako nisam pristalica lechenja "klin se klinom izbija", to mi je luzerski...prosto, sve je to moje, i ono sto je bilo, ono sto pamtim, ono sto mi nedostaje,boli..
Sve prodje. I kroz bol se ponesto nauchi.
 
meni jako bolno nedostaje jedna osoba. to je bol pretocen u najrazlicitija osecanja. nisam sigurna koje emocije tu preovladavaju, koliko je povredjenost, mrznja, ljubav...sve....toliko mi nedostaje da je sve to izmesano i tako BOLNO. eto kako ja dozivljavam to nedostajanje. da mogu polupala bih sve po kuci ali nece mi biti bolje. o placu da ne pricam...
a sta mi nedostaje? sve. i neki odgovori, nikad neizreceni. milion pitanja kojima ne znam odgovor. samo je otisao. nikad mi niko u zivotu nije nesto takvo uradio. potrebno je ono poslednje- cao, ma kako da boli u tom trenutku. i sad, ne znam jesam li imala posla sa totalnom seljacinom.. pa jesam..ne znam kako da definisem osobe koje tako odu..i to posle toliko vremena....i kako mi nedostaje? sve boli koliko mi nedostaje. i koliko me razocarao...to je neizrecivo...
 
Meni previse nedostaje ovaj trenutni...toliko da je sve ono pre njega crna rupa...
Previse nam je dobro kad smo zajedno, a svaki sekund stostruko placamo...potpisujem da smo jedno drugo najlepse unistili...
Kako se izboriti sa potpunim savrsenstvom, apsolutnom srecom sa jednim bicem, ludilom, zeljom...(savrsenim sexom, da ne zaboravim), kako ne misliti kad si svestan da ne postoji dalje, ne postoji bolje, oboje ubedjeni u to, razdvojeni hiljadama kilometara...
Skrenuh sa teme, znam da cete mi oprostiti...
 
Moja drugarica je imala takvo iskustvo, znam koliko joj je bilo tesko, jer je sve funkcionisalo, a on je samo otisao...porazavajuce je kad reci ostanu u vazduhu, a tudji postupci bez definicije i objasnjenja..
 

Back
Top