Ctrl+Alt+Delete ne radi

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.688
Када притиснем истовремено Ctrl,Alt,Delete добијем упозорење од компјутера (наводим): "Task manager has been disabled by your administrator". Ранијих година сам на овај начин убијао програме који ми се замрзну и који ми закоче, али одједном ову функцију са три тастера више не могу да користим. Већ сам присиљен да ресттартујем комп. Како да решим овај проблем и да активирам функцију Ctrl+Alt+Delete?
 
This error is caused by restrictions placed in Registry. There are two methods to fix this problem:

Method 1
Click Start, Run and type this command exactly as given below: (better - Copy and paste)

REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f

Method 2
1. Open Registry Editor (Regedit.exe) and navigate to:
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies\ System

2. In the right-pane, double-click DisableTaskMgr and set it's data to 0
 
Како нисам админ. Ја сам администратор и једини власник компјутора, и само га ја користим. А ово "налог" што кажеш једино може бити што рецимо имам 3 имејл налога: крстарица, гмаил, птт. Да ли је то та колизија, чика докторе :-)
 
drinjaca:
Како нисам админ. Ја сам администратор и једини власник компјутора, и само га ја користим. А ово "налог" што кажеш једино може бити што рецимо имам 3 имејл налога: крстарица, гмаил, птт. Да ли је то та колизија, чика докторе :-)


Cika doktor je mislio na accounte na racunaru, pored administratorskog naloga...

Dakle nije rijec o mail nalozima, vec o nalozima (user account), na kompjuteru..

Start/controlPanel/User Accounts...

Provjeri pa ce ti biti jasno sta je cika doktor htio da kaze...
 

Back
Top