Коштуница: Не мењамо Косово за Европске интеграције

Alekasandar2

Iskusan
Poruka
5.546
Коштуница је у изјави рекао да Србија неће трговати Косовом зарад Европских интеграцији и да никада није било забележено да се држава одриче дела своје територије зарад неких бенефиција.

РТС
 
Alekasandar2:
Коштуница је у изјави рекао да Србија неће трговати Косовом зарад Европских интеграцији и да никада није било забележено да се држава одриче дела своје територије зарад неких бенефиција.

РТС


Frozen74:
Nama Kosovo moze biti oteto... Ali ga naravno necemo direktno zameniti za evropske integracije. A ako nam otmu Kosovo ja bih im rekao da se teraju sa svojim integracijama i uveo sankcije EU

Zezam se... samo bih prekinuo pregovore o pridruzivanju... I rekao bih da nas Evropa moze dobiti za clana samo ako nam daju R Srpsku !

E ovo volim da pročitam!!
 
filatelista:
Niko od nas i ne traži da damo Kosmet za ulazak u EU.
Ren pre neki dan lepo kazo.
Ako ne prođe to u SB, nikad od nas to neće ni biti traženo jer neke članice EU neće ni priznati Kosmet.
Bar ja tako tumačim međunarodnu politiku.


ti filatelisto pircas ono sto zelis da cujes a ne ono sto oni govore. vise zvanicnika EU je reklo da ce Srbija morati da prizna nezavisno Kosovo ako zeli u EU
 
filatelista:
Niko od nas i ne traži da damo Kosmet za ulazak u EU.
Ren pre neki dan lepo kazo.
Ako ne prođe to u SB, nikad od nas to neće ni biti traženo jer neke članice EU neće ni priznati Kosmet.
Bar ja tako tumačim međunarodnu politiku.

Амбасадори UK и USA су пре говорили другачије. И били веома агилни...
И чија је сад "старија"?!?
 
Frozen74:
Nama Kosovo moze biti oteto... Ali ga naravno necemo direktno zameniti za evropske integracije. A ako nam otmu Kosovo ja bih im rekao da se teraju sa svojim integracijama i uveo sankcije EU :D:D:D

Zezam se... samo bih prekinuo pregovore o pridruzivanju... I rekao bih da nas Evropa moze dobiti za clana samo ako nam daju R Srpsku !
Jel se i za ovo zezas?
 
Па ако људи у РС желе референдумом да се изјасне дали желе или нежеле да се припоје србији то је њихова воља а не воља муђахедина, усташа, ЕУ, америке и ЕУ, јер по принципу распарчавања СФРЈ свака република је имала право на самоопредељиње дали жели да се отцепи и буде самостална или не, па што то неби могли и људи у РС, зар то нису дупли стандарди да једни могу да се отцепе референдумом а да другима ускраћују то право?
 
Потпуно су јасно рекли и Коштуница али и Алигрудић ДА НЕМА НИШТА ОД ЕВРОПСКИХ ИНТЕГРАЦИЈА УКОЛИКО НАМ ОТМУ КиМ.....

Али исто тако је Барбика Тадић ових дана увалио жваку да имамо 2 приоритета и КиМ али и јевропске интеграције... па мисли ако нам отму КиМ да ћемо наставити у ЕУ - али ту се грдно преварио.....
 
filatelista:
Ja idem po logici, zašto bi mi morali da priznamo Kosmet ako to ne želi Španija, Slovačka, Rumunija i ne znam još ko
Bilt je pričao da je sve u SB
ne znam zašto je za naš prijem u EU bitno šta kaže SAD
oni se bar za to ne pitaju.


bilt i njegova zemlja se nista ne pitaju. na zalost pitaju se nemacka, engleska, francuska , usa sto se tice eu integracija.

ambasadori usa, francuske i engleske su rekli da ce srbija morati da prizna nezavisno kosovo ako zeli u EU, a ambasador neamcke je otisao jos dalje pa nam je zapretio izazivanjem rata i otcepljenjem vojvodine i raske u slucaju da ne priznamo nezavisnost kosova :evil:

I ti zelis da budes deo takvog "drustva"?

Inace ta tzv. EU nije nista drugo do USA puppet state.
 
pritajeno_dobro:
Па ако људи у РС желе референдумом да се изјасне дали желе или нежеле да се припоје србији то је њихова воља а не воља муђахедина, усташа, ЕУ, америке и ЕУ, јер по принципу распарчавања СФРЈ свака република је имала право на самоопредељиње дали жели да се отцепи и буде самостална или не, па што то неби могли и људи у РС, зар то нису дупли стандарди да једни могу да се отцепе референдумом а да другима ускраћују то право?

Znaci po vasem cim vi referendumom odlucite DA ovi iz Srbije odma AMIN nema tu hoces neces.... bas vas briga :-D :-D Kad se vi sa siljopisom pojavite sa ovakvim izlivima ljubavi....
 
Vintage:
Znaci po vasem cim vi referendumom odlucite DA ovi iz Srbije odma AMIN nema tu hoces neces.... bas vas briga :-D :-D Kad se vi sa siljopisom pojavite sa ovakvim izlivima ljubavi....
Izvini izgleda si malo priglup pa da ti pojasnim, ljudi koji zive u RS imaju pravo na referundum jer je RS REpublika i kao takva ima pravo da bira da li i sa kime zelida zivi u zajednici, a to sto ti nekapiras to je tvoja stvar! Rado cu podrzati nasu bracu iz RS da nam se pridruze a predsednik bi bio zna se ko nego R.M. mislim da kapiras inicijale ako nisi toliko otupavio!
 

Back
Top