Зашто хрвати, црногорци,муслимани говоре ружне речи на форуму без бановања?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pritajeno_dobro

Primećen član
Banovan
Poruka
530
Питање сам поставио јер се појавило пар њих који веома вулгарним речима вређају и понижавају србе у србији попут овог
"
021123456789
Verovacu u genocid na Srbima tek kada vidim tvoju krv na Kosovu. Do tada mozes samo da sisâs kurâc
. " Има ту још примера где лик цитирам каже "Frozen74
Registrovan korisnik
Citat:
православац !
To dodje nacista
!!"
Чист пример простачког говора и језика мржнје само што није јавно рекао када вас видим све побијене србе на косову е тек дата ћемо размотрити дали је реч о геноциду, а о оној задњој реченици и да некоментаришем већ и сами схватате простачки говор примитивне амебе која је још у развоју. Има пар још таквих који се анонимно појављују, може ли се то искоренити и пустити да људи воде расправу на међуљудском нивоу. Дајте глас да растерамо овакве примитивце! И даље нико од њиџ није банован а моју протеклу тему је затворио ко зна из ког разлога а да нисам ни реч реко или јавио се поводом моје теме!!! Покажимо свима да срби желе да на свом српском форуму треба користити примеран речник а не речник какв неприличи ни малом детету а камо ли одраслм, и као друго ми православци нисмо фашисти како је фрозен назвао нашу верску нацију и опредељеност за веровање у православље. Дајте да се такви ликови одмах банују а не да се тема затвара због нјих а незнам због чега их толерише администратор када је то његова дужност!
 
Kada se sledeći put pojave, i "pišu" a ne "govore" ružne reči vi ne odgovarajte na takve postove. Budite strpljivi i ne nasedajte na provokacije a pogotovu nemojte da pišete o nekoj mržnji ili da nikako psujete. Ugledajte se malo na mene, ne znam jeli neko primetio ali ja nikada nisam pisao kao oni a taman posla da nekoga opsujem i vređam. Ja sam pravi kosmopolita.........
 
Па овде нико не говори о теби , а поготово не ја, већ се само залажем за такав став да се људи који говоре овакве речи моментално банују, е сад то што је администратор можда на њиховој страни то је друга прича! Тебо профо свака част а и осталима који се држе кодекса људског понашања и комуникације са другима а не вређањем и псовкама!
 
Тај са бројевима је КЛОН - и заиста би ЈОмини могао да објави и чији је клон. А зашто му допушта - па вероватно су се договорили у "јевропејском" кружоку Крстарице да им дозволе
такве увреде на рачун Срба јер сматрају да је то супер одговор српским националистима - шта ћеш стара комуњарска "друже-Тито школа"......
 
eremita:
Тај са бројевима је КЛОН - и заиста би ЈОмини могао да објави и чији је клон. А зашто му допушта - па вероватно су се договорили у "јевропејском" кружоку Крстарице да им дозволе
такве увреде на рачун Срба јер сматрају да је то супер одговор српским националистима - шта ћеш стара комуњарска "друже-Тито школа"......
Ма дај боже да је та школа друга тита, јер се у то време титово није смело псовати и споминњати веру, а сада види ове јаднике који псују и пљују по цркви као да се ради о игри погоди реч а не о верском схватанју сваког живог бића, јер сви ми имамо право да верујемо у шста хоћемо само не у веровање жртвовања живог бића у част неког бога као што то раде муслимани и цигани клањем јарића, чиста безумност и секташтво! Јер Исус нигде ненаводи а ни у библији непостоји записано да бог захтева да му се приносе жртве већ чисто да верујемо у постојање свевишњег и да идемо у цркве да се као верници помолимо и запалимо свећу у част мученика!
 
Још бисера од 021123456789:

****** izjavili za heteroseksualni casops "Memento mori", da nece vise biti sluge zdrokavom sistemu babecih klicanja. Oni napominju da im se fuka cija je ruka!

Predsednik skupstine Zavarime Udupe danas posetio guberniju Treceg Rima (Srbiopeju). Izjavio da je zadovoljan polozajem ustaljenih reformi i podrzava zahtev kandidata Mars Tamostoko za izvodjenje akrobatskih modifikacija u stilu cuvenog sportasa Politika Nagrani. Gradjani Glupozborja danas organizuju protest (ad hoc, naravno) pod mitskim nazivom "Hic Rodos, hic salta". Ocekuje se da ce protesti proci casno i bez krvi.

Knjizevni odel zavoda za zastitu zivotinja danas lupio kûrcem po stolu.

"Ne mos´ bre da me zajebavajû, pa znam ja ko je napisao Pipliju i potegao Rakiju. To su ti oni Preverznjaci i zgubidani koji po celu dani jedu orah iz mog bostana!"

Vas idiote jos niko nije banovao?! Ja da sam moderator, samo kad bih video rec Turska, ne samo da bi vas sve banovao, nego bi vas i prijavio policiji za raspirivanje javnih nereda. Da ne govrim da bih vas tukao dok se ne ispovracate, nabio bih vam kesu na glavu, i pravac Fruska Gora, na malo silovanja i sastanak sa letvama. Da vam jêbam mamu zlotvori, ko vas je napravio tako degenercne,pacovstine ljigave!
 
Ako nastavite ovako, vrlo brzo cete poceti da smetate jedni drugima...
Mislim, ubrzo ce se formirati Radikalna Krstarica, Demokratska Krstarica... onda ce doci do podjele i u tim novonastalim forumima, pa bi se moglo desiti da SVAKI POJEDINAC ima svoj forum. E tu nastaje PROBLEM. Sto raditi SAM NA SVOM FORUMU. Da bi se prevazisao taj, novonastali problem, MORALI bi pozivati bivshe chlanove da vam se pridruze, pa makar oni MISLILI DRUGACHIJE OD VAS.
 
pumps:
Ako nastavite ovako, vrlo brzo cete poceti da smetate jedni drugima...
Mislim, ubrzo ce se formirati Radikalna Krstarica, Demokratska Krstarica... onda ce doci do podjele i u tim novonastalim forumima, pa bi se moglo desiti da SVAKI POJEDINAC ima svoj forum. E tu nastaje PROBLEM. Sto raditi SAM NA SVOM FORUMU. Da bi se prevazisao taj, novonastali problem, MORALI bi pozivati bivshe chlanove da vam se pridruze, pa makar oni MISLILI DRUGACHIJE OD VAS.
pa i ne moraju, registruju se sa nekoliko nickova i onda izigravaju cas jeria, cas neshu, cas kyo, cas mene, cas grofa....a "pobedjuje" uvek isti
 
adem_ks:
pa i ne moraju, registruju se sa nekoliko nickova i onda izigravaju cas jeria, cas neshu, cas kyo, cas mene, cas grofa....a "pobedjuje" uvek isti
Moze i tako... Ali onda to predstavlja opasnost po njih same da postanu PODVOJENE LICHNOSTI. Tesko je svadjati se sam sa sobom, voditi ljubav sam sa samim sobom...
Ovako brate imaju uvijek dezurne krivce pa udri po KRIVCIMA ! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top