Dva puta bez... (bonus tema)

Vesela_zena_beogradska:
Nije to trip na zalost. 1/3 brzo svrshi, 1/3 pada **** kad stavi kondom, 1/3 dobro kara. (ovo je odokativna procena i moguca su izvesna pomeranja)




Evo ja sam u tih 1%. :)


A po tebi, koja je to vremenska granica da ne proglasis tipa brzojebom? Evo, ja mogu oko sat vremena u cugu bez ikakvih pomagala (droga, vijagra, alkohol). Jesam li brzojeb? Ozbiljno pitam.
Jedino me ponekada zeza kondom (pada ****) ali mi pada kad je jebeni durex u pitanju.A oni vulkanizerski mi ne smetaju.
 
A po tebi, koja je to vremenska granica da ne proglasis tipa brzojebom? Evo, ja mogu oko sat vremena u cugu bez ikakvih pomagala (droga, vijagra, alkohol). Jesam li brzojeb? Ozbiljno pitam.

Ma sve ono kad svrshi iza mene, ili zajedno sa mnom, meni je ok, koliko god trajalo :) A ne ono, tek ga je stavio, i vec gotov. Alo, prijatelju, jesi ti doshao da `ebesh ili da drkash sebe! Za ovo vala nisi morao da se cimash. To ja njemu .. ukratko.


Jesam li brzojeb?

Rekla bih da nisi.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ma sve ono kad svrshi iza mene, ili zajedno sa mnom, meni je ok, koliko god trajalo :) A ne ono, tek ga je stavio, i vec gotov. Alo, prijatelju, jesi ti doshao da `ebesh ili da drkash sebe! Za ovo vala nisi morao da se cimash. To ja njemu .. ukratko.




Rekla bih da nisi.

A koji su im obicno izgovori i opravdanja na tvoju kritiku? A sta bi ako bi ti popila kritiku? Evo, ja bih ti nasao manu, garant a jezicav sam kao i ti. Mislim da dosta pružam u krevetu a zato i zahtevam mnoooogo. Paket usluga.
 
Vesela_zena_beogradska:
Ovo mi se desilo samo jednom u zivotu i evo sada sa tobom .. :)

Ili .. umoran sam, nenaspavan, nisam ruchao, popio sam

ili .. dva sata sam bio napaljen ... ili .. mnogo si me napalila .. ili (a ja se chesto zatresem kad mi **** udje) ja mislio ti svrshavash .. :)

Dobro, al fakat je da je tesko kontrolisati se ako si zesce napaljen...******* ja sam imao jednu koja oralno obradjuje po pola sata-*****, jaja, samo sto ne prica sa njim.I bude malo zajebano ali ako se pregura ta jedna tacka pred svrs (a moze) onda si car. plus sto zena ako se ne varam pali kada muskarac moze da se kontrolise. Nekako su manje pod pritiskom da li ce ostati bez 5-6 dobrih svrsheva. Tako mi se cini. Uostalom, jedna mi je i rekla da kada provali da kada uoci da nece biti kiksa opustenije se ponasa. Mislim ne usteze se da dobro obradjuje ****-nece biti preuranjenog svrsa.
 
A sta bi ako bi ti popila kritiku? Evo, ja bih ti nasao manu, garant a jezicav sam kao i ti. Mislim da dosta pružam u krevetu a zato i zahtevam mnoooogo. Paket usluga.

To je i meni reklo nekolicina ... da su po-rno glumice nishta, da mnogo dajem i mnogo trazim, da su otkrili novu dimenziju, da nisu znali chemu im **** sluzi ... itd (molim da se ovo shvati samo kao odgovor na pitanje)

Ne secam se da me neko kritikovao, osim kad mu kazem da je nikakav `ebach, onda on meni kaze da sam i ja losha :)

Pazi, uopshte ne mislim za sebe da sam extra riba, da sam najbolja `ebachica - medjutim, oni s pochetka, koji su me hvalili, pa i ja njih mogu da pohvalim - nama je zapravo sex bio dobar. Nashli smo se shtono kazu.
 

Back
Top