Bulevar AVNOJ-a u Zorana Đinđića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
18. maj 2007. | 14:09 | Izvor: B92
Beograd -- Ministar za državnu upravu i lokalnu samoupravu Milan Marković dao saglasnost o promeni naziva ulica na teritoriji Beograda.

Ubuduće će ulica Bulevar AVNOJ-a na Novom Beogradu nositi naziv Bulevar Zorana Đinđića.
 
Исто су то урадили и с улицом у којој живим. Маршала Толбухина су променили у некакву шкотску сподобу Макензија :shock: Да не поверујеш :confused: :shock: :shock:
 
no_problem:
Лаци имена улица искључиво даје градска власт. То је онај олош што се окупио око бивше градоначелнице Радмиле Хрустановић (муслиманке)

Cudi me da i jedno zivo bice moze da tolerise tvoje ispade. Zasto si ti jos ziv? Kako to da te nisu ubili do sad, koliko kenjas? U kom bunkeru se ti sakrivas, reci mi da te nadjem.
 
no_problem:
Лаци имена улица искључиво даје градска власт. То је онај олош што се окупио око бивше градоначелнице Радмиле Хрустановић (муслиманке)
Ову праксу треба зауставити. Забранити. Нови заслужни нека добијају имена нових улица. У сваком случају ово слуђивање променом имена, коме треба ?
 
no_problem:
Лаци имена улица искључиво даје градска власт. То је онај олош што се окупио око бивше градоначелнице Радмиле Хрустановић (муслиманке)
Kako je ovo glup i primitivan komentar, gradonačelnice muslimanke...pa ta i takva "muslimanka" je građanin ove zemlji i ima ista prava kao i ti.
Nije ni čudo što je iskrene patriote sramota, kad im neko ***** ovakve fašističke stavove.
 
Глупости!Зашто они који мењају имена улица не плате из своји џепова промену докумената станара тих улица и обавештења рођацима и пријатељима истих о промени назива улице?То није пијетет према покојнику,него лоповлук!:shock:
 
Zamisli da ti u dokumentu pise mesto stanovanjaBg ulica "djindjiceva" i da se
kojim slucajem nadjes u Nemackoj.I da te tamo pokupi policija zbog sumnje u vezi kradje bundi.
Covece padas momentalno...kriv si......:):):):) naravno u zatvoru bi imao poseban tretman od strane
robijasa ipak je djiki bio njihov kolega lopov.:):):)
 
Djindjic !!! Iako sam se slagao sa njim u mnogo cemu nisam za to da se ime daje po savremeniku. Imacemo jednak problem kao i sa svakom savremenoscu. Da bi se o necemu pricalo i po nekome davala imena ulicama potrebna je vremenska distanca. Dakle onoga dana kada se bude dokazalo ko je i sta bio Djiki pa ako prodje moralni sud istorije onda cemo i ime ulicama davati po njemu. Da ne bi smo ulazili u zamke lazi. kao sto smo imali slucaj sa istorijom II svetskog rata koja se obradjivala u skolama a bez vremenske distance. II svetski rat jos uvek nije sazreo za analiziranje i zauzimanje stavova. A za Djindjica kojeg su skoro juce ubili da ne govorim. Milslim da treba da se saceka.

A to da li je bio Kapone ili ne to je moronstina koju moze samo neki imbecilni pileci mozak da kaze.

PA I NIKOLA PASIC JE BIO NAJVECI KORUPCIONAS U ISTORIJI SRPSKE RADIKALNE STRANKE PA IMAMO STOTINE IMENA ULICA SA NJEGOVIM NAZIVOM.

To da li je neko drpao ili ne to nije bitno. Bitno je koliko je bio neko drzavotvoran. A koje to bio pokazace istorija. A ne VI!!! Badavadzije nepismene radikalske.
 
Slazem se da je |Nikola Pasic bio lopuza.
Djindjic je bio lopuza , izdajnik ,mafijas, dezerter ,pobornik kaznjavanja Srbije, huskac bombardovanja,
saradnik stranih obavestajnih sluzbi,kvazi opozicionar,nekarakterna licnost,prevrtljivac,
stetocina,lazov,hostapler.....
 
Kazem da imate graam mozga :

1. ne biste komentarisali mrtvog coveka jer nemate nikakvih dokaza ni za dobro ni za zlo... ne treba ga ni hvaliti ni kuditi.. ne treba dati ni ime bulevaru po njemu....
2. znali bi ste sta je istorijska distanca...

ali avaj... nepismenost Srbije uvek najlakse dolazi do izrazaja...

prokleti fasisti...
 
SiIent Bob:
Ja bi i da se promene Zagrebačka, Sarajevska, Partizanske Avijacije, Partizanske Solidarnosti itd... to je tako passe...
I Nikole Dobrovica....komunjarskog arhitekte bez ukusa koji je pravio onu rogobu od generalshtaba koju su na srecu srushili u bombarodvanju.
Po meni Djindjic nije dovoljno znachajna lichnost nashe istorije da bi dobio bulevar.On ruku na srce i ako je ubijen nije ostavio neki toliko znachajan trag u srpskoj istoriji i doprineo ne znam kako....jeste da je izruchio Slobu,ali po meni to samo nije dovoljno za bulevar...AVNOJ svakako treba promeniti kao i sve te komunjarske nazive,a pogotovo taj za chije posleice i danas kao narod placamo.Mozda je bolje 3.Bulevar preimenovati u Bulevar Zorana Djindijca.....strana uz prugu se gradi apsolutno cerla nova a on je kao fora bio modernizator,za nova reshenja ideje pa bi to i simbolichno vishe odgovaralo jer 3.Bulevar i onako zvuchi nekako bezveze..samo broj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top