Ona,on i.....vibrator

Enfroz2891.

Iskusan
Banovan
Poruka
5.907
Zene,da li koristite i vibrator(khm...ne mislim zajedno) dok ste u vezi,imate relativno redovan sex sa partnerom?
Mushkarci,da li bi vam smetalo da vasha devojka koristi i ovo pomagalo dok je sa vama u vezi?Da li bi ste trazlil da to ne chini?
Zene, da li bi ste prihvatile zahtev ako on trazi?:lol:

Imam neshto inspiraciju danas,yebe kevu.....otvoricu josh 5 tema na LJ&S
 
Vidi ga...zacuta... :shock: ..Froz ne vib u usta...Pi...to kakano... :lol: Oma vracaj taj vib...kad ti kazem! :lol:

25004246ul7.gif
 
Pa kad dodjemo na prsti varijantu , onda bih radije nesto duze.....mislim ako on vec nije raspolozen da me kvalitetno obradi sa njegovim prirodnim....onda moze i vestacki,ali odgovarajuce duzine....
....bdw, najjeftiniji vibrator....olovke u kondomu :P
 
Zefirra:
Pa kad dodjemo na prsti varijantu , onda bih radije nesto duze.....mislim ako on vec nije raspolozen da me kvalitetno obradi sa njegovim prirodnim....onda moze i vestacki,ali odgovarajuce duzine....
....bdw, najjeftiniji vibrator....olovke u kondomu :P

Perverzno.. sram te bilo :)

Okreni se vitaminima... $argarepa, krastavac, tikvice.. a ni mesare nisu za zanemarivanje .. mortadele.. (o)chajne kobaje..
 
cLick - OR - Die:
Perverzno.. sram te bilo :)

Okreni se vitaminima... $argarepa, krastavac, tikvice.. a ni mesare nisu za zanemarivanje .. mortadele.. (o)chajne kobaje..


U pravu si...To ce joj sigurno omoguciti 24 - oro chasovnu potenciju...bez kikseva... :D
Verujem ti to neshto iz iskustva? :D
 
Enfroz2891.:
Zene,da li koristite i vibrator(khm...ne mislim zajedno) dok ste u vezi,imate relativno redovan sex sa partnerom?
Mushkarci,da li bi vam smetalo da vasha devojka koristi i ovo pomagalo dok je sa vama u vezi?Da li bi ste trazlil da to ne chini?
Zene, da li bi ste prihvatile zahtev ako on trazi?:lol:

Koristim ga u predigri kada sam sa tipom, volim da se diram dok me on gleda i dok sam sebi drka...normalno...ne vidim sta je tu lose :?:?:?:?:?:?
 
Enfroz2891.:
Zene,da li koristite i vibrator(khm...ne mislim zajedno) dok ste u vezi,imate relativno redovan sex sa partnerom?
Mushkarci,da li bi vam smetalo da vasha devojka koristi i ovo pomagalo dok je sa vama u vezi?Da li bi ste trazlil da to ne chini?
Zene, da li bi ste prihvatile zahtev ako on trazi?:lol:

Imam neshto inspiraciju danas,yebe kevu.....otvoricu josh 5 tema na LJ&S
hmmm
1.ne
...
2.da
jbt i mene udarila inspiracija nesto danas,sad cu ti napisemo ovde jedan produzeni odgovor...
samo da izvadim moje vibrijajuce pomagalo iz fioke...da me bolje drmne inspiracija!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Jao mene neshto tresnula inspiracija... :shock:

Romantichna upotreba viba: Izvaditi vib iz fioke kad vash dechko to najmanje ocekuje, pustiti karaoke na kompu (po mogucstvu pesma koju on voli), upotrebiti vib kao zamenu za mikrofon, i pevati u isti... :lol:
 
Butterflies And Hurricane:
Jao mene neshto tresnula inspiracija... :shock:

Romantichna upotreba viba: Izvaditi vib iz fioke kad vash dechko to najmanje ocekuje, pustiti karaoke na kompu (po mogucstvu pesma koju on voli), upotrebiti vib kao zamenu za mikrofon, i pevati u isti... :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: e nije ti losa...sad cu to da primenim samo da oduvam prasinu sa viba,odvrnem karaoke koje imam i udarim mu na pevanje...a posto nemam decka volja ce biti jos jaca...
pevacemo nas dvoje celu noc dok nas grlo ne zaboli!!!:mrgreen:
 
Lusy Lusy:
:lol: :lol: :lol: :lol: e nije ti losa...sad cu to da primenim samo da oduvam prasinu sa viba,odvrnem karaoke koje imam i udarim mu na pevanje...a posto nemam decka volja ce biti jos jaca...
pevacemo nas dvoje celu noc dok nas grlo ne zaboli!!!:mrgreen:

Jao Lusi padoh sa stolice od smeha. Inspirisala me tvoja poruka...Da znas da cu ti se pridruziti... :lol:
 

Back
Top