sta tinejdzeri misle o...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nancy

Zainteresovan član
Poruka
195
molim vas da mi odgovorite na ovo posto bi mi to dosta znacilo
sta tinejdzeri bilo kog godista(90-83)misle o drugim devojkama odnosno deckima koji su pripadnici nekih grupa(punkeri, hippie, metalci itd) da li imaju neke predrasude itd. pitam ovo jer sam uvek imala(i jos imam) problem sa pronalazenjem prijatelja, uvek su me svi zaobilazili itd. i sad sam u skripcu sa tim, tako da me zanima, da li je toliko odbojno druziti se samnom zbog toga sto slusam, verujem i volim nesto drugo ili...
 
Pa...kao i svuda postoje razliciti ljudi,vecina,nazalost ima te predrasude na osnovu muzike koju slusas...mada ja ipak smatram da ne "meris" osobe po tome sta slusaju...nego kakve su...ma nemam pojma ;P sve u svemu...uvek ce postojati predrasude...nazalost...tako je :(
 
Pa sto se tice toga oko predrasuda, uvek mozes da nadjes dobrog prijatelja iako si metalac, punker, hippie itd.. Evo pogledaj vreme hippika, svi su billi prijatelji , zajedno, opusteni, i meni je bas zao sto nije danas tako... Ali koliko se meni cini , sve te grupe ljudi(hipici, metalci, punkeri) se medjusobno dobro razumeju i veoma lepo slazu, cak mogu reci da su na nekom vecem nivou druzenja , bar sto se tice musko-zenskih odnosa... npr, ceto neki metalac ili hipik itd ce imati vise drugarica nego neko ko to nije... tako da je po meni nesto najbolje bilo to vreme kraj 60tih 70ih i pocetak 80tih... i veoma mi je zao sto to vise nikad nece biti :cry: ... pozdrav svima i srecno druzenje
 
a ja znam da mrzim ostale punkerke.ne mogu da ih podnesem, da ih podnesem bile su mi uzasno napaljene isfolirane i ljigave. ne znam dal sam i takva... da li ja to mrzim njih ili sebe u njima...ali znam da nikada nijedna punkerka nije bila moja prava prijateljica
 
Nancy:
molim vas da mi odgovorite na ovo posto bi mi to dosta znacilo
sta tinejdzeri bilo kog godista(90-83)misle o drugim devojkama odnosno deckima koji su pripadnici nekih grupa(punkeri, hippie, metalci itd) da li imaju neke predrasude itd. pitam ovo jer sam uvek imala(i jos imam) problem sa pronalazenjem prijatelja, uvek su me svi zaobilazili itd. i sad sam u skripcu sa tim, tako da me zanima, da li je toliko odbojno druziti se samnom zbog toga sto slusam, verujem i volim nesto drugo ili...

E pa pazi, ja sam hipik i onda bi trebalo da se druzim sa istomishljenicima, kojih na zalost NEMA!!!!!! Eto... ubi se da nadjem neke slicne ljude, ali talas fensa je sve podavio, tako da mogu lepo "da se slikam" :shock:

Ali...ja se druzim sa ljudima koji me prihvataju sto sam takva bez obzira sto nisu hipici! Ja te ne poznajem dovoljno (ustvari uopste te ne poznajem) pa ne mogu da zakljucim, da li nemas pravih prijatelja zbog toga sto se mozda pogresno postavis prema njima, ili jednostavno nisi naisla na neku ok osobu koja je spremna da se druzi bez obzira na to sta slusas! Ako cemo vec o predrasudama, mene bi trebalo svi zivi da izbegavaju kad vide da nosim pentagram (ja sam paganka) ali...nije tako . Mozda sve to zavisi od sredine... ali ne bi trebalo da te istomishljenici ne prihvataju :?

pozdrav i sve najbolje :wink:
 
silvereye:
Ma ne mogu da verujem.... citala sam tvoje postove i meni delujes sasvim ok,ne razumem zasto te izbegavaju ! Evo ocju ja da se druzim sa tobom! :wink:
jeeee!!! :D ajde. e pazi i ja nemam istomisljenika i u tome je problem! ne poznajem nikog ko bi bio ne isti jer takvih nema nego barem slican ko i ja. a ljudi oko mene me jednostavno ne prihvataju takvu kakvu jesam. imam je drugarice al ne prave i one nikako ne mogu da me razumeju. stalno pokusavaju da me promene.
 
Nancy:
silvereye:
Ma ne mogu da verujem.... citala sam tvoje postove i meni delujes sasvim ok,ne razumem zasto te izbegavaju ! Evo ocju ja da se druzim sa tobom! :wink:
jeeee!!! :D ajde. e pazi i ja nemam istomisljenika i u tome je problem! ne poznajem nikog ko bi bio ne isti jer takvih nema nego barem slican ko i ja. a ljudi oko mene me jednostavno ne prihvataju takvu kakvu jesam. imam je drugarice al ne prave i one nikako ne mogu da me razumeju. stalno pokusavaju da me promene.

Ma opusteno, daleko da sam jedna od takvih koji vole da "prepravljaju" svoje drugarice... Ja bas i volim drugacije ljude...a ne ono svi isti (vec sam pominjala oko originalnosti). E ovako...poslacu ti ja mail... :D

peace
 
Nancy:
molim vas da mi odgovorite na ovo posto bi mi to dosta znacilo
sta tinejdzeri bilo kog godista(90-83)misle o drugim devojkama odnosno deckima koji su pripadnici nekih grupa(punkeri, hippie, metalci itd) da li imaju neke predrasude itd. pitam ovo jer sam uvek imala(i jos imam) problem sa pronalazenjem prijatelja, uvek su me svi zaobilazili itd. i sad sam u skripcu sa tim, tako da me zanima, da li je toliko odbojno druziti se samnom zbog toga sto slusam, verujem i volim nesto drugo ili...
Ja najvise volim ljude koji se oblace ko pankeri i vole metal.Mislim da su to najopusteniji ljudi koje sam video.Najvise volim ribe koje se oblace ko panker.Jednostavno ne mogu da im odolim.
____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
silvereye:
Nancy:
silvereye:
Ma ne mogu da verujem.... citala sam tvoje postove i meni delujes sasvim ok,ne razumem zasto te izbegavaju ! Evo ocju ja da se druzim sa tobom! :wink:
jeeee!!! :D ajde. e pazi i ja nemam istomisljenika i u tome je problem! ne poznajem nikog ko bi bio ne isti jer takvih nema nego barem slican ko i ja. a ljudi oko mene me jednostavno ne prihvataju takvu kakvu jesam. imam je drugarice al ne prave i one nikako ne mogu da me razumeju. stalno pokusavaju da me promene.

Ma opusteno, daleko da sam jedna od takvih koji vole da "prepravljaju" svoje drugarice... Ja bas i volim drugacije ljude...a ne ono svi isti (vec sam pominjala oko originalnosti). E ovako...poslacu ti ja mail... :D

peace
ocekujem
freedome
 
Nancy:
molim vas da mi odgovorite na ovo posto bi mi to dosta znacilo
sta tinejdzeri bilo kog godista(90-83)misle o drugim devojkama odnosno deckima koji su pripadnici nekih grupa(punkeri, hippie, metalci itd) da li imaju neke predrasude itd. pitam ovo jer sam uvek imala(i jos imam) problem sa pronalazenjem prijatelja, uvek su me svi zaobilazili itd. i sad sam u skripcu sa tim, tako da me zanima, da li je toliko odbojno druziti se samnom zbog toga sto slusam, verujem i volim nesto drugo ili...[/qu slusaj ti mene sta ti ja kazem setro nemoj ti nista da brines sto se toga tice nemas problema ljudi te zbog toga sigurno nece zaobilaziti sigurno zavisno od toga gde zivis
 
Nancy,niste ne brini,ako nista drugo,JA hocu da se druzim sa tobom!
Mene u skoli vecina zaobilazi jer ne slusam Cecu,Jecu i slicnu boraniju.Svi misle da sam neka sektasica i da se drogiram,a uopste nije tako.Ja samo volim kvalitetnu muziku i ne zelim da budem klon Tijane Dapcevic!Van skole imam dosta prijatelja pankera,metalaca,hipika,... i svi se medjusobno cenimo i prihvatamo jedni druge onakve kakvi jesmo.Sigurna sam da ces i ti naici na neko drustvo koje ti odgovara.Ako ne nadju oni tebe,potrazi ti njih.Ja tako uvek radim-privuce me neka osoba,odmah trazim nacin da se upoznamo.Volela bih da mi pises..................
 
nenushka:
Nancy,niste ne brini,ako nista drugo,JA hocu da se druzim sa tobom!
Mene u skoli vecina zaobilazi jer ne slusam Cecu,Jecu i slicnu boraniju.Svi misle da sam neka sektasica i da se drogiram,a uopste nije tako.Ja samo volim kvalitetnu muziku i ne zelim da budem klon Tijane Dapcevic!Van skole imam dosta prijatelja pankera,metalaca,hipika,... i svi se medjusobno cenimo i prihvatamo jedni druge onakve kakvi jesmo.Sigurna sam da ces i ti naici na neko drustvo koje ti odgovara.Ako ne nadju oni tebe,potrazi ti njih.Ja tako uvek radim-privuce me neka osoba,odmah trazim nacin da se upoznamo.Volela bih da mi pises..................
E ovo mi se svidja.Takav je slucaj i kod mene.Svi misle da sam narkoman i nerviram ih sto ne slusam eminema,mada bi voleo da imam neke drugove metalce jer nazalost nemam :cry:
____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Nancy ne nerviraj se.Budi ponosna na ono sto si.Ja sam se takodje nervirala jer me ljudi nikada nisu kapirali.Ne shvataju zasto nokte lakiram u crno i nosim lanac oko ruke.Niko iz mog drustva ne slusa metal cak ni rock ali nemam nameru da se izigravam nesto sto nisam i pratim masu.Stay cool and be your self. :twisted:
 
Cim vide nekoga ko nosi lanac i bodlje oko ruku i vrata odmah prva pomisao u mojoj skoli narkoman.Tuzno :cry:
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
A vecina tih dizelasa(bar je u mom gradu slucaj) i sami duvaju.Jedan iz mog razreda mene posebno mrzi i govori mi da sam narkomanka,nasilan je i uvek mi preti da ce me "razbiti",a on duva,pusi na casu i sl.Njemu ustvari smeta sto na ovom svetu postoji neko ko sme da mu se suprotstavi.Ja ga se ne plasim jer mogu recima da ga povredim mnogo jace nego sto bi on mene kad bi me udario.Dobro,sad vec zaobilazim temu.Ljudi,mi se jadamo jedni drugima,svi smo u slicnom sranju,ali bar imamo jedni druge,zar ne?Volela bih da vas sve upoznam... :cry:
 
nenushka:
A vecina tih dizelasa(bar je u mom gradu slucaj) i sami duvaju.Jedan iz mog razreda mene posebno mrzi i govori mi da sam narkomanka,nasilan je i uvek mi preti da ce me "razbiti",a on duva,pusi na casu i sl.Njemu ustvari smeta sto na ovom svetu postoji neko ko sme da mu se suprotstavi.Ja ga se ne plasim jer mogu recima da ga povredim mnogo jace nego sto bi on mene kad bi me udario.Dobro,sad vec zaobilazim temu.Ljudi,mi se jadamo jedni drugima,svi smo u slicnom *,ali bar imamo jedni druge,zar ne?Volela bih da vas sve upoznam... :cry:
Ja sam za :D
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Ja iskreno cenim ljude koji oce da se odvoje od mase i prate sami sebe, tojest prate svoje ideale, svoja misljenja, a ne nesto sto im neko drugi namice. Zato mrzim politicare, mrzim vecinu TVa i mrzim grupe koje se reklamiraju kroz svoje pesme. A ako mi se nesto svidja, boli me **** sta mi drugi govore, ja cu ici za tim. Najvise volim devojke koje se ne boje nicega, pa ni misljenja drugih o kako one izgledaju, oblace se, ili sta govore. Samo pokazuje da su samostalne, sto je po meni jako vazno. Evo kao da mene sada boli **** sto me ovi Englezi zovu terorista jer dolazim iz "zemlje treceg sveta" i sto volim oruzje. Vau, strasno, sada cu da im bombardujem kuce, pa niko ne sme da me razbesni... Budale...
 
JaH_G|rL:
Pa...kao i svuda postoje razliciti ljudi,vecina,nazalost ima te predrasude na osnovu muzike koju slusas...mada ja ipak smatram da ne "meris" osobe po tome sta slusaju...nego kakve su...ma nemam pojma ;P sve u svemu...uvek ce postojati predrasude...nazalost...tako je :(
I ja mislim da nema veze sta slusas bitno je kakva si-da li si veran prijatelj, umes li da cuvas tajne-nemoj da se opterecujes time naci ces ti drugarice
 
E,ti bi mogla da mi budes prava drugarica jer smo potpuno iste!Mene moje drustvo takodje izbegava zato sto slusam rock.Strani rock i metal sam pocela da slusam od skoro i odjednom svi misle da se drogiram. U mom gradu ima dosta budala koje nemaju razumevanja za neciji ukus,ali ima i onih koji slusaju istu muziku.Ti moras da imas razno drustvo da bi mogla da odrzis svoje mesto.Znaci:(ma koliko ja volela metalce i palila se na duge kose)ne smes da se druzis samo sa pankerima,ili samo sa reperima ili tako.Priznajem, mislim da je bolje da imas decka s kojim se neces svadjati o muzici, ali znaj MUZIKA NE ODREDJUJE SKROZ COVEKA!!!Ja sam se jednom razocarala u naj naj naj najlepseg metalca u gradu,a moja prva i nikad prezaljena ljubav bio je...REPER.Moja naj drugarica se pali...na nasa pop sranja! Zato, iako mislis da je ROCK, METAL ILI PUNK zakon, ponekad je bolje da bolje da to zadrzis za sebe, da bi i neko ko misli suprotno zadrzao to za sebe.
 
E,ti bi mogla da mi budes prava drugarica jer smo potpuno iste!Mene moje drustvo takodje izbegava zato sto slusam rock.Strani rock i metal sam pocela da slusam od skoro i odjednom svi misle da se drogiram. U mom gradu ima dosta budala koje nemaju razumevanja za neciji ukus,ali ima i onih koji slusaju istu muziku.Ti moras da imas razno drustvo da bi mogla da odrzis svoje mesto.Znaci:(ma koliko ja volela metalce i palila se na duge kose)ne smes da se druzis samo sa pankerima,ili samo sa reperima ili tako.Priznajem, mislim da je bolje da imas decka s kojim se neces svadjati o muzici, ali znaj MUZIKA NE ODREDJUJE SKROZ COVEKA!!!Ja sam se jednom razocarala u naj naj naj najlepseg metalca u gradu,a moja prva i nikad prezaljena ljubav bio je...REPER.Moja naj drugarica se pali...na nasa pop sranja! Zato, iako mislis da je ROCK, METAL ILI PUNK zakon, ponekad je bolje da bolje da to zadrzis za sebe, da bi i neko ko misli suprotno zadrzao to za sebe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top