sta tinejdzeri misle o...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tako jeste,ja sam bio metalac i idalje sam okruzen takvim ljudima kad sam bio normalno obucen svi su bili u fazonu koji ce ovaj **** na svirci i pozercina izlazi samo da bi bio vidjen a ne zna da nabroji 5 pesama Hima,Tokio Hotela ili slicnog sranja od benda,a posle kad sam usao u fazon svi su se skupili i promenili misljenje o meni za noc! I danas kad ih vidim vidim smradine koje se grebu od drugih za pice,ljude koji glume neko prijateljstvo a koji ce te ocas posla zajebati i napustiti,gnjide i lozare(slusam metal i odjednom moram da oponasam frontmena grupa)! Zalim ih sve,ni prema jednom nebi imao milosti kad bi se sa njima zakacio!

:lol:
Па, брате мили, ко ти је крив кад ти је екипа била лоша, то што се гребу за пиће и што хоће да за*ебу некога апсолутно нема везе са тим шта слушају:lol:

И Tokio Hotel није метал бенд:mrgreen:
 
:lol:
Па, брате мили, ко ти је крив кад ти је екипа била лоша, то што се гребу за пиће и што хоће да за*ебу некога апсолутно нема везе са тим шта слушају:lol:

И Tokio Hotel није метал бенд:mrgreen:

E ali takvi su svi u gradu,msm znam ljude sa svakim sam pricao!:) znam da nije ali morao sam da nekako docaram sranje bend a ne mogu da se trenutno setim niceg osim HIM-a pa reko aj njih da ubacim!:D
 
slazem se s tim.
ali njih ne zelim da upoznam,pa mogu oni biti ne znam kakvi.


a sto mi je krivo sto se sad prozivaju fenserke :(
imam dosta fenserki u drustvu i suuuper su!:) i za pricu,i za ''blejanje'' i za smejanje i za plakanja,uvek su kraj tebe. :heart:

Družim se ja sa svim i svakim.
Što slušam rok, imam dugu kosu, sviram gitaru, nosim starke to je moja stvar...
Inače sam alergičan na one metalce 666 kosturske glave \m/ i ti fazoni... to mi je malo više žalost nego alergija.
Slušam metal i rok zato što me na neki način napune pozitivnom energijom i bude mi super, evo zadnjih 10 dana samo SMF slušam, prejaka muzika a tekstovi samo zajebi neki. A sad tamo neki metalac sluša black metal da bi neke svoje komplekse skrio tom muzikom ili šta već.
 
Družim se ja sa svim i svakim.
Što slušam rok, imam dugu kosu, sviram gitaru, nosim starke to je moja stvar...
Inače sam alergičan na one metalce 666 kosturske glave \m/ i ti fazoni... to mi je malo više žalost nego alergija.
Slušam metal i rok zato što me na neki način napune pozitivnom energijom i bude mi super, evo zadnjih 10 dana samo SMF slušam, prejaka muzika a tekstovi samo zajebi neki. A sad tamo neki metalac sluša black metal da bi neke svoje komplekse skrio tom muzikom ili šta već.

To u stvari i jesu metalci zbog kojih drugi imaju predrasude...
 
Ipak po vrsti muzike mozes da saznas dosta o toj osobi...Sto vam je muzika srodinija,to znaci da ste vise kompatibilni...Muzika ide uz karakter...Grandovce mogu da spoznam na kilometar...Kada bolje pogledam,jako malo imam drugova grandovaca...

Ne slazem se....

Skoro svi ljudi sa kojima se druzim slusaju Grand,i uzasavalo me kad na odmoru u skoli puste Cecu na mobilnom ::zima:...Ipak,isla sam par puta sa njima na mesta gde se to pusta,i bilo mi je fino,jer su to ljudi koje volim.

Imam samo jednu drugaricu koja voli bas ono sto i ja ,i bas tako sam je i upoznala,jer je saznala od drugih da volimo iste stvari....:)
 
E pa pazi, ja sam hipik i onda bi trebalo da se druzim sa istomishljenicima, kojih na zalost NEMA!!!!!! Eto... ubi se da nadjem neke slicne ljude, ali talas fensa je sve podavio, tako da mogu lepo "da se slikam" :shock:

Ali...ja se druzim sa ljudima koji me prihvataju sto sam takva bez obzira sto nisu hipici! Ja te ne poznajem dovoljno (ustvari uopste te ne poznajem) pa ne mogu da zakljucim, da li nemas pravih prijatelja zbog toga sto se mozda pogresno postavis prema njima, ili jednostavno nisi naisla na neku ok osobu koja je spremna da se druzi bez obzira na to sta slusas! Ako cemo vec o predrasudama, mene bi trebalo svi zivi da izbegavaju kad vide da nosim pentagram (ja sam paganka) ali...nije tako . Mozda sve to zavisi od sredine... ali ne bi trebalo da te istomishljenici ne prihvataju :?

pozdrav i sve najbolje :wink:

Ok,samo dve stvari....Otkud ti to da danas nema hipika?!?! Second, kako mozes u isto vreme biti paganin i hipik? (ne osudjujem,samo mi nije jasno :D) Hipici daju slobodu ljudima da veruju ili ne veruju u Boga,ali oni u sustinu mnogo vise veruju u samu snagu coveka,a nikako nisu verovali u vise bogova...Sta sad? :dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top