Sex u vezi

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Dragi forumashi,

Koliko vam je bitan sex u vezi, i koliko puta nedeljno smatrate da je normalno da ga konzumirate?


ps. molim bez preuvelichavanja...
ps2. aj sad u red...dva po dva pa na odgovaranje... :D
 
veoma bitan, da ne kazem u prvim periodima veze i presudan...dobar mastovit raznovrsan sex.
Kasnije bitan faktor, ali posle nekog vremena pada na top listi, valjda ide sa godinama..Koliko puta nedeljno... ja bi svaki dan... ako mogu da biram....jedan sam od onih prepotentnih u bukvalnom smislu te reci :)
 
Tauren_Chieftan:
veoma bitan, da ne kazem u prvim periodima veze i presudan...dobar mastovit raznovrsan sex.
Kasnije bitan faktor, ali posle nekog vremena pada na top listi, valjda ide sa godinama..Koliko puta nedeljno... ja bi svaki dan... ako mogu da biram....jedan sam od onih prepotentnih u bukvalnom smislu te reci :)

Boldovani deo mi je vrlooo zanimljiv. Recimo ja ne bih izdrzala u vezi u kojoj nema sexa par puta nedeljno (sem ako situacija fizichki ne dozvoljava )..I mislim da veza nije to "to", ukoliko se desi opadanje sexualne zelje proporcionalno sa vremenom.
Da li vrshite selekciju svojih partnera u skladu sa sexualnim uklapanjem, i da li vam je taj aspekt jedan od onih koji su od presudnog znachaja?
 
Veoma mi je bitan i vazan za kvalitet moje veze...kada sex oslabi znaci i da je veza slaba tj pukla na neki nacin...
ja bih svaki dan..nanana...a sad ukoliko je to pak slucajem okolnosti malo redje,pa boze moj nekako se mirim sa tim...
ja volim da vodim ljubav!
 
Butterflies And Hurricane:
Koliko vam je bitan sex u vezi, i koliko puta nedeljno smatrate da je normalno da ga konzumirate?

ps2. aj sad u red...dva po dva pa na odgovaranje... :D

Pa sad.. chika_doktor mi je preporuchio da 6 dana vredno radim, a da nedeljom odmaram, ali ja ipak teram po svome i ne hajem za zdravstvenike.

Iskreno... ako mi se devojka svidja i ako ljubav cveta, mogu i vi$e puta dnevno, a ako sam sa njom da bih joj uchinio ili iz raznih pa i patriotskih pobuda.. onda mi je i jedared nedeljno sasvim dovoljno
 
cLick - OR - Die:
Pa sad.. chika_doktor mi je preporuchio da 6 dana vredno radim, a da nedeljom odmaram, ali ja ipak teram po svome i ne hajem za zdravstvenike.

Iskreno... ako mi se devojka svidja i ako ljubav cveta, mogu i vi$e puta dnevno, a ako sam sa njom da bih joj uchinio ili iz raznih pa i patriotskih pobuda.. onda mi je i jedared nedeljno sasvim dovoljno


Ne razumem bodovani deo? Kako mozesh da budesh sa nekim da bi mu uchinio? :shock:
 
Paaaa na pochetku je najcheshci....a normalno je da vremenom opadne kvantitet....shto ne bi trebalo znachi za kvalitet:)
Pih...shto sam matoriji sex mi nekako deluje manje vazan....manje znachi manje,ne nevazan...ebesh sex kao takav ako nema nicheg zajednichkog izmedju dve osobe...ako govorimo o vezi,naravno.
 
Enfroz2891.:
Paaaa na pochetku je najcheshci....a normalno je da vremenom opadne kvantitet....shto ne bi trebalo znachi za kvalitet:)
Pih...shto sam matoriji sex mi nekako deluje manje vazan....manje znachi manje,ne nevazan...ebesh sex kao takav ako nema nicheg zajednichkog izmedju dve osobe...ako govorimo o vezi,naravno.

E ovo mi je vrlo zanimljiv odgovor, poshto sam par takvih izjava chula u poslednjih par meseci, i desilo im se upravo ono shta sam i ocekivala.... najstrashnija sexualna kriza zbog neuklapanja (on zeli vishe, ona moze i bez istog)...
Poshto sam davno davnoooo imala vezu koja je izmedju ostalog pukla i zbog sexualnog neuklapanja, sada slobodno mogu da kazem da mi je to jedan od prvih najbitnijih aspekata, koji moraju da se poklope...
Naravno podrazumeva se da mora da se poklopi odredjena kolichina interesovanja, ali polazim od cinjenice da se nikad ne bi ni upustila u neku prichu sa nekim sa kim nemam zajednichka interesovanja...Tako da se nekako sve opet svodi na sex...
 
Butterflies And Hurricane:
E ovo mi je vrlo zanimljiv odgovor, poshto sam par takvih izjava chula u poslednjih par meseci, i desilo im se upravo ono shta sam i ocekivala.... najstrashnija sexualna kriza zbog neuklapanja (on zeli vishe, ona moze i bez istog)...
Poshto sam davno davnoooo imala vezu koja je izmedju ostalog pukla i zbog sexualnog neuklapanja, sada slobodno mogu da kazem da mi je to jedan od prvih najbitnijih aspekata, koji moraju da se poklope...
Naravno podrazumeva se da mora da se poklopi odredjena kolichina interesovanja, ali polazim od cinjenice da se nikad ne bi ni upustila u neku prichu sa nekim sa kim nemam zajednichka interesovanja...Tako da se nekako sve opet svodi na sex...

I te kako se ljudi u to upustaju cak i kad nema zajednickih interesovanja....bar na neko vreme ako je sex dobar. Jer nece na pocetku zajednicka interesovanja toliko da rade posao kao nagoni i hemija.
To je u startu bas bitno. Kasnije postaje broj 2. na listi, a broj 1. postaju zajednicka interesovanja jer ona su trajna i tesko se trose.Ako sa nekim imas sta i o cemu da pricas, ako ga kapiras kao coveka, ako mozes da ga iskreno podrzis u vecini stavova ili situacija to je ono sto ce vas vezati trajno, cak i kad seks (pazi, ne ako, nego kad) postane manje ucestao i ne uvek tako vatren i buran.
Jer, nema te osobe na koju se posle nekog vremena neces navici i prestati tako burno da reagujes u seksu kao na pocetku veze. Prirodni zakon. Koliko god nesto izazivalo dobar osecaj,vremenom se naviknes. Verovatno padne taj prag osetljivosti, sta li?
Ali, ako seks u prvim nedeljama ili mesecima veze ne valja, nikad nece ni biti bolji. To je uglavnom najbolji indikator da ljudi nisu jedno za drugo.
 
lyon69:
I te kako se ljudi u to upustaju cak i kad nema zajednickih interesovanja....bar na neko vreme ako je sex dobar. Jer nece na pocetku zajednicka interesovanja toliko da rade posao kao nagoni i hemija.
To je u startu bas bitno. Kasnije postaje broj 2. na listi, a broj 1. postaju zajednicka interesovanja jer ona su trajna i tesko se trose.Ako sa nekim imas sta i o cemu da pricas, ako ga kapiras kao coveka, ako mozes da ga iskreno podrzis u vecini stavova ili situacija to je ono sto ce vas vezati trajno, cak i kad seks (pazi, ne ako, nego kad) postane manje ucestao i ne uvek tako vatren i buran.
Jer, nema te osobe na koju se posle nekog vremena neces navici i prestati tako burno da reagujes u seksu kao na pocetku veze. Prirodni zakon. Koliko god nesto izazivalo dobar osecaj,vremenom se naviknes. Verovatno padne taj prag osetljivosti, sta li?
Ali, ako seks u prvim nedeljama ili mesecima veze ne valja, nikad nece ni biti bolji. To je uglavnom najbolji indikator da ljudi nisu jedno za drugo.


Kada prichamo o dugoj vezi...Pa dobro istina da nije non stop vatren i buran, ali jeste na periode koji su vrlo cesti. Evo to bez problema potpisujem, kao neshto shto je vec prozivljeno.
Slozila bih se sa frozenom da mu kvalitet raste sa vremenom, shto mu daje posebnu draz...
Meni nekako ne moze da spadne na mesto broj 2...Ovo bez zezanja...Nekako mi je sex povezan vrlo sa odnosom...I ukoliko bi se desilo da bi prestala da poshtujem partnera, ili ako bi mi palo mishljenje o njemu, naravno da bi se to odrazilo na sex...
 
Butterflies And Hurricane:
Ne razumem bodovani deo? Kako mozesh da budesh sa nekim da bi mu uchinio? :shock:
Pa na istu foru na koju da$ recimo prilog za crkvu, ili udeli$ prosjaku, ili po$alje$ SMS za neku humanitarnu akciju..

Zna$ kad ti dodje drugarica da je depilira$, a ti smorena go guza, ali joj ipak uchini$.. kapira$
 
cLick - OR - Die:
Pa na istu foru na koju da$ recimo prilog za crkvu, ili udeli$ prosjaku, ili po$alje$ SMS za neku humanitarnu akciju..

Zna$ kad ti dodje drugarica da je depilira$, a ti smorena go guza, ali joj ipak uchini$.. kapira$


Ne bash zato shto kenjash kao foka...ali nema veze... :)
 
Ali, ako seks u prvim nedeljama ili mesecima veze ne valja, nikad nece ni biti bolji.

Bash tako, ili shto bih ja rekla pesnichki .. put do srca vodi preko qrca.

Zna$ kad ti dodje drugarica da je depilira$, a ti smorena go guza, ali joj ipak uchini$.. kapira$


Ma ne *****, ok je ovo, pa deshava se da partneru 'uchinimo' i kresnemo se i ako nismo bash orni, mada se to kasnije anulira, tojest zivnemo.

Kasnije postaje broj 2. na listi, a broj 1. postaju zajednicka interesovanja jer ona su trajna

Razumem ja tebe, pa bar se mi 'brachni' kapiramo, ali se ne bih slozila da sex odlazi na mesto br.2 .. zapravo, deli prvo mesto sa ostalim bitnim zivotnim deshavanjima, iako je na pochetku veze imao neuporedivo veci znachaj, kasnije je i dalje na prvom mestu ali mu se tu pridruzuje josh poneshto. Ja sam se zbog sexa razishla sa muzem, i pored dece i pored svega shto smo stekli, pa ti vidi .. nezadovoljstvo u sexu, koje je u pochetku tek samo to, kasnije se proshiri na sve ostale aspekte i jedno vuche drugo dok ne dodje faza da se zapitamo - a shta cu ja sa njim vishe?
 
Bitan je seks, naravno!
Upravo je fizicka atrakcija pretocena u fizicki kontakt ono sto razlikuje mog decka od mojih drugara!
Ali da li je svakom bitan i koliko, to vec zavisi od coveka do coveka.
Imala sam vezu u trajanju od tri godine i ocajan seks!
Znaci, ljudi se mogu povezati na vise nacina!
 
Butterflies And Hurricane:
E ovo mi je vrlo zanimljiv odgovor, poshto sam par takvih izjava chula u poslednjih par meseci, i desilo im se upravo ono shta sam i ocekivala.... najstrashnija sexualna kriza zbog neuklapanja (on zeli vishe, ona moze i bez istog)...
Poshto sam davno davnoooo imala vezu koja je izmedju ostalog pukla i zbog sexualnog neuklapanja, sada slobodno mogu da kazem da mi je to jedan od prvih najbitnijih aspekata, koji moraju da se poklope...
Naravno podrazumeva se da mora da se poklopi odredjena kolichina interesovanja, ali polazim od cinjenice da se nikad ne bi ni upustila u neku prichu sa nekim sa kim nemam zajednichka interesovanja...Tako da se nekako sve opet svodi na sex...
Paaaaaa... Kako ti ova nova veza? Jel bolje? Mislim, sto se sexa tice... :-D :-D :-D
 
Sve to zavisi od raspolozenja (i to iskljucivo mog raspolozenja:P ) a varira od svaki dan do 2x nedeljno , nize za sad nije otislo....
....ali smorila sam se od studentskog doma,isterivanja cimera , sexa po danu , sexa na javnom mestu.....hocu sex nocu....u bracnom krevetu. Tj. hocu ga na raspolaganju celu noc! :)
 
2pike:
Paaaaaa... Kako ti ova nova veza? Jel bolje? Mislim, sto se sexa tice... :-D :-D :-D

Bolje? Nikad nije ni bila loshe. :D To je barem aspekt koji funkcionishe besprekorno. Aj ne zapitkuj puno nego dolazi da odradish svoje brachne duznosti! :razz: :D
 

Back
Top