Pojachalo

Sada mozesh komotno da drkash, kada gledash mamu kako se skida i kada virish kroz kljuchaonicu, zamishljaj kako bi je Lola "ubio" svojim Q, dok ti i tata sedite u istoj sobi i drkate Q jedan drugom, a ne da chitash neke "bezobrazne " tekstove.
 
Lola 111:
Sada mozesh komotno da drkash, kada gledash mamu kako se skida i kada virish kroz kljuchaonicu, zamishljaj kako bi je Lola "ubio" svojim Q, dok ti i tata sedite u istoj sobi i drkate Q jedan drugom, a ne da chitash neke "bezobrazne " tekstove.

pa jebеm ti bas i mamu i tatu, idiote.. idi leci se
 
Lola 111:
Sada mozesh komotno da drkash, kada gledash mamu kako se skida i kada virish kroz kljuchaonicu, zamishljaj kako bi je Lola "ubio" svojim Q, dok ti i tata sedite u istoj sobi i drkate Q jedan drugom, a ne da chitash neke "bezobrazne " tekstove.

Lola111...ti to pises autobiografski tekst?
 
Lola 111:
Sada mozesh komotno da drkash, kada gledash mamu kako se skida i kada virish kroz kljuchaonicu, zamishljaj kako bi je Lola "ubio" svojim Q, dok ti i tata sedite u istoj sobi i drkate Q jedan drugom, a ne da chitash neke "bezobrazne " tekstove.
aaaaa još još... uuuu kako si bezobrazan....
 
Lola111,Milica,Milicin muz,Lolina zena,Crveni Kmeri,Pol Pot,panduri..Colonija.komsinica....uuuuuuuuu zajeb to je onaj drugi topic..hahaha..koji lik..:-D
 
Zajebi svadju, to nije moj nivo na forumu. Uzivo volim svadju, svakog trenutka mogu da te roknem medju rogove, a umem to i chesto koristim, ali na forumu, neka hvala, ne bih, prema tome, obustavite paljbu na mene, vec se usmerite na kreativnije stvari u zivotu.
 
neko me je prozivao za odabir, tj. meshanje razlichitih zanrova muzike. Kako neko ko se deklarishe kao roker, moze da slusha balkansku elektroniku.
Sledi dogadjaj, mesto zbivanja moj grad, josh uvek opshtina (nije mi jasno kako ste glupi da pomislite da zivim u Nishu, a samo zato shto sam rekao da volim Nish, u utorak i sredu sam u Nishu, valjda cemo u Prolazu i Kalchi pronaci patike za mog sokola), preksinoc.
Zvoni telefon, supruga u nashoj prodavnici, sin na rodjendanu. Poziva me drugar, da sam ili sa suprugom dodjem do njega jer mu je danas rodjendan. Obecavam u momentu, ionako sam pozeleo da neshto popijem, a nisam bash nechim interesantnim raspolagao. Kisha pada kao blesava, jedav se probijamo do njegove kuce. Pijemo, jedemo, zajebavamo se i oko 21 odluchujemo da moramo kuci, jer je sin vec sitgao.
Podmazani, ili shto bi Bosanci rekli: je-ban, ali nedoje-ban, upadamo veseli u stan i odluchujemo da nastavimo zurku. Sinchic u krevet, zaspao kao meche, pre zurke je ishao karate.
Do tri sata smo zena i ja ludovali, igrali, vrishtali, plesali.....
Zashto vam ovo pricham ??? ne zelim da objashnjavam da nam je diskoteka u glavi, da smo poznati po ludovanju u svom stanu, da je opshte poznato da nam za zurku nije potreban niko treci, da ..... Shta je bitno za ovu prichu??
Odabir muzike ???
Komshinica, koju cu da karnem kad-tad, kaze: "O komshije, sinoc opet bila zurka"! Odakle znash da je kod nas, kada si ti na drugom kraju zgrade?
"Pa po odabiru muzike, prvo pochinjete sa Guns n' roses, pa onda preko Pink floyd i Queen stizete do Merlina i Colonie. Odushevili ste me oko pola tri kada je na repertoar stigao Kemal Malovchic i Sinan Sakic, znala sam da ste komirani".
Da li iko ima da shvati bar do pola ???

Napominjem da komunicirate sa osobom koja je oformila shtab za zabranu Sabora u Guchi i stroge zabrane upotrebe trubacha na maturskim proslavama.
Nije potrebno da napominjem da Sabor na Ravnoj Gori , smatram za " Udruzenje fekalija Srbije " (UFS)
 
Ala slozio teme: Konobarski novcanici, plastelin, Milica, pojacala, svingeri... Od kako si dosao sa te zurke nisi vise isti covek. Em su ti syebali pojacalo, em su ti izgleda dali nesto da popijes... Idi negde da te neko pogleda, ovo ti ozbiljno kazem.
 

Back
Top