Odakle Djelicu 11 miliona eura???

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
hom020327-02.jpg


Ja sam posteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!

Danas je podpredsednik vlade Srbije, Boza Djelic priznao da ima akcije u Meridijan Banci u iznosu od 11 miliona eura? Odakle Djelicu tolike pare sta mislite ? I ako ih je posteno zaradio U Srbiji zasto nije na ove pare platio porez?
 
pa sta ako ima!!!! covek je jedan od 50 celnih ljudi druge po kapitalizaciji banke u svetu???!!! nisam DS, ali sam realan.... jos jedna stvar.... ne moze on paltiti porez na akcije dok ih drzi.... tek kad ih proda bice obavezan da plati drzavi 20% po osnovu poreza na kapitalni dobitak.... samo drzanje akcija ne stvara obavezu placanja poreza... mora da plati jedino godisnji porez na dohodak koji potice od dividendi na ime tih akcija....

a vi radikali, pokrite se po usima sa svojim znanjem o ekonomiji.... nisu Kurir i Pravda udzbenici ekonomije,nego tabloidi
 
Е, а да није можда носио гајбе са поврћем? Али мислим да је после месец дана морао носити и гајбице са воћем, јер у супротном не би зарадио 11 милиона него само 5.5
 
Konstantin_de_Sisti:
pa sta ako ima!!!! covek je jedan od 50 celnih ljudi druge po kapitalizaciji banke u svetu???!!! nisam DS, ali sam realan.... jos jedna stvar.... ne moze on paltiti porez na akcije dok ih drzi.... tek kad ih proda bice obavezan da plati drzavi 20% po osnovu poreza na kapitalni dobitak.... samo drzanje akcija ne stvara obavezu placanja poreza... mora da plati jedino godisnji porez na dohodak koji potice od dividendi na ime tih akcija....

a vi radikali, pokrite se po usima sa svojim znanjem o ekonomiji.... nisu Kurir i Pravda udzbenici ekonomije,nego tabloidi


pa on je morao da plati porez na profit na ovu cifru. jer on te pare nije ubrao nego ih je zaradio. a kad ti pare zaradis ti placas porez na profit. pogotovo ako si milioner - a boza djelic je milioner. zasto boza djelic nije platio porez na ovih 11 miliona?
 
no_problem:
Е, а да није можда носио гајбе са поврћем? Али мислим да је после месец дана морао носити и гајбице са воћем, јер у супротном не би зарадио 11 милиона него само 5.5
Ne.. PRODAVAO JE KROFNE NA PLAZI JAZ 1996 GODINE. I TU SE OBOGATIO ! :lol: :lol: :lol:
 
Ajde malo procitajte njegovu biografiju pa se onda zapitajte. Samo cu jedan mali izvod iz nje da vam dam.
Obrazovanje:
Institut d'Etudes Politiques de Paris
Ecole des Hautes Etudes Commerciales
Ecole des Hautes Etudes en Sciences Sociales
Harvard Business School
Kennedy School of Government.

Pa je onda radio u:
Đelić continued to work as an expert advisor for several East European transition governments on the issues of privatization, banking reform and macroeconomic reform : 1991-1992 in Poland (where he also assisted the establishment of the Warsaw Stock Exchange[2]), 1992-1993 in Russia as an advisor to Anatoly Chubais, and 1996 in Romania[3].

In 1991, he become a partner in McKinsey & Company, a leading consulting firm.[3]
 
Konstantin_de_Sisti:
nije nosio gjabe sa povrcem.... covek ima tri titule mastera.... za pismene i obrazovane, taj podatak nesto znaci..... a za vas, ne verujem...

Za radikale tri titule mastera na najpriznatijim i najelitnijim fakultetima na svetu nista ne znaci. Pa njima bre predsednik stranke grobarski tehnicar. Oni vise priznaju neku osnovnu skolu u srbiji nego Harvard. A njihovi obicno onako pijani pravo iz zadruge u skupstinu.
 
jednostavnno, no comment na radikalske prozivke.....

da li se neko pita cime se vucis bavio od kada je zavrsio fakultet?
koliko ja pratim politiku, njegovo prvo i JEDINO radno mesto je NARODNI POSLANIK...
a i ostali njihovi debilni poslanici, ne zna se koji je gori i nepismeniji.... takvi da nam vode drzavu??!!
takvi ne bi znali ni semenke da prodaju!!! idioti nepismeni i ograniceni....

zbog njih i njihovog "patriotizma" svako ko voli srbiju i svoj narod na noramlan nacin biva ismejan...

jedva cekam vreme u kojem ce srbiji biti bolje, a pojave poput SRS i LDP biti politicke dekoracije sa 0,001% podrske
 
Jerry Ropero:
hom020327-02.jpg


Ja sam posteno radio, izlagao sam se opasnosti da me uhvate i oteraju na robiju!

Danas je podpredsednik vlade Srbije, Boza Djelic priznao da ima akcije u Meridijan Banci u iznosu od 11 miliona eura? Odakle Djelicu tolike pare sta mislite ? I ako ih je posteno zaradio U Srbiji zasto nije na ove pare platio porez?


Ako je Djelić rekao da ima 11 miliona to znači da su njegovi i da ga bole šta će duboka unutrašnjost da misli. Sa ovim titulama može da se zaradi a može i da se nasledi. Pa običan fizikalac ima 1000€ platu na zapadu.

_39680473_nikolic_story_ap.jpg

Ima nažalost onih koji neće da priznaju odakle im stan?
Fizikalac koji NIJE radio na zapadu.
 
Jerry Ropero:
pa on je morao da plati porez na profit na ovu cifru. jer on te pare nije ubrao nego ih je zaradio. a kad ti pare zaradis ti placas porez na profit. pogotovo ako si milioner - a boza djelic je milioner. zasto boza djelic nije platio porez na ovih 11 miliona?
Pa nije Djelic bio finansijska vlast u drzavi niti bilo koja druga u poslednje tri godine i vise ,nego su te funkcije vrsili ljudi iz G17 i Mladjan Dikic koji u tom periodu nije nikako bio naklonjen Djelicu bas naprotiv tako da nije na Djelicu nikakva krivica .Druga je stvar dal on svo svoje bogatsvo drzi u Srbiji i da li su mu svi prihodi ovde prijavljeni ako su mu recimo pare u Svajcarskoj,Francuskoj ili na Karibima on ima obavezu da plati porez drzavi Srbiji samo na ono sto ovde zaradi i poseduje..
 
Konstantin_de_Sisti:
da li si to proverio u nadleznoj poreskoj upravi ili verujes Vucicu?

btw.... Jerry, sta si ti po struci? ja sam diplomirani ekonomista i bavim se porezima

Pa njemu nije potrebna struka, on je radikal.
Odes u prvu kancelariju radikalne stranke, dokazes da si makar 200 dana godisnje pijan. Dokazes da imas manje mozga nego golub sa teskim ostecenjem mozga. Ponovis sledecu zakletvu 3-4 puta i dobijas diplomu Radikala:
Smrt Americi, Hrvatskoj, Albaniji, Siptarima, Sloveniji, Bosni, EU....
Zivela Srbija i Rusija....
E posle svega ovoga ti si diplomiran Radikal
Ako zelis da budes Magistar ili Doktor onda moras da ponavljas tu zakletvu 3-4 puta dnevno pred drugima i bar 5 puta dnevno nekoga da nazoves stranim placenikom i domacim izdajnikom.
 
no_problem:
А ѕашто ти и ја не зарадимо поштено толике паре а? Ма смрад је он невиђени, као што је био и онај у кога се Ђелић куне.


Nezadovoljni platom? Nemožete da nadjete posao? Trošite više nego što zaradite?

REPUBLIČKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE JE TU ZBOG VAS!
Prekvalifikacija: Traže se poslastičari!

tulumbe.jpg


DVE TULUMBE ZA TEMU! OD SVIH MILIONERA SRS ZNA SAMO ZA JEDNOG!
 

Back
Top