CS

pa?

  • 1.6

  • 1.5

  • sourse


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Mislim ja nesto pricam,a jedino CS igram,ali to je paradoks,da igrica koja ima nikad goru grafiku i gomilu bagova je najigraniji FPS...
 
Pa to i jeste fora. Pitam i svi kazu da jesu IGRALI. Znaci vise ili ne igraju ili igraju povremeno. Ja ne igram WOW,tako da ne pokusavam da napravim da izgleda da je igra extra. Naprotiv.
 
Bllade:
aj dodji sebi...pitaj nekoga ko igra WoW da li je igrao CS 98% ce reci da jeste...WoW je smece :razz:

Hmmmmmmmm ... Pa svi smo igrali CS . Kada se pojavio CS mogao si da igras Max Payne 1 , Wolfenstein , CMR 2 , CS ili nesto slicno . Nisi ni imao neki izbor kao sto ga imas sada . CS je pregazilo vreme , uprkos tome sto se i danas igra .
 
ma CS je preduvan.
Potpuno nerealan i smem da se kladim da ga igra manje ljudi nego sto igra COD2 ili battelfield ili WOW.
 
Ja nekontam ljude koji josh uvek igraju v1.6.... :lol:
Verzija 1.6 je stara preko 4 godine ( mozda i vishe ) i na njoj je grafika chisto njesra.... kocka do kocke.... :lol:

Ako vec igrate shto neigrate Source ? Inache prestao sam da igram CS....
Vec nekih godinu dana igram COD2 online zbog: lepshe grafike nego na CSS, realnije, bolja igrivost, i kao shto neko kaze vishe ljudi igra COD2 nego CS

Inche koga zanima moze i piracka CSS da se igra na netu na crackovanim serverima samo treba skinuti piracki install + sve update + patch-eve.... sve zajedno oko 1.4 GB :-)
 
CS je sranje, neznam u cemu je fora kod te igrice. Uopste nema misija, jedino CS Condition zero ima nekoliko misija koje su golo sranje, a grafiku necu da komentarisem... IGRAJMO CoD, POBOLJSAJMO ZIVOT!!!!
 
Kada se okupi extra ekipa na nekom serweru onda je CS1.6 bolja igra i od COD2 i WOW zajedno!!!Opalimo malo 5x5 pa mirno spawamo!Nishta lepshe!!!Ja igram iskljuchiwo 1.6!Najbolji je, i igram ga redowno!Headshot, Humiliation, First Blood i tako to...

CS1.6 4EVER!!!
 
Kada se okupi extra ekipa na nekom serweru onda je CS1.6 bolja igra i od COD2 i WOW zajedno!!!Opalimo malo 5x5 pa mirno spawamo!Nishta lepshe!!!Ja igram iskljuchiwo 1.6!Najbolji je, i igram ga redowno!Headshot, Humiliation, First Blood i tako to...

CS1.6 4EVER!!!
 
Odgovor na pitanje zasto je CS bio toliko popularan je jednostavno.

Prvi koliko - toliko zanimljiv multiplayer a i igraonice su dosta kumovale tome.
Sad tu igru igraju samo nostalgicari.
 
Ali isto tako jedan od razloga zasto je ranije CS bio popularniji od WoW-a je rasprostranjenost internet mreze.....Pre 4-5 godina nije bilo ADSL-a i kablovskog pa je lan u igraonicama bio najveca okupacija....
 
Pa igra nije njesra,ali s obzirom da je igra pocela da smara(budimo realni igra postoji vec 10 godina) sa svojom nerealnoscu i u potpunosti neprimerenom grafikom za ovo doba.
 

Back
Top