koliko kosta sajt?

becka75

Početnik
Poruka
5
Potreban mi je sajt za prezentaciju mog rada.Izradjujem kuhinje i plakare,pa bi sajt trebao da ima najosnovnije stvari za kontakt i galeriju sa slikama mojih radova,eventualno neki link.Koliko bi to kostalo sa svim troskovima registracije i ostalo sta treba za sajt?
 
Jel mi to imamo live aukciju ovde?:) Covek hoce da se informise a vi udarili sa ponudama. Cekajte da se javi onaj mali sto radi 5 E po strani svi otpadate :)

Salu na stranu, @becka75 ako ja dodjem kod tebe u radionicu i kazem majstore treba mi kuhija da ima najosnovnije stvari, nekoliko ladica i eventualno po neku policu i koliko to moze da kosta sa prevozom i montazom u mom stanu? Sta bi mi odgovorio?
 
Ovaj predlog je sigurno skuplja varijanta, ali nakon izvesnog vremena i potrosenih para na azuriranje sajta covek shvati da ko ne plati na mostu, plati na cupriji :-)

Vidim mnogo ponuda ovde, ali niko nije predlozio coveku da izradi engine za azuriranje sajta pa da nastavimo aukciju.

Ako si zainteresovan da pored sajta dobijes aplikaciju sa kojom ces moci sam da menjas sadrzaj sajta javi na PP.

U tvom slucaju bi moglo da se napravi azuriranje cenovnika usluga, galerije radova i sl.

Prosto receno uz sajt dobijas program sa kojim mozes da menjas sadrzaj odredjenih delova sajta kad zatreba (npr. promena cene ili postavljanje-zamena slika u galeriji...) .
Time dobijas kontrolu i samostalnost u informacijama koje tvoj sajt daje.

Minimalna cena ovakvih sajtova je oko 400e , zavisno od toga koliko sadrzaja zelis da azuriras.
 
Hvala na odgovorima,vrlo ste ekspeditivni.Sto se tice cene one kuhinje,koliko para toliko i muzike!Pretpostavljam da je cena web dizajna isto tako konfigurisana,zato sto mene zanima najosnovnija varijanta portala.Znaci treba da sadrzi nesto malo teksta i 15-ak fotografija,za pocetak.Posle 5 godina ulaganja u alat doslo je vreme ulaganja u marketing,tako da bih krenuo sa osnovnim stvarima.Izuzetno mi se svidja varijanta samostalnog azuriranja sajta.Pozdrav svima!
 
Ovako!
I moj otac proizvodi kuhinje i plahare, pa znam kolko je to tezak posao i kolko zahteva znanja i umeca. Ja sam poceo da se bavim web dizajnom pre oko godinu dana, do sada sam dosta naucio ( ne kazem da sve znam oko web dizajna ali uci se svakog dana po nesto novo), ja cu da ti uradim sajt (osnovni sa 5-10 strana, 20-25 slika i PHP kontakt formom) za nekih 80-90 evra (bez troskova hostinga i uploada na server), stim sto ti takodje nudim (kao alternativu) besplatni hosting (do 5Mb, sto je sasvim dovoljno) i registraciju donema co.sr (takodje besplanuo).
Moj sajt (koji je trenutno u fazi rekonstrukcije) nalazi se na adresi http://www.wujic.co.sr .
Jedan od mojih "proekata" nalazi se na adresi http://www.bkkomerc.co.sr .
I jos jedan koji je jos uvek u fazi izrade: http://www.storgas.co.yu .
Ukoliko zelis da saradjujemo (ako ti se dopada moj dosadasnji rad) posalji e-mail poruku na vujic@bug.co.yu ili wujic@beobug.com ili jednostavno popuni kontakt formu na http://www.wujic.co.sr.

Predrag Vujic
 
Moja ponuda i dalje vazi...Onako kako si naveo ali bez domena i hosta = 2 dobre resh pljeske.

A zasto jednostavno ne napravis sam? Malo texta + te fotke ( optimizujes ih malo, sredis ) na 1-2-3 strane napravis za 2 sata i manje :)
 
Moram da napomenem da sam pocetnik u svetu racunara pa mi oprostite ako ne koristim nasa slova.Radim kao portir(popularno "obezbedjenje"),pa za smenu od 12 sati,11 sati provedem na racunaru.Stolarija je dodatni posao,koji "preti" da postane primarni.Moram priznati da iako je stolarija moja velika ljubav,racunari i internet je nesto sto me prilicno fascinira.Posto nemam racunar kuci,juce sam kupio laptop zbog lakseg prezentovanja posla potencijalnim kupcima.U pitanju je dinosaurus laptop ASCENTIA 950N P1 u perfektnom stanju(baterija drzi oko 70-ak minuta)sa neverovatnim karakteristikama:RAM 8 mb! HARD 0.8 gb! DOS windows 95! Za vas dva pitanja:

1.Gde naci memorisku karticu od 16 mb i hard od 2gb?
2.Potreban link sa skolom racunara,neke najosnovnije stvari?
 

Back
Top