Da li ste za ulazak Srbije u EU?

Da li ste za ulazak Srbije u EU???

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
misoni:
Хе,Адеме...Ја размишљам да направим политичку тему о Великом Трновцу,само да видим како да је упакујем.:razz:
a gde je to , mislim u kojoj drzavi. inace ako je tema interesantna ja volim da se umesam, mada pokusavam da ostanem u "nasim" okvirima ali... radoznalost ubija ....
 
monti7-krstas:
Ovog momenta javila ARD, Tagesthemen, da je Serbien izabrala Pro-evropsku vladu i da je Olli Rehn doša u Beograd da čestita. :|
Kakav kompliment za Ćoštunicu i njegove gafove oko režiranja ishoda glasanja u cirkusu :roll:
funfire-de-1073995833-30.jpg
 
Naravno da bi ulazkom u EU resili mnoge probleme, pa cak i teritorijalne.
Jer, kad tad Evropa ce biti jedinstvena pa ce pitanje granica biti "deplasirano"
Kao sto, prolazeci kroz Evropu, samo stoji tabla sa natpisom drzave i nigde carine, policije.......to je prava stvar a verujem i krajnji cilj ujedinjenja Evrope.
Svakako da su veoma visoki kriterijumi za ulazak u tu zajednicu ali ako svi budu poshtovali ta pravila (a mora ce) mislim da vishe nikakvih problema oko teritorija nece biti.Maksimalno poshtovanje ljudskih prava, VAZI ZA SVE, i bar bi buduce generacije mogle da rachunaju na miran i civilizovan zivot.
 
Ljuba UF:
Па што то не кажеш шиптарима да нам не узимају Косово и Метохију кад ће мо сви бити у ЕУ?!
kada bi mi verovali da cete vi u EU ne bi ni trazili nezavisnost, ali sa tomom, [jel bio taj ikada u jevropu] kostunjavim, [ne laze dok ne zine] tadicem, [sada je dokazao da mu je preca fotelja od...] cedom [samo 3-4%] vi u evropu mozete otici kroz pedeset-sezdeset g. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Та прича о границама просто не пије воду, мене су на свакој граници задржали бар сат а негде и четири, мислим да се то неће променити ни кад Србија уђе у Еу ако се то икада деси...Само су Бугари били ок ал тад нису били у Еу.Мислим да не треба по сваку цену ићи у Европу, као и то да треба да их условљавамо да Косово остане у саставу Србије, да признају РСК, да РС добије независност и сл. Не заборавите да Србија може и без Европске уније ал Европи треба Дунав, коридор Е 75, повластице које Србија има за извоз у Русију и сл.
 

Back
Top