Ocenjujemo mobilne telefone!

Da li je ova tema dobra?

  • ne - *

  • da - **

  • super je - ***

  • najbolja je - ****


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Master Of The Air

Zainteresovan član
Poruka
324
Pa eto!Svako da oceni 2 telefona pa i to je za vajdu!Telefoni se ocenjuju po sledećim stavkama:

Dizajn: od 1 do 10
Displej: od 1 do 10
Eronomija: od 1 do 10 -kod kucanje poruka-mekoća tastera
Upotreba: od 1 do 10 -koliko puta bi se telefon upotrebljavao
Karaktreristike: od 1 do 10 -MP3 player,kamera,FM radio..
Kvalitet poziva: od 1 do 10
Specijalne opcije: od 0 do 10 -lampa,kompas,izdržljivost pri padi,vodootporan...
Cena: od 1 do 10
 
Posto niko ne pise da pocnem ja!

Nokia 6070

Dizajn: 7 -eleganten, lep dizajn
Displej: 5 -najveca mana ovog telefona je njegov STN displej rezoljucije 128x160 piksela koji prikazuje 65.536 boja
Eronomija: 10 odlicni, meki tasteri
Upotreba: 6 -nema mnogo strari -samo kameru za poneti i odlican FM radio
Karaktreristike: 4
Kvalitet poziva: 7
Specijalne opcije: 2
Cena: 9
 
Ne bi da ti kvarim temu ali postoji sajt mobilnisvet i drugi sajtovi gde strucnjaci ocenjuju mobilne telefone i to rade sigurno mnogo bolje od nas.Mislim da ce se ljudi pre odluciti za citanje tekstova s tih sajtova nego gledanja ovih komentara ovde.Toliko-ne zameri na komentaru ili ti kritici :) Pozdrav...
 
girl93:
E a shta mislite o panasonic g51e i nokia 7370 ? Sta izgleda lepse? Sajtovi ne mogu to da mi kazu!
Panasonic G51e je uzasno mali telefon i jako se tesko pisu poruke... Mislim da ne mozes da poredis ova dva telefona po karakteristikama.. Ako imas kesa kupi Nokiu 7370.. tu Nokiu sam pre neki dan drzao u rukama i stvarno izgleda super, pravi zenski telefon, kamera je odlicna (nisam mogao da verujem da ima tako dobru kameru i ako je 1.3 mega pixela).. zvuk je odlican..
Imas na www.mobilnisvet.com slike i testove o jednom i drugom telefonu pa sama proceni sta ti vise odgovara... Ja bih uzeo Nokiu bez razmisljanja..

Pozdrav!
 

Back
Top