ne mogu!!!

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
svi znate da sam pre mesec dana pič****** tu na krsti kako me jedan momak odbio. i eto posle mesec dana ne mogu da ga zaboravim, pa da se upucam. Priznajem, neko vreme sam bila ljuta na jega i ubila bi boga u njemu pa sam odlučila da ga ignorišem-uopšte ga ne pozdravljam niti pričam sa njim, ništa, ...ko da ne postoji. Primetila sam da on gleda i da hoće da me pravi ljubomornom, hoda oko mene ko maca...ja ga još uvek nisam prebolela i pokušala sam sve da ne misim na njega, ali uzalud, u svima ga tražim! mislila sam se da probam još jednom sve od početka, ali ne mogu, previše sam ponosna, zakunula sam se da ne bih sa njim i da me kumi i moli, ali svi znamo da lažem :-? :-?
ŠTA DA RADIM i hvala unapred, stvarno sam očajna . bem ti život
 
hahahaha ja sam IMALA ISTU TAKVU SITUACIJU,....do januara 2007. Resila je tako sto sam se suocila sa njim i ragzovarali smo o tome i sad smo KAO u OK odnosima...Bolje ISTA nego NISTA...
Jbg sad ti vidi sta ces....:lol:
 
trofazna:
svi znate da sam pre mesec dana pič****** tu na krsti kako me jedan momak odbio. i eto posle mesec dana ne mogu da ga zaboravim, pa da se upucam. Priznajem, neko vreme sam bila ljuta na jega i ubila bi boga u njemu pa sam odlučila da ga ignorišem-uopšte ga ne pozdravljam niti pričam sa njim, ništa, ...ko da ne postoji. Primetila sam da on gleda i da hoće da me pravi ljubomornom, hoda oko mene ko maca...ja ga još uvek nisam prebolela i pokušala sam sve da ne misim na njega, ali uzalud, u svima ga tražim! mislila sam se da probam još jednom sve od početka, ali ne mogu, previše sam ponosna, zakunula sam se da ne bih sa njim i da me kumi i moli, ali svi znamo da lažem :-? :-?
ŠTA DA RADIM i hvala unapred, stvarno sam očajna . bem ti život
Ja nisam znao.
 
Jao, tako je i mene jedan jednom odbio.. bila sam bolesna mesec dana :)
Posle sam još mesec dana bila onako.. nja nja
E, posle sam rekla udri brigu na veselje... qq... to mi je bio jedan od "veselijih" perioda u životu
edit: Greška ti je što ga ignorišeš. Što pre počni da ga pozdravljaš sa najslađim osmehom na svetu. Podrazumeva se da taj osmeh ne znači: "Maco, hoću da budemo zajedno", nego: "Maco, super mi je bez tebe". Videćeš, pozicije se brzo menjaju.
 
Jel imas ti krunu na glavi? Pa sta ako te je odbio?! 'Ajde sad svi da cvilimo sto nas je neko iscool-irao, i da polemisemo oko toga. Daj, ne pravi od toga nauku, nije jedini na svetu.
 
..zaljubila si se...zato sto te iskulirao...
..pa,iskuliraj i ti njega...mozda dodje do povratne reakcije...ili ga uhvati na prepad i reci ...''slusaj ' vamo 'taka i 'taka stvar''...i gotovo...bice - ili dza ili bu
 
Ma nemoj bre da ga kuliras,pricaj najnormalnije sa njim.Budi u fazonu 'nije mi nista''i posle nekog vremena poverovaces i sama u to.A bice ti lakse jer neces morati da glumis ni pred njim,ni pred sobom.Drugaciji ce on biti prema tebi kada shvati da te ni jedan njegov postupak ni malo ne dotice.PROVEREN recept!
 
Emily_Bg:
Ma nemoj bre da ga kuliras,pricaj najnormalnije sa njim.Budi u fazonu 'nije mi nista''i posle nekog vremena poverovaces i sama u to.A bice ti lakse jer neces morati da glumis ni pred njim,ni pred sobom.Drugaciji ce on biti prema tebi kada shvati da te ni jedan njegov postupak ni malo ne dotice.PROVEREN recept!


kao iz bakine kuhinje:)
 
Jbt ja ne znam ni sta cu sa svojim zbrkanim ljubavnim zivotom,a jos manje znam sta drugi sa svojim da rade....
Ma pucaj mu pravo u celo,zakopaj ga iza svoje kuce ili zgrade,tu zasadi ruze...zalivaj ih i neguj svakog dana,grej ih kad dodje zima...i tako ces ga zauvek imati blizu sebe....
stvarno ne znam otkud ovo psihoticno manijacko ponasanje u meni...:mrgreen:
 
istina je sve što kažete...ali ne mogu jednostavno ne mogu, ne znam šta mi je da sam počela da se tako ponašam, nemam volje nizašta. jednom idemo mi iz škole i prođe on pokraj mene sa nekom devojkom i ona ga primila za ruku, on makne ruku, bruka ga pa mene pogleda pa mi se iskesi...mislim si ja JELDE? mene si našo? jao ubiću se mislim neću ali svejedno...pa ne mogu samo tako da se počnem ponašat ko da nije ništa oče mislit da sam shizofreničarka
 
Lusy Lusy:
Jbt ja ne znam ni sta cu sa svojim zbrkanim ljubavnim zivotom,a jos manje znam sta drugi sa svojim da rade....
Ma pucaj mu pravo u celo,zakopaj ga iza svoje kuce ili zgrade,tu zasadi ruze...zalivaj ih i neguj svakog dana,grej ih kad dodje zima...i tako ces ga zauvek imati blizu sebe....
stvarno ne znam otkud ovo psihoticno manijacko ponasanje u meni...:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
kakva slucajnost ja dok sam bio klinac (5-6 god) ubijao sam mrave i to polako izmedju dva prsta, onda sam uzimao koshpice od treshnje i polovio je kamenom, nakon toga sam stavljao mrava i tu koshpicu i poklapao drugom polovimom...onda uzmem zivice i napravim mali krst i lijepo ga saranim.....to groblje je imalo nekoliko kvadrata mrava....znaci ludilo...stara dobra vremena :(
 
chika_doktor:
kakva slucajnost ja dok sam bio klinac (5-6 god) ubijao sam mrave i to polako izmedju dva prsta, onda sam uzimao koshpice od treshnje i polovio je kamenom, nakon toga sam stavljao mrava i tu koshpicu i poklapao drugom polovimom...onda uzmem zivice i napravim mali krst i lijepo ga saranim.....to groblje je imalo nekoliko kvadrata mrava....znaci ludilo...stara dobra vremena :(

hahahaha...svašta :lol: :lol: :lol: ne moraš se baš hvalit time, znaš :p
 
chika_doktor:
kakva slucajnost ja dok sam bio klinac (5-6 god) ubijao sam mrave i to polako izmedju dva prsta, onda sam uzimao koshpice od treshnje i polovio je kamenom, nakon toga sam stavljao mrava i tu koshpicu i poklapao drugom polovimom...onda uzmem zivice i napravim mali krst i lijepo ga saranim.....to groblje je imalo nekoliko kvadrata mrava....znaci ludilo...stara dobra vremena :(
Eto...znaci ima i neceg dobrog u ovom mom trenutnom stanju i preporuci koju sam joj uputila...Ostace joj to u lepom secanju....
 

Back
Top