SRS - Baš mi je žao....

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Baš mi je žao ovih jadnih radikala. Toliko su se poneli onih par dana kada je Toma lupao gluposti i pomislili da će doći na vlast. I onda ih Koštunica onako oladi... Sad jadni hoće da umru od muke. Mislim, ok je to, ko gubi ima pravo da se ljuti, ali bojim se da nekoga ne lupi srčka. :lol:
 
Па они ништа друго и не знају него да блате Србију и све што је српско. Мени још нико није одговорио на питање да ли и даље треба подржавати Тадића, као председника републике, после изјаве Кондо(м)лизе Рајс да ће САД подржати независно КиМ. Да се подсетимо, БТ је говорио како подржава политику САД.
 
Da si jos uvek moderator mogao si da zakljucas a sad moz samo da kukas Irone :D:D

Ohoooo gde si Ropero !!!

Aj mi reci ko je najjadniji:

1. Ti jer su baljezgao debilstine o radikalima kao novoj snazi a ostase u septickoj vlazi !!!
2. Toma Nikolic koji se primio kao majmun na vaske kad su ga postavili za predsednika skupstine?
3. Vucic debil koji sve podjebava i kao hladnokrvan je a zamalo nije zaplakao od zavisti sto ste ispusili.
4. Svi vi zajedno... vi koji cinite jednu globalnu srpsku cirkusantsku grand show parade scenu?

Aj izaberi broj slobodno... al nema dodavanje petog. Nisam ja radikal da me iz*ebe sa svih strana Kostunjavi!!!
 
Frozen74:
Da si jos uvek moderator mogao si da zakljucas a sad moz samo da kukas Irone :D:D

recieving incomming transmission
Razmisli - ja sam zahtev podneo još u decembru prošle godine a vaše kuknjave na mene (zbog vašeg ponašanja) tek sada prolaze analizu. Složen oblik života - nismo mi svinjski obor pa da jurcamo kako gicne koje prase
 
Moje ne ... paranoises ili sta? A ti si podneo zahtev za skidanje ? Aaaaaaa nisam znao ja sam mislio da su te skinuli... sorry... Nego opominjem Ropera da sam mu gore postavio pitanje... :D

Irone TRI !!! puta si menjao post !!! Zar si toliko ogorcen jbt ?!?!
 
Ја баш нисам убеђен да су радикали јадни!Било би згодно да постављач теме објасни своју примену атрибута ''јадни''?Јадни како?Финансијски?Нисте се запитали да ли међу странкама има ''буразерских'' дилова?Да ли је истина оно што преносе камере?Да ли неко од говорника глуми?8-)
 
Frozen74:
Moje ne ... paranoises ili sta? A ti si podneo zahtev za skidanje ? Aaaaaaa nisam znao ja sam mislio da su te skinuli... sorry... Nego opominjem Ropera da sam mu gore postavio pitanje... :D

Irone TRI !!! puta si menjao post !!! Zar si toliko ogorcen jbt ?!?!

DVA!

A vidim i ti ko Vladika Nikolaj - napišeš nešto pa odustaneš...
 
najbolja stvar za SRS koja se mogla desiti je vlada DS-DSS-G17 . Na ovaj nacin SRS se namece kao jedina realna opozicija ovoj vlasti. Tako ce SRS akumulirati jos glasova onih ljudi koji ce biti nezadovoljni radom ove vlade plus oni glasovi koje su imali na proslim izborima.
 
misoni:
Ја баш нисам убеђен да су радикали јадни!Било би згодно да постављач теме објасни своју примену атрибута ''јадни''?Јадни како?Финансијски?Нисте се запитали да ли међу странкама има ''буразерских'' дилова?Да ли је истина оно што преносе камере?Да ли неко од говорника глуми?8-)
Jadni u smislu da su isfrustrirani što nisu uspeli da dođu na vlast, a tako su lakoverno poverovali Koštunici. Kao dete kada hoće čokoladu, a ne sme da je pojede pre ručka. I sad se jadni pojedoše od muke.
 

Back
Top