trudnoca

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ajabeka

Početnik
Poruka
7
Molim da mi pomognete. imam bol u krstima, kada bilo sta pojedem imam gorusicu, grudi su mi uvecane, imam jutarnju mucnini i preko dana na momente, svaki cas idem u toalet, samo mi se spava. zani ma me dali ssu ovo simtomi trudnoce ili predmenstrualni? treba da dobijem 21 maja pa neznam sta je u pitanju? Unapred hvala!
 
Pa što ne uzmeš test i proveriš...ili idi kod ginekologa. Ovo naravno mogu biti simptomi, ali uopšte ne moraju da označavaju trudnoću, i sumnjam da će neko ovako preko neta moći da otkrije da li si trudna ili ne.
 
ajabeka:
Molim da mi pomognete. imam bol u krstima, kada bilo sta pojedem imam gorusicu, grudi su mi uvecane, imam jutarnju mucnini i preko dana na momente, svaki cas idem u toalet, samo mi se spava. zani ma me dali ssu ovo simtomi trudnoce ili predmenstrualni? treba da dobijem 21 maja pa neznam sta je u pitanju? Unapred hvala!
Izvini molim te, ali ti ili si intelektualno ogranicena ili si uzasno bezobrazna.
Koliko puta treba da otvoris istu temu, da dobijes odgovor na isto pitanje i da budes upucena na temu koja se bavi pitanjima iz ginekologije?!
Uzmi test za trudnocu u apoteci, pobogu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top