Nista novo ucene cvetaju.Ren: Hag, pa EU

Samanta_

Iskusan
Poruka
6.229
Ren: Hag, pa EU


Evropski komesar za proširenje Oli Ren izjavio je u Beogradu da će pregovori Srbije i EU o Sporazumu o stabilizaciji i pridruživanju biti nastavljeni čim nova vlada počne sa "rigoroznom primenom" svog programa, koji podrazumeva evropske integracije i završetak saradnje sa Hagom.

Sipak, EU se igra sa naivnim srpskim politicara dalje.

Dokle vise ove ucene? :confused:
 
Tadić je, posle razgovora sa Renom, izjavio da ne zna kada će Ratko Mladić i drugi haški optuženici biti izručeni Tribunalu, ali je obećao da će se na tome raditi svim snagama.

"Ne znam kada će svi haški optuženici biti u Hagu, ali obećavam da ćemo svim snagama raditi na tome", rekao je Tadić, poručujući Srbiji i njenim gradjanima da mora da im bude jasno da "bez saradnje sa Haškim tribunalom neće biti ni EU ni boljeg života".



ali obećavam da ćemo svim snagama raditi na tome
 
Zalosno je to da 12 godina poslje rata jos uvijek nisu kaznjeni zlocinci, da je bilo pameti, jos za vrijeme rata ih je trebalo vatati, sa druge strane imamo jos i naciste iz drugog svjetskog rata koji slobodno setaju, pa malo, malo nekog ufate, nebi me cudilo i da ove nase love i za narednih 50 godina...
 
Samanta_:
Ren: Hag, pa EU


Evropski komesar za proširenje Oli Ren izjavio je u Beogradu da će pregovori Srbije i EU o Sporazumu o stabilizaciji i pridruživanju biti nastavljeni čim nova vlada počne sa "rigoroznom primenom" svog programa, koji podrazumeva evropske integracije i završetak saradnje sa Hagom.

Sipak, EU se igra sa naivnim srpskim politicara dalje.

Dokle vise ove ucene? :confused:


E sele moja, lako tebi tamo. Mi odavde tek sada vidimo šta radikali potpisaše...
 
tokyo:
upravo tako!
pa sad vi tri prsta i svaki put na izborima zaokružite SRS ili SPS i ove "blagodati" srpske današnjice će te uživati zauvijek... :shock:
ja dižem 3 prsta i nikad nisam glasao za SRS :roll: :roll:
pevam iz sveg glasa Bože pravde, imam trobojku sa dvoglavim orlom i ponosan sam što sam Srbin. I šta sada. Treba da me bude sramota od gorih od mene???
 
Samanta_:
EU je pukla. Ponavljam se, Srbiju ce da prime tek tada kad im treba zrtva da optuze nas za raspad EU.

Nije EU pukla, EU ima probleme sa prevelikom birokratjom i sa tim sto se jos uvijek nije konstituisala kao jedinstvena politicko-vojna sila, za sad je samo ekonomska i napola politicka, NATO i dalje drzi bezbjednost, i ako EU hoce da ozbiljno izadje kao svjetska sila mora se rijesiti Amerikanaca iz NATOa ili NATOa kao takvog.
 

Back
Top