Nista novo ucene cvetaju.Ren: Hag, pa EU

Atreid:
Za tebe se iskreno brinem, ali stvarno ne znam kako da ti pomognem, najbolje bi bilo kad bi sam priznao da imas problem i sam potrazio strucnu pomoc.
Нема стручне помоћи.Ако хоћеш да пљујеш по нама,само настави.Интернет трпи глупости,па и оне безграничне!Ако будеш некад написао нешто нормално и људски,неће ће се неко нормалан да то цени.А ове глупости о окретању д*пета и покајању примени на себи.8-)
 
Samanta_:
Bas tako demonikrati, vama su uvek radikali krivi.

Nemate vi pojma koliko su EU zemlje propale od kada ima EU.
Nemacka vec sad vise nema srednju vec samo bogatu i bednu klasu.

Da nećeš komunizam? Diktatorsko uredjenje gde se objašnjava ljudima da su svi sa istim pravima.

p.s. Nigde ne cveta cveće, samo ga neki nisu ni primirisali pa idu na razna mesta bar da ga vide. Drugim rečima: da je loše u Nemačkoj ne bi Srbi išli tamo
 
Iron Lord:
Da nećeš komunizam? Diktatorsko uredjenje gde se objašnjava ljudima da su svi sa istim pravima.

p.s. Nigde ne cveta cveće, samo ga neki nisu ni primirisali pa idu na razna mesta bar da ga vide. Drugim rečima: da je loše u Nemačkoj ne bi Srbi išli tamo
Nemam ja nista protiv demokratije ali ova nasa je Diktatura ne vidjena.
Sta se tice sto Srbi dolaze ovamo ili zele da dodju to je vecina mafija koja obiva i krade
da bi posle mogla da se po Srbiji duva pravi vazna.
Vecina je to banda mafija.
 
Samanta_:
Nemam ja nista protiv demokratije ali ova nasa je Diktatura ne vidjena.
Sta se tice sto Srbi dolaze ovamo ili zele da dodju to je vecina mafija koja obiva i krade
da bi posle mogla da se po Srbiji duva pravi vazna.
Vecina je to banda mafija.


Problem Srbije je taj što smo na rečima napustili komunizam.
I dalje se u državnim firmama radi kako se radi a kod srpskih privatnika vlada period pre despotizma.
 
Iron Lord:
Problem Srbije je taj što smo na rečima napustili komunizam.
I dalje se u državnim firmama radi kako se radi a kod srpskih privatnika vlada period pre despotizma.
Prvobitna akmulacija kapitala....? hehehe...

Nego, ovdje jos milion i po glasaca nije shvatilo da je pao Berlinski zid... kad to shvati bar pola od njih, onda mozda i ima neke shanse za Srbiju.
 
Iron Lord:
Problem Srbije je taj što smo na rečima napustili komunizam.
I dalje se u državnim firmama radi kako se radi a kod srpskih privatnika vlada period pre despotizma.
Da nasi privatnici su najveci mafijasi, koja ima podrsku od vlade.
Sta oni rade sa narod? Primaju ljude na probu 3. meseca bez plate,ljudi se nadaju za radno mesto, samo sto prodju ta 3. meseca nisi za taj poso snalazi se. 3. meseca rad badava.
Bravo za privatnu mafiju koja koristi jadan narod.Bravo demokratijo. :-(
To je sramota sta rade nasi.
 

Back
Top