rech ili

hm...
zavisi..
hedonista u meni uvek preferira trenutni impuls...
priznajem da nekada umem da ne postujem rec..
hm.. rec - impuls.. odnos 60 - 40
 
ja sam po tom pitanju kruta.to mi se ne svidja,jer me nekada opterecuje.smatram i verujem da kada neko nesto kaze celim bicem stoji iza toga.smatram da ako sam dala rec moram da ispostujem pre svega sebe i u istoj meri onoga kome sam nesto obecala.to je moralna obaveza.
 
Kad dam nekom neku rec ili obecanje,trudim se da ga ispunim.Nekad kad kazem nesto sto ne mislim,i dalje stojim pri tom ali "kidam" se u sebi.....to nije dobro, znam, ali sta cu kad sam takva!!!
 
..rec..na prvom mestu..kad nesto kazem(obecam)nema sanse,tako il nikako..cak,nekad i na svoju stetu,ali..po tome se mere ljudi..valjda..ja ih merim.
..ali isto tako volim trenutke..
..ali ipak je najpametnije balansirati..
 
pa ovako.... ne dajem rech... uglavnom poqshavam da ostavim stvari otvorenim... jer.. nikad ne znash jel'te shta ce biti sutra.... ne volim kada se od mene neshto ocheqje.....
ali kada obecam neshto to je neshto shto bez pogovora mogu i shto cu uchiniti....
 
rotten tomatoes:
pa ovako.... ne dajem rech... uglavnom poqshavam da ostavim stvari otvorenim... jer.. nikad ne znash jel'te shta ce biti sutra.... ne volim kada se od mene neshto ocheqje.....
ali kada obecam neshto to je neshto shto bez pogovora mogu i shto cu uchiniti....


isto ovo važi i za mene.
 
trudim se da ostanem pri onome sto kazem, ali ako shvatim da gresim, nije mi tesko da to i priznam... a kad nesto obecam, ili dam rec, maximalno cu se potruditi da to i ispostujem...
 
Kad držim do reči, a to je najčešće tako, obično se pokajem što nisam malo više radila po impulsu, osećaju... kao da mi je nešto promaklo...
U stvari... Ne sećam se da nekad nisam držala do reči... :(
Ko zna, možda bi mi život bio srećniji da je drugačije... :)
A što se tiče priznavanja greške... neko je to spomenuo... nekada sam bila tvrda da je priznam, sada se osećam veoma lako kad i da to kažem...
 
rec je rec,ali ponekad ne mogu da je odrzim,posebno kada su u pitanju oni koje volim.
tada se prepustam impulsima,i zbog toga sam bezbroj puta povredjena,i ostace tako,ali ne mogu da se oduprem.
 
Struja:
ja sam po tom pitanju kruta.to mi se ne svidja,jer me nekada opterecuje.smatram i verujem da kada neko nesto kaze celim bicem stoji iza toga.smatram da ako sam dala rec moram da ispostujem pre svega sebe i u istoj meri onoga kome sam nesto obecala.to je moralna obaveza.
kruta, jašta... 8-) bez petnaestak telogarda, video zapisa i advokata, neJma teJorije da mi se nacrtaš u kafoispijajućem kadru :)
 

Back
Top