Posao u Africi

Zaista bi vam bili zahvalni ako neko zna nacin na koji se moze naci posao bilo gde uAfrici.Konkretno mene zanima posao bravara,ili rukovaoca drobilicnog postrojenja,ili neswto slicno.Veliki pozdrav
 
Profesori tesko,samim tim sto imaju u izobilju i svoj kadar te vrste.Politika svih africkih zemlaja je da se prvo zaposljavaju svoji pa tek onda ako nema ,stranci.Ali kao trener nekog sporta to da,ima.Ali CV bi ti trebao biti "interesantan" po tom pitanju.Iskustvo na prvom mestu.I fudbal na prvom mestu.
Ostali saveti u tom smislu su u privatnom sektoru,kao instruktor tenisa ili tako nekog sporta koji nije masovan ovde.
Konkretno ovde u Keniji je mrka kapa za tebe...izuzev za fudbalskog trenera.Mada ti tu treba bas da si neko ime i da imas trenersku istoriju iza sebe.
A i imaju obicaj da ti odmah daju otkaz ako izgubis jednu utakmicu.:mrgreen:

A da pogledas konkurse UNICEF-a?Mozda neki program za decu sportske prirode?
 
p.s.Probaj da potrazis na googlu "private school Kenya".(ili bilo koja druga zemlja) Pa idi na one najskuplje i najluksuzije.Oni mogu da si priuste strane profesore.Na njihovim saitovima su i upraznjena radna mesta.
 
Zdravo svima!

Interesuje me posao u nekoj od Africkih zemalja. Ja sam stomatolog i imam godinu dana iskustva. Da li neko ima neke informacije koje bi mi bile od koristi?

Hvala!
 
Informacija je da u svim africkim zemljama postoje fakulteti za stomatologe pa samim tim i stomatolozi,ko shashe ih ima.
Za posao u Africi kao stomatolog moras ici da trazis na UN i NGO.Oni organizuju poslove te vrste tamo gde treba.
 
LJUDI NE NASEDAJTE NA OGLAS FRANCUSKE KOMPANIJE SNH ZA RAD U KAMERUNU.SUPRUG I JA SMO IM POSLALI NOVAC ZA RADNU DOZVOLU,VIZE ZA NAS CETVORO,PUTNO OSIGURANJE
.TRAZILI SU ZA AVIO KARTE 300 evra,I TO SMO IM POSLALI,SVE UKUPNO 1250 evra.OD AVIO KARATA NI TRAGA.MI SMO PLATILI JAKO SKUPO SKOLU,NEMOJTE I VI.OSTALI SMO BEZ POSLA,STANA U DUGOVIMA,A NALAZIMO SE NA RADU NA MALTI I ZELELI SMO BOLJI ZIVOT ZA NASU DECU.
 
ZABORAVILA SAM DA VAM KAZEM DA SU DVA NAJVECA PREVARANTA Adolphe Moudiki GENERALNI MENADZER I ADVOKAT Barrister Ngang NA CIJE IME SMO SLALI SAV NOVAC WESTERN UNIONOM.
SUPRUG JE POTPISAO UGOVOR,DOBIO RADNU DOZVOLU I VIZE ZA SVO CETVORO.oNI SU NAM NAVODNO PLATILI SMESTAJ,OBEZBEDILI KREDITNU KARTICU ZA HRANU,PREVOZ BESPLATAN,DECI SKOLU BESPLATNU I MEDICINSKU POMOC ZA SVE I JAKO DOBRU PLATU,ZBOG KOJE SMO SE ODLUCILI DA SA 50 godina KRENEMO U NOVI ZIVOT.
NE NASEDAJTE,SVE JE PREVARA!!!!!!!!!!!!!
PROCITAJTE I OVAJ LINK ADVOKATSKE FIRME KOJA ZASTUPA SNH
http://www.hallelaw.com/
 
Ima li negde gde se mogu kontaktirati Srbi u Africi. Kako bi razmenjivali iskustva i utiske, prosto pricali. Buduci da su ovde na nekim forumima objave jos od prosle godine posle. Ako moze neka info bilo bi super. :)
 

Back
Top