Testirajte se.

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
10 - Energicno poricete postojanje hiljada bogova u koje veruju druge religije, ali osecate se grubo uvredjeni kada neko negira postojanje vaseg boga.

9 - Osecate se uvredjeni kada naucnici dokazuju da su ljudi evoluirali iz drugih oblika, ali nemate problema s biblijskom tvrdnjom da smo stvoreni od blata.

8 - Smejete se mnogoboscima, ali nemate problema verujuci u Trojedinoga Boga, Bezgresnu Devicu i mnostvo svetaca, andjela i demona.

7 - Gnevni ste na "zverstva" pripisana Alahu, ali ne mrdnete prstom kad cujete o tome kako je Bog/Jehova pobio sve bebe u Egiptu u "Knjizi Izlaska", podavio celo covecanstvo, naredio pokolj celih etnickih grupa u "Jošui" ukljucujuci zene, decu, starce, stoku i drvece!

6 - Smejete se hindu verovanjima koja simbolicki obogotvoruje ljude, i Grcima koji pricaju o bogovima koji spavaju s zenama, ali nemate problema verujuci da je Sveti Duh oplodio Mariju, koja zatim radja coveka-boga koji je ubijen, oziveo a zatim se telom uzdigao u Nebo.

5 - Spremni ste provesti celi zivot u traganju za sitnim rupicama u naucno odredjenoj starosti Zemlje (nekoliko milijardi godina), ali ne nalazite nista pogresno u verovanju plemenskim ljudima iz Bronzanog doba koji su, sedeci u svojim satorima, nagadjali da je Zemlja stara tek nekoliko pokolenja.

4 - Verujete da ce svi zitelji ovoga planeta izuzevsi one koji dijele vase verovanje, kao i sve suparnicke sekte, provesti vecnost u beskrajnim mukama Pakla. A ipak smatrate da je vasa religija "najtolerantnija" i "puna ljubavi."

3 - Dok vam moderna nauka, istorija, geologija, biologija i fizika nisu uverljivi, neki glupan koji se valja na podu govoreci "jezicima" dovoljan vam je "dokaz" da je vas izbor religije bas onaj pravi.

2 - Definisete 0,01 % kao "postotak visokog uspeha" ispunjenih molitvi. To smatrate dokazom da molitva deluje. A mislite da je preostalih 99,99 % NEUSPEHA bila jednostavno Božja volja.

1 - Vi ustvari znate o Bibliji, Hriscanstvu i crkvenoj istoriji manje od mnogih ateista i agnostika - ali i dalje sebe nazivate Hriscanima.


Ako ste na bar 9 pitanja odgovorili sa DA, smatrajte se fanatikom.


PS. Tekst je preveden sa hrvatskog, posto se ovde neki zale kako ne razumeju ....
 
hypocrite.jpg

don`t know why I feel the need to lie
and cause you so much pain
maybe it`s something inside
maybe it`s something I can`t explain
cause all I do
is mess you up and lie to you
I`m a liar
oh, I am a liar
I`ll tear your mind out
I`ll burn your soul
I`ll turn you into me
I`ll turn you into me


:roll: :roll: :roll: :roll:
 
liar_usa.gif

you think you`re gonna to live your life alone
in darkness
and seclusion
yeah I know
you`ve been out there
tried to mix with those animals
and it just left you full of humiliated confusion
so you stagger back home
and wait for nothing
but the solitary refinement of your room spits you back out onto the street
and now you`re desperate
and in need of human contact
and then
you meet me
and you whole world changes
because everything I say is everything you`ve ever wanted to hear
so you drop all your defenses and you drop all your fears
and you trust me completely
I`m perfect
in every way
cause I make you feel so strong and so powerful inside
you feel so lucky
but your ego obscures reality
and you never bother to wonder why
things are going so well
you wanna know why?
cause I`m a liar
yeah I`m a liar
I`ll tear your mind out
I`ll burn your soul
I`ll turn you into me
I`ll turn you into me
cause I`m a liar, a liar
a liar, a liar

I`ll hide behind a smile
and understanding eyes
and I`ll tell you things that you already know
so you can say
I really identify with you, so much
and all the time that you`re needing me
is just the time that I`m bleeding you
don`t you get it yet?
I`ll come to you like an affliction
and I`ll leave you like an addiction
you`ll never forget me
you wanna know why?
cause I`m a liar
yeah I`m a liar
I`ll rip your mind out
I`ll burn your soul
I`ll turn you into me
I`ll turn you into me
cause I`m a liar, a liar
liar, liar, liar, liar

I don`t know why I feel the need to lie
and cause you so much pain
maybe it`s something inside
maybe it`s something I can`t explain
cause all I do
is mess you up and lie to you
I`m a liar
oh, I am a liar

if you`ll give me one more chance
I swear that I will never lie to you again
because now I see the destructive power of a lie
they`re stronger than truth
I can`t believe I ever hurt you
I swear
I will never to you lie again, please
just give me one more chance
I will never lie to you again
I swear
that I will never tell a lie
I will never tell a lie
no, no
ha ha ha ha ha hah haa haa haa haaa
sucker
sucker!
oh, sucker
I am a liar
yeah, I am a liar
yeah I like it
I feel good
ohh I am a liar
yeah
I lie
I lie
I lie
oh, I lie
oh I lie
I lie
yeah
ohhh I`m a liar
I lie
yeah
I like it
I feel good
I`ll lie again
and again
I`ll lie again and again
and I`ll keep lying
I promise

Spot je extra, ima scena kad je obucen u opaticu, extra 8-)......Obrati paznju na pocetak drugog stiha......
 
Obersturmfuehrer:
10 - Energicno poricete postojanje hiljada bogova u koje veruju druge religije, ali osecate se grubo uvredjeni kada neko negira postojanje vaseg boga.

9 - Osecate se uvredjeni kada naucnici dokazuju da su ljudi evoluirali iz drugih oblika, ali nemate problema s biblijskom tvrdnjom da smo stvoreni od blata.

8 - Smejete se mnogoboscima, ali nemate problema verujuci u Trojedinoga Boga, Bezgresnu Devicu i mnostvo svetaca, andjela i demona.

7 - Gnevni ste na "zverstva" pripisana Alahu, ali ne mrdnete prstom kad cujete o tome kako je Bog/Jehova pobio sve bebe u Egiptu u "Knjizi Izlaska", podavio celo covecanstvo, naredio pokolj celih etnickih grupa u "Jošui" ukljucujuci zene, decu, starce, stoku i drvece!

6 - Smejete se hindu verovanjima koja simbolicki obogotvoruje ljude, i Grcima koji pricaju o bogovima koji spavaju s zenama, ali nemate problema verujuci da je Sveti Duh oplodio Mariju, koja zatim radja coveka-boga koji je ubijen, oziveo a zatim se telom uzdigao u Nebo.

5 - Spremni ste provesti celi zivot u traganju za sitnim rupicama u naucno odredjenoj starosti Zemlje (nekoliko milijardi godina), ali ne nalazite nista pogresno u verovanju plemenskim ljudima iz Bronzanog doba koji su, sedeci u svojim satorima, nagadjali da je Zemlja stara tek nekoliko pokolenja.

4 - Verujete da ce svi zitelji ovoga planeta izuzevsi one koji dijele vase verovanje, kao i sve suparnicke sekte, provesti vecnost u beskrajnim mukama Pakla. A ipak smatrate da je vasa religija "najtolerantnija" i "puna ljubavi."

3 - Dok vam moderna nauka, istorija, geologija, biologija i fizika nisu uverljivi, neki glupan koji se valja na podu govoreci "jezicima" dovoljan vam je "dokaz" da je vas izbor religije bas onaj pravi.

2 - Definisete 0,01 % kao "postotak visokog uspeha" ispunjenih molitvi. To smatrate dokazom da molitva deluje. A mislite da je preostalih 99,99 % NEUSPEHA bila jednostavno Božja volja.

1 - Vi ustvari znate o Bibliji, Hriscanstvu i crkvenoj istoriji manje od mnogih ateista i agnostika - ali i dalje sebe nazivate Hriscanima.


Ako ste na bar 9 pitanja odgovorili sa DA, smatrajte se fanatikom.


PS. Tekst je preveden sa hrvatskog, posto se ovde neki zale kako ne razumeju ....
Bože, opet ću da ispadnem negativac, pošto imam 10 negacija.
 
10) da, poricem postojanje hiljada bogova drugih religija... a to sto neko porice mog Boga, sta da se radi... njegova stvar.... kad bi smo svi priznavali sve, onda se religija ne bi zvala religija nego drustvo ljubitelja raznolikosti

9) stvorio nas je Bog... to je po meni bolje nego verovanje da se u nekom okeanu u dalekoj proslosti dogodio udar groma u smesu organskih jedinjenja koja je, gle cuda, odjednom ozivela, pocela da se razmnozava bez prethodno izgradjenog DNK materijala

8) verujem u Trojednoga Boga (slicno kao i pod 10) a verujem da postoje i ostal duhovna bica....ako je to moje verovanje, zasto bi bilo predmet podsmeha?

7) Jehosua nije odobbravao silovanje kao Muhammed i Allah... isti ti mnogobosci koji su navedeni imali su kultove prinosenja dece kao zrtvi svojim bogovima

6) Opet, to je moja vera.... zasto je ismejavas.... ja druge nisam ismejavao

5) postoje mnogobrojni metodi odredjivanja starosti zemlje.... zasto je samo jedan od njih (koji ide u prilog evolucionistima) uzet kao dogma?!>!! btw... mesec nema atmosferu... star je "par milijardi godina".... prilicno je malo nebesko telo.... dugo izlozeno hladjenju: 1)kako to da je jezgro mesec jos uvek uzareno? 2) kako to da se za silne milione godina postojanja meseca nije nakupilo malo vise prasine od onog asto je vidjeno prilikom sletanja Apola (mesec nema atmosferu koja bi razvejala prasinu)

4) nije bas tako....

3) taj sto se valja na podu pripada Pentekostalcima, pravoslavlje tako nesto ne poznaje

2) osnovno pitanje je sta trazis u molitvi. molitva ne treba da lici na pesmu Janis Joplin

1) moguce.... biti hriscanin ne znaci biti doktor teologije i crkvene istorije
 
Колико се сећам најбурније је било када сам рекао да је причешће канибалистичко сатанистички обред!
Пити крв и јести тело, па макар то било и Исусово, не може се другачије окарактерисати!
 
@Konstantin_de_Sisti
И ти још верујеш у слетање на Месец?
А шта ћемо са оном заставом САД које се вијори на ветру????
Јел` верујеш и у Божић Бату (алиас Деда Мраз)?
 
KoscheiBesmertnii:
@Konstantin_de_Sisti
И ти још верујеш у слетање на Месец?
А шта ћемо са оном заставом САД које се вијори на ветру????
Јел` верујеш и у Божић Бату (алиас Деда Мраз)?

i ti verujes da ljudi NISU bili na mesecu????
izvoli, procitaj CINJENICE

http://cozzmonut.blogspot.com/2007/03/da-li-smo-bili-na-mesecu-prvi-deo.html
http://cozzmonut.blogspot.com/2007/04/da-li-smo-bili-na-mesecu-drugi-deo.html
 
Obersturmfuehrer:
10 - Energicno poricete postojanje hiljada bogova u koje veruju druge religije, ali osecate se grubo uvredjeni kada neko negira postojanje vaseg boga.

9 - Osecate se uvredjeni kada naucnici dokazuju da su ljudi evoluirali iz drugih oblika, ali nemate problema s biblijskom tvrdnjom da smo stvoreni od blata.

8 - Smejete se mnogoboscima, ali nemate problema verujuci u Trojedinoga Boga, Bezgresnu Devicu i mnostvo svetaca, andjela i demona.

7 - Gnevni ste na "zverstva" pripisana Alahu, ali ne mrdnete prstom kad cujete o tome kako je Bog/Jehova pobio sve bebe u Egiptu u "Knjizi Izlaska", podavio celo covecanstvo, naredio pokolj celih etnickih grupa u "Jošui" ukljucujuci zene, decu, starce, stoku i drvece!

6 - Smejete se hindu verovanjima koja simbolicki obogotvoruje ljude, i Grcima koji pricaju o bogovima koji spavaju s zenama, ali nemate problema verujuci da je Sveti Duh oplodio Mariju, koja zatim radja coveka-boga koji je ubijen, oziveo a zatim se telom uzdigao u Nebo.

5 - Spremni ste provesti celi zivot u traganju za sitnim rupicama u naucno odredjenoj starosti Zemlje (nekoliko milijardi godina), ali ne nalazite nista pogresno u verovanju plemenskim ljudima iz Bronzanog doba koji su, sedeci u svojim satorima, nagadjali da je Zemlja stara tek nekoliko pokolenja.

4 - Verujete da ce svi zitelji ovoga planeta izuzevsi one koji dijele vase verovanje, kao i sve suparnicke sekte, provesti vecnost u beskrajnim mukama Pakla. A ipak smatrate da je vasa religija "najtolerantnija" i "puna ljubavi."

3 - Dok vam moderna nauka, istorija, geologija, biologija i fizika nisu uverljivi, neki glupan koji se valja na podu govoreci "jezicima" dovoljan vam je "dokaz" da je vas izbor religije bas onaj pravi.

2 - Definisete 0,01 % kao "postotak visokog uspeha" ispunjenih molitvi. To smatrate dokazom da molitva deluje. A mislite da je preostalih 99,99 % NEUSPEHA bila jednostavno Božja volja.

1 - Vi ustvari znate o Bibliji, Hriscanstvu i crkvenoj istoriji manje od mnogih ateista i agnostika - ali i dalje sebe nazivate Hriscanima.


Ako ste na bar 9 pitanja odgovorili sa DA, smatrajte se fanatikom.


PS. Tekst je preveden sa hrvatskog, posto se ovde neki zale kako ne razumeju ....

Bible.jpg

Ko god da je napisao primedbu - izgleda da je dobro izučio napisano
Naravno, sva verska štiva liče ko jaje jajetu (malo civilizovanog tj opšteprihvaćenog radi razumevanja malo dgmatskog radi strahopoštovanja) pa prema tome važi i za ostale gluposti.
 
Obersturmfuehrer:
ako mislis na prirodne nauka, ja sam stalno tu.


Obere,

nemam vremena da jurcam po kojekakvim linkovima ali postavi im leba ti, sledeća pitanja:

1) Ako je Bog radio 6 dana a sedmi odmorio - DA LI JE SADA NA GODIŠNJEM ODMORU ILI JE DAO OTKAZ?

2) Zašto nije napravio verske objekte kad znamo da za mora i planine treba više materijala?

3) Zašto sludjuje ljude sa nekoliko knjiga oko čije tačnosti se njegove kreacije pobiše?

4) Što nam je napravio slepo crevo?

5) Zašto dozvoljava da se radjaju osobe sa ograničenjima u ovom ili onom smislu?

6) Da li zna koji brojevi na LOTO-u izlaze sledećeg utorka ili da pitam ove pijance iz parkića?
 

Back
Top