Bezdan

  • Začetnik teme BezdanGirl
  • Datum pokretanja
Upoznala sam dva momka iz Bezdana,rekli su mi da rade na Psihijatriji u Somboru,ali oni meni lice na pacijente te bolnice!!!Jedan se zove Lorant,a drugi David Lei!!!Da li neko zna nesto o njima,mutni su mi,mislim da ne uzimaju terapiju,a cini mi se da su i za "B" odeljenje te iste bolnice(odeljenje za alkoholicare)!!!Molila bih da mi neko bilo sta napise o njima,ta dva lika me strasno plase!!!
 
Adel:
Upoznala sam dva momka iz Bezdana,rekli su mi da rade na Psihijatriji u Somboru,ali oni meni lice na pacijente te bolnice!!!Jedan se zove Lorant,a drugi David Lei!!!Da li neko zna nesto o njima,mutni su mi,mislim da ne uzimaju terapiju,a cini mi se da su i za "B" odeljenje te iste bolnice(odeljenje za alkoholicare)!!!Molila bih da mi neko bilo sta napise o njima,ta dva lika me strasno plase!!!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha :P :P :twisted: :!:
 
B.:
Adel:
Upoznala sam dva momka iz Bezdana,rekli su mi da rade na Psihijatriji u Somboru,ali oni meni lice na pacijente te bolnice!!!Jedan se zove Lorant,a drugi David Lei!!!Da li neko zna nesto o njima,mutni su mi,mislim da ne uzimaju terapiju,a cini mi se da su i za "B" odeljenje te iste bolnice(odeljenje za alkoholicare)!!!Molila bih da mi neko bilo sta napise o njima,ta dva lika me strasno plase!!!

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahha :P :P :twisted: :!:

oni su idioti ......ne treba da ih se plasis ....nisu opasni ...samo su pijanci....
 
Mom drugu Loriju srecan povratak iz vojske....a mom drugu Davidu povratak iz inostranstva u realnost...


Pozdrav od Đoleta sa "C"
 
ja sam iz okolice bezdana(backi breg)...mama mi je bezdankinja...znam par osoba... jel' zna neko Gegicu? bila sam i u discu po prvi pu t pre otprilike 2 meseca...mozda budem isla ponovo kad dodjem za srbiju...zna neko madjarski???
 
ja sam uz bezdana...i poznajem sve bezdance...sve do jednog....hahahaha......a lorant kad mi je rekao da radi na apatinskom toliko sam bio napljugan da sam mislio da je on na apatinskom....kako sam se smejao...pitam ja njega a sta ti tamo radis...plasis ludake...jeste videli vi na sta to lici kad bi se snimao novi Frenkeinstein on bi bio idealan glumac za tu ulogu....hahahaha...
 

Back
Top