Problem oko zvucne kartice

idza

Zainteresovan član
Poruka
346
uzeo sam novu genius 5.1 zvucnu karticu i onda fino u biosu disable onu sto je na maticnoj, i ubacim CD od nove... i uradim sve kako treba, kad ne lezi vrze kad treba da se restartuje komp stoji na onoj plavoj pozadini windows is shuting down i tako dugo vremena. onda ga ja direktno resetujem na kucistu i onda OS nece da se podigne. stoji logo windows kada se ucitava ali nikada da ga ucita. jedino sto mogu da uradim je da ga opet resetujem i onda da udjem preko last configuration that worked properly.... i onda kao da nisam nista instalirao. ima li neko ideju u cemu je problem???
 
dajte ljudi kazite mi sta mislite sta je u pitanju. eto sam na slici pokazao sto meni pise. nije da ne znam engleski ali nisam sifuran da sam to dobro shvatio. inace promijenio sam PCI slot i opet nece da radi, mislim isti slucaj kao i prosli put
 
Pa moze da bude ovo sto je dr_Bora rekao, a moze da bude da ti driveri uopste nisu za tu zvucnu...
Sta pise kad ubacis zvucnu i upalis komp? Jel pise found new hardwere? Probaj da odes na sajt proizvodjaca da vidis jel postoji ta zvucna uopste,i ako postoji onda skini driver za nju...
 

Back
Top