Srbi su najvise naivni narod na sveti!

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Srbi ce za malo manje od 2 sata postati prvi narod na Svetu koji je prihvatio neprijatelja za saradnika i pored toga sto mu taj isti neprijatelj preti da ce uzeti 15% teritorije za koji dan.

Ja mislim da se ovako nesto nigde i nikada nije desilo nekom narodu!

Posle ovoga herojske price o Srbima mogu slobodni biti preseljene u Andersenove bajke za malu decu!

Ovo ce biti najveca sramota jednog naroda ikada dozivljena!
 
Слажем се! Нажалост много смо глупи! Коштуница окачи заставу на плакат и оде на Косово и добије гласове као фол патриота па их опет изда, и опет исто да уради опет би гласове добио!!!
 
Ima jos trunak nade:

PREKID SEDNICE SKUPŠTINE ZBOG KONSULTACIJA
22:14 BEOGRAD, 15. (Tanjug) - Predsedavajući Milutnin Mrkonjić večeras je, dva sata pre isteka roka za izbor vlade, dao pauzu radi konsultacija šefova poslanickcih grupa posle polemike o pretresu vojnog hotela u Deligradskoj ulici u Beogradu.

Dosadasnji ministar policije i kandidat za tu funkciju Dragan Jočić potvrdio je večeras sa skupšitnske govornice da će Vojna bezbednosna agecnija izdati saopštenje o pretresu vojnog objekta u Deligradskoj ulici.

On je kazao da su danas pre podne u 10.30 sati "izvršene procesne radnje u vezi s lociranjem i pronalaženjem ratnih zločinaca koje su obavili pripadnici vojne bezbednosti".

To je završeno i očekujemo saopštenje, rekao je Jočić.

Tomislav Nikolić (SRS) i poslanici te stranke rekli su da nisu zadovoljni tim objašnjenjem.

Nikolić je upozorio da ministar policije ne može da govori o Vojnoj bezbednosnoj agenciji.

Aleksandar Vučić (SRS) tražio je od predsedavajućeg Skupštine da se poslanici obaveste o čemu se radi.

Ivica Dacić (SOS) rekao je da je pretres vojnog hotela zbog eventualnog hapšenja Ratka Mladića direktna provokacija stranaka koje su želele da budu konstruktivne i zatražio od Mrkonjića da prekine sednicu i zakaže konsultacije o nastvku daljeg rada.
 
Sta ces, dosadilo mi da citiram onu budalu ajdemija, nije vise cak ni za citiranje......


zato:
Salvantis:
ajdemi smaras.......jednoglasno smo utvrdili da si glup, nema potrebe da to iznova dokazujes :roll:

Uostalom koga briga, idi przi semenke, treba da uranis na pijac........

I nemoguce da si toliko glup da treba ponovo :shock:
mislim znam da si siptar, al' ako OPET ne shvatis, sta se tu moze....
 

Back
Top