Kosovo nikad više neće biti deo Srbije

Polly Jean

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
239
Nekoliko sati nakon susreta s ruskim šefom diplomacije Sergejom Lavrovom u Moskvi, američka državna tajnica Condoleezza Rice izjavila je da "Kosovo više nikad neće biti dio Srbije". Jedan od ciljeva sastanka Rice i Lavrova bio je naći dogovor o budućnosti Kosova, jer se Rusija snažno protivi planu UN-a koji predviđa nadgledanu nezavisnost Kosova te prijeti vetom u Vijeću sigurnosti. Rice je za moskovski Radio Eho izjavila da Kosovo više neće biti dio Srbije. "To je nemoguće", prenosi radio njezinu izjavu.
 
Polly Jean:
Nekoliko sati nakon susreta s ruskim šefom diplomacije Sergejom Lavrovom u Moskvi, američka državna tajnica Condoleezza Rice izjavila je da "Kosovo više nikad neće biti dio Srbije". Jedan od ciljeva sastanka Rice i Lavrova bio je naći dogovor o budućnosti Kosova, jer se Rusija snažno protivi planu UN-a koji predviđa nadgledanu nezavisnost Kosova te prijeti vetom u Vijeću sigurnosti. Rice je za moskovski Radio Eho izjavila da Kosovo više neće biti dio Srbije. "To je nemoguće", prenosi radio njezinu izjavu.
Ti nisi na demonstracijama protiv ove i ovakve Vlade, protiv DS koji je izdao glasove jer njegovi birači nisu glasali za Koštunicu premijera.
:lol: :lol: :lol:
 
nakon više mjeseci postovanja na ovom forumu i praćenja Politike i politike...

da sam u Srbiji i da sam Srbin glasao bi za LDP

sa njima čovjek bar zna na čemu je... za razliku od ovih kvazi demokrata (tu mislim na DSS i Koštunicu), latentnih demokrata (DS i Tadić) ili neciviliziranih (radikali i miloševci)
 
Polly Jean:
To nije smešno.
Čak i oni radikali su moralniji od vas DS-ovskih ljigavaca.
Posle svega,radije bih glasala i za njih nego za vas i Koštunicu.
Ja očekujem da te vidim na demonstracijama i to na samom čelu protiv izdaje birača kako si ti ono lepo formulisao/la.
Ali me neodoljivo podsećaš na one sajber ratnike što strojakom idu na Kosmet, tako i ti u borbu za demokratiju.
 
Polly Jean:
Nekoliko sati nakon susreta s ruskim šefom diplomacije Sergejom Lavrovom u Moskvi, američka državna tajnica Condoleezza Rice izjavila je da "Kosovo više nikad neće biti dio Srbije". Jedan od ciljeva sastanka Rice i Lavrova bio je naći dogovor o budućnosti Kosova, jer se Rusija snažno protivi planu UN-a koji predviđa nadgledanu nezavisnost Kosova te prijeti vetom u Vijeću sigurnosti. Rice je za moskovski Radio Eho izjavila da Kosovo više neće biti dio Srbije. "To je nemoguće", prenosi radio njezinu izjavu.
Super, sad ste počeli i sa paranojom. Nema vam spasa, te mentalne bolesti izgleda najviše pogađaju vas LDP-ovce. E, šta ćeš kad preterujte sa gudrom.
 
tokyo:
nakon više mjeseci postovanja na ovom forumu i praćenja Politike i politike...

da sam u Srbiji i da sam Srbin glasao bi za LDP

sa njima čovjek bar zna na čemu je... za razliku od ovih kvazi demokrata (tu mislim na DSS i Koštunicu), latentnih demokrata (DS i Tadić) ili neciviliziranih (radikali i miloševci)

Tko će mi već jednom objasnit koji ćeš moj qurac ti na ovom forumu? A?!!
 

Back
Top