Prostatitis, upala prostate

Eeee.... Ja svakodnevno gubim nadu da sve može da bude kao ranije.... Ponekad mi par dana bude lakše, a onda sve po starom... Već par dana ustajem i noću i to uvek oko 5sati.... Ako čujete nešto što stvarno deluje JAVITE! Juče sam kupio indijski orah i neke čajeve, ali........! Malo me i Selektor razočarao sa Supoprostom...!

e zasto sam te razocarao,rekao sam da sam upotrebio dva paketa i da mi je bilo bolje,ali sam morao vani zbog privatnih razloga i evo vratio sam se i porucicu sada cetiri paketa jer sa dva se nije mogao donijeti pravi sud,ako imate strpljenja sacekajte da to potrosim pa da vas izvjestim ili porucite isto ko i ja pa to testirajte na sebi,od volje vam ali u svakom slucaju kakav god ishod bude javicu se,pozdrav......
 
i mene zanima to.. ili mozda neki drugi preparat koji pomaze...

ja sam prilagodio ishranu i sve zivo... pijem i neki caj ali i dalje imam nekad probleme sa prosatom... ponekad cesto mokrenje, nemogu skroz da ispraznim besiku, bolovi ponekad... mada to ne znam da li je do prostate, prosle upale pasemenika (barem me to ne zeza sad) ili posledica operacije varikokele od pre godinu dana (doktorica kaze da mogu da postoje bolovi dugo nakon operacije...)
 
- evo TV emisija o supoprostu, ima ovaj uvod + 5 delova

odlucih da uzmem Supoprost.. nema mi druge.. opet imam bakterije u prostati... bio do doktora i opet dobio antibiotike... i pasemenik me sad pomalo opet zajebava... ucestalo mokrenje, bolovi u nozi, iznad testisa i sve ostalo sto ide...

nasao sam konacno neki poslic pa od prve plate uzimam Supoprost ako ne skupim pre tog... pricao sam sa Goranom Pelajicem (inovator preparata) i rekao mi je da bi trebalo 6 kutija... 1 je 25 eura = 150 eura.. nije malo ali ne vidim neki drugi izlaz i kaze da bi mi pomogli i za pasemenik... kaze da ne salje leti posto se preparat otopi... sad jos salje kaze...
 
i ja sam cuo da je med jako zdrav izmedju ostalog i za prostatu.pomaze i nepeceni susam,i muskatni orah koji je jako dobar protiv infekcija i naravno seme od bundeve.postoje i vezbe koje olaksavaju bol dosta o tim vezbama sam citao na netu.fora je u kontrakcijama misica,ali bi trebalo to prouciti detaljnije.

ja licno nemam problema sa prostatom,imao sam samo blazu upalu besike,pa od tada malo obracam paznju na prevenciju. ovo sto sam naveo je odlicno za zdravlje u globalu i nikako ne moze smetati.
svako jutro uzimam med muskatni orah i mleveni susam.nije skupo i pristupacno je svakome a kao prevencija je odlicno. i dodatno je to super afrodizijak :)
 
Drago mi je da cujem da vam pomaze preparat! i to ne mogu da opisem koliko mi je drago! ja sam totalno bio izgubio volju za zivotom... i ovo mi sad vraca nadu!
meni je upala pasemenika bila veci problem od prostatitisa.. i Gospodin Pelajic je rekao da ce mi pomoci preparat i za to..

evo i ja uskoro narucujem preparat. jedan deo love sam skupio, evo bas danas, ali necu narucivati sutra posto mi verovatno nece stici pre praznika, pa cu sacekati da prodje praznik i tad cu vec mozda biti i u mogucnosti da narucim citavu potrebnu kolicinu. strasno sam nestrpljiv.

Sekretaru zelim potpuni oporavak i sve najbolje!
 
Drago mi je da cujem da vam pomaze preparat! i to ne mogu da opisem koliko mi je drago! ja sam totalno bio izgubio volju za zivotom... i ovo mi sad vraca nadu!
meni je upala pasemenika bila veci problem od prostatitisa.. i Gospodin Pelajic je rekao da ce mi pomoci preparat i za to..

evo i ja uskoro narucujem preparat. jedan deo love sam skupio, evo bas danas, ali necu narucivati sutra posto mi verovatno nece stici pre praznika, pa cu sacekati da prodje praznik i tad cu vec mozda biti i u mogucnosti da narucim citavu potrebnu kolicinu. strasno sam nestrpljiv.

Sekretaru zelim potpuni oporavak i sve najbolje!
Ma nema šta, ja sam već ozdravio, u roku od pet dana. Za slanje lijekova Goran koristi brzu poštu zaboravio sam ime firme, ali mi sutra dolazi nova tura od dva pakovanja (za praznike), pa dojavim to ime firme.
Meni je bio dijagnosticiran i Epididimitis, znam da je naka upala....ali nisam siguran šta znači. Priroda, pčele i/ili bog su nenadmašni hemičari i ljekari. Genijalnost Goranova je u tome što je prirodni lijek pokušao približiti oboljeloj prostati i tom dijelu tijela. Zdrav ''hercegovački element'' u razmišljanju. Fakat, zna li iko postoje li lijekovi protiv upale prostate i ostalih obližnjih organa, a da su u obliku supozitorija=čepića ?
Pozdrav, @kiki_85 i sve najbolje ti želim. Baš mi je žao šta te strefilo, a prilično si mlad ako si 85. godište kao što stoji u nicku.
Bićeš prepporodjen kada stignu ovu čepići. Dojavi utiske kada počneš sa primjenom čepića SUPOPROST.
 
Poslednja izmena:
hvala za lepe zelje!

stvarno je super cuti da preparat stvarno deluje! Potrajace svakako dok meni to stigne na sam sever Srbije. verovatno cu sutra nazvati g. Pelajica pa cu se konsultovati sa njime.

moja dijagnoza je hronicni prostatitis i hronicni epididymitis i hidrocele (na levom testisu, gde je i epididymitis)... epididymitis imam od januara prosle godine, krenulo je posle operacije varicocele.. a prostatitis vec od pre 20te godine.. ali u pocetku, dosta dugo bez vecih tegoba... tj. bilo je povremenih tegoba, uglavnom zimi... i nisam ozbiljno svatio i eto... (jesam 85to godiste)

koje simptome ste imali zbog upale pasemenika? mene je to unistilo skroz... 3 meseca sam bio oboren u krevet a posle toga jos 3-4 na mirovanje.. nisam mogao nista teze da radim, cak ni da setam redovno... to je proslo, ja se malo aktivirao skoro 6 meseci nakon sto sam kao "ozdravio" od tog i opet je krenulo malo, mada nije jako (do tad samo setnja bila)

sumnjam da ima tako nekih preparata za prostatu.. proculo bi se... i ovo ce se vrlo brzo procuti, siguran sam u to.

javljacu svakako utiske!
 
hvala za lepe zelje!

stvarno je super cuti da preparat stvarno deluje! Potrajace svakako dok meni to stigne na sam sever Srbije. verovatno cu sutra nazvati g. Pelajica pa cu se konsultovati sa njime.

moja dijagnoza je hronicni prostatitis i hronicni epididymitis i hidrocele (na levom testisu, gde je i epididymitis)... epididymitis imam od januara prosle godine, krenulo je posle operacije varicocele.. a prostatitis vec od pre 20te godine.. ali u pocetku, dosta dugo bez vecih tegoba... tj. bilo je povremenih tegoba, uglavnom zimi... i nisam ozbiljno svatio i eto... (jesam 85to godiste)

koje simptome ste imali zbog upale pasemenika? mene je to unistilo skroz... 3 meseca sam bio oboren u krevet a posle toga jos 3-4 na mirovanje.. nisam mogao nista teze da radim, cak ni da setam redovno... to je proslo, ja se malo aktivirao skoro 6 meseci nakon sto sam kao "ozdravio" od tog i opet je krenulo malo, mada nije jako (do tad samo setnja bila)

sumnjam da ima tako nekih preparata za prostatu.. proculo bi se... i ovo ce se vrlo brzo procuti, siguran sam u to.

javljacu svakako utiske!
I kod mene je dijagnoza Prostatitis, plus ovaj Epididimitis, a pravo da ti kažem, ne znam šta je to pasemenik, a mrsko mi sada Googlati da vidim.
Simptomi: Mokrenje po urgentnom principu, nemogućnost zadržavanja mokraće, odnosno kontrole mokrenja pa se dešavalo da se malo umokrim, prilično oštra bol u predjelu prostate kada je pritiska nakupljena mokraća, noćno ustajanje više puta, dvomlaz prilikom mokrenja, disfunkcija erekcije, bolovi u nogama koji liče na bolove kod Gihta samo, ne fiksirane u jednu tačku, nego u svim mišićima u nogama tako da sam koristio i štap za poštapanje,....eto, to su bili simptomi.

Sretno i dojavi kakvi su učinci SUPOPROST-a.
 
Poslednja izmena:
testisi stvaraju spermatozoide a u pasemeniku sazrevaju i "cekaju"... locirano je oko testisa.. (moje kratko i nestrucno obajsnjenje :) )

ja nisam imao tolko problema sa mokrenjem.. bilo je ucestalog mokrenja, nekad manje-nekad vise, nedovoljno izmokravanje, ponekad i dupli mlaz i ponekad ustajanje nocu i problemi sa potencijom... i takodje bolovi u nozi (samo leva noga) bolovi u preponi, prednjoj lozi, najcesce do kolena a bilo je da sam osecao bol citavom duzinom do tabana..

juce sam platio za 3 kutije, verovatno ce mi poslati vec danas i stize mi posle prvog maja..

Hvala, javljacu.
 
Hvala.

ako stvarno radi, ne znam zasto bi cekeao do juna (naravno ako nisu u pitanju finansije ili neki drugi razlozi..)

rekao mi je G. Pelajic da je problem slanje-prenosenje aparata preko leta, zbog viskoih temperatura (moze da se otopi, osteti.. kaze da preparat podnosi temperature do 25 stepeni, rekao mi je da Maj nije problematican i Jun moze biti ok ali Jul i Avgust su jako problematicni..)
eto cisto kazem da imash to u vidu, ako mozes obezbediti odakvatan transport onda to nije problem.. (kaze da unutar Bosne i Hercegovine nije problem posto kurirska sluzba ima trasnport sa hladjenjem, samo se malo skuplje plati... a moze i varijanta da narucish negde do granice pa tamo preuzmesh...)

citamo se ovde svakako!

pozdrav
 
evo da se javim... nazalost mi jos nije stigla posiljka.. G. Pelajic mi je poslao jos u petak prosle nedelje ali je tu upao praznik i jos mi nije stiglo :( nadam se ponedeljak da ce stici..!

pitanje za sekretara: kako se situacija razvija? jesu bolovi nestali skroz?

ne mogu da iscekam da mi stigne, jedva mogu da zaspim i nisam u stanju ista pametno da radim :/
 
evo da se javim... nazalost mi jos nije stigla posiljka.. G. Pelajic mi je poslao jos u petak prosle nedelje ali je tu upao praznik i jos mi nije stiglo :( nadam se ponedeljak da ce stici..!

pitanje za sekretara: kako se situacija razvija? jesu bolovi nestali skroz?

ne mogu da iscekam da mi stigne, jedva mogu da zaspim i nisam u stanju ista pametno da radim :/
Bio sam banovan nekoliko dana zbog priče na politici, pa se nisam mogao javiti.
Preko 1. maja sam negdje ''pokupio'' neki virus illi sam se prehladio, pa se stanje pogoršalo, plus nestalo mi čepića...Paralelno trošim preporučenu antibiotsku terapiju CIPROL. I ja u ponedjeljak očekujem kurira međunarodne firme IN-TIME da dostavi i posljednje 2 kutije od preporučenih 6 kutija. Prvi čepić, drastično poboljšanje,....Znači, preparat-supozitorije ''rade'' i pomažu (pretpostavljam na bazi matične mliječi, proizvodu pčela).

Moj drugi problem je kamenje u oba bubrega, a ljekar mi je objasnio da se svi ti virusi, bakterije i gljivice inkorporiraju u kamenje, pa onda se otpušaju usljed kretanja naročito nakon ESWL tretmana razbijanja (Ja u šali kažem, tucanja) i svi organi koji su ''ispod'' bubrega su ugroženi. Infekcije se stalno vraćaju bez obzira na silne antibiotike.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
stigo preparat juce, 5 radnih dana je trebalo da stigne na sam sever Srbije.

i krenuo sam sa upotrebom juce. za sada ne mogu da kazem da ima nekih velikih poboljsanja, meni su bolovi bili takvi da sam nekad imao jako jake bolove a nekad slabe, sad nemam jake bolove i nemam potrebu za nekim previse cestim mokrenjem ali ne znam da li je to do preparata. svakako treba vremena da se vide konkretni rezultati, jedino sto sam primetio je da mi je potencija mnogo bolja sad, mada moguce je da je to na psiho bazi... ne znam.

par reci o preparatu: cepici uopste nisu veliki, ni ne osetite da ih "imate".. za nekih sat vremena se oni valjda i istope, i onda moze doci do nagona za stolicom ali mi je rekao G. Pelajic da se suzdrzim i proce vrlo brzo. i za 5-6 sati se oni u potpunosti "iskoriste".
rekao mi je da nije tolko bitno da budu upotrebljeni sa razmakom od 12 sati, moze da se stavi ujutru posle stolice jedna i pred spavanje druga.. ja cu za sada da ih koristim na oko 12 sati, dok god budem mogao.



Bio sam banovan nekoliko dana zbog priče na politici, pa se nisam mogao javiti.
Preko 1. maja sam negdje ''pokupio'' neki virus illi sam se prehladio, pa se stanje pogoršalo, plus nestalo mi čepića...Paralelno trošim preporučenu antibiotsku terapiju CIPROL. I ja u ponedjeljak očekujem kurira međunarodne firme IN-TIME da dostavi i posljednje 2 kutije od preporučenih 6 kutija. Prvi čepić, drastično poboljšanje,....Znači, preparat-supozitorije ''rade'' i pomažu (pretpostavljam na bazi matične mliječi, proizvodu pčela).

Moj drugi problem je kamenje u oba bubrega, a ljekar mi je objasnio da se svi ti virusi, bakterije i gljivice inkorporiraju u kamenje, pa onda se otpušaju usljed kretanja naročito nakon ESWL tretmana razbijanja (Ja u šali kažem, tucanja) i svi organi koji su ''ispod'' bubrega su ugroženi. Infekcije se stalno vraćaju bez obzira na silne antibiotike.

Pozdrav!

Uh, steta sto ste bas sad pokupili to, to svakako nije trebalo.

sto se tice kamenja... ja mislim da ta kolicina bakterija, virusa i gljivica koje to kamenje ispusta ne bi trebala da pretstavlja vece probleme zdravoj prostati, drugim recima, da resite problem sa prostatom i ona ozdravi ne bi trebalo doci do ponovne infekcije samo zbog tih kamenja. mada nisam strucan. trebalo bi pricati o tome sa G. Pelajicem.

i jos jedna stvar, u prostati se pojave kalcifikati kao posledica duzeg prostatitisa, nisam pitao G. Pelajica, da li preparat njih "resava" ili kako to vec ide... posto su ti kalcifikati veoma pogodno tlo za razvoj i zivot bakterija..


i jedno pitanje za sekretara: da li ste koristili preparat na svakih 12 sati ili ne? i imate li mozda neki savet ili bilo sta u vezi koriscenja i "plasiranja" preparata?

Zelim vam sto raniji oporavak. Pozdrav!


edit: G. Pelajic mi je rekao da ce se vec mozda ovog meseca resiti problem sa transportom preparata leti.. nisam ga najbolje razumeo da li radi na novom cepicu ili na novoj kutiji za isti.. eto, za oni koji nisu u mogucnosti sada da naruce preparat, moci ce i leti to da ucine..
 
Poslednja izmena:
stigo preparat juce, 5 radnih dana je trebalo da stigne na sam sever Srbije.

i krenuo sam sa upotrebom juce. za sada ne mogu da kazem da ima nekih velikih poboljsanja, meni su bolovi bili takvi da sam nekad imao jako jake bolove a nekad slabe, sad nemam jake bolove i nemam potrebu za nekim previse cestim mokrenjem ali ne znam da li je to do preparata. svakako treba vremena da se vide konkretni rezultati, jedino sto sam primetio je da mi je potencija mnogo bolja sad, mada moguce je da je to na psiho bazi... ne znam.

par reci o preparatu: cepici uopste nisu veliki, ni ne osetite da ih "imate".. za nekih sat vremena se oni valjda i istope, i onda moze doci do nagona za stolicom ali mi je rekao G. Pelajic da se suzdrzim i proce vrlo brzo. i za 5-6 sati se oni u potpunosti "iskoriste".
rekao mi je da nije tolko bitno da budu upotrebljeni sa razmakom od 12 sati, moze da se stavi ujutru posle stolice jedna i pred spavanje druga.. ja cu za sada da ih koristim na oko 12 sati, dok god budem mogao.

Uh, steta sto ste bas sad pokupili to, to svakako nije trebalo.

sto se tice kamenja... ja mislim da ta kolicina bakterija, virusa i gljivica koje to kamenje ispusta ne bi trebala da pretstavlja vece probleme zdravoj prostati, drugim recima, da resite problem sa prostatom i ona ozdravi ne bi trebalo doci do ponovne infekcije samo zbog tih kamenja. mada nisam strucan. trebalo bi pricati o tome sa G. Pelajicem.

i jos jedna stvar, u prostati se pojave kalcifikati kao posledica duzeg prostatitisa, nisam pitao G. Pelajica, da li preparat njih "resava" ili kako to vec ide... posto su ti kalcifikati veoma pogodno tlo za razvoj i zivot bakterija..


i jedno pitanje za sekretara: da li ste koristili preparat na svakih 12 sati ili ne? i imate li mozda neki savet ili bilo sta u vezi koriscenja i "plasiranja" preparata?
Zelim vam sto raniji oporavak. Pozdrav!


edit: G. Pelajic mi je rekao da ce se vec mozda ovog meseca resiti problem sa transportom preparata leti.. nisam ga najbolje razumeo da li radi na novom cepicu ili na novoj kutiji za isti.. eto, za oni koji nisu u mogucnosti sada da naruce preparat, moci ce i leti to da ucine..

Ne znam, evo sve više i više i ja sam razočaran. Znao sam da se ne treba previše oduševljavati početnim poboljšanjem, ali eto. Uglavnom, preparat POMAŽE koliko i ostali lijekovi na bazi prirodnih sirovina (U ovom slučaju, vjerovatno matične mliječi koja u prirodi štiti larve pčela od virusa, gljivica, bakterija,...). Novo je to što se lijek aplicira blizu prostate, a i blizu mreže krvnih sudova i nerava, pa je to, najvjerovatnije dovleo do bolje cirkulacije krvi prema prostati (Inače, od srca najudaljeniji organ koji je unutar trbušne duplje). Još od prvog čepića bio sam osjetio toplinu u nogama, drugi dan sam odbacio štap za poštapanje.

U uputstvu piše da je pozeljno aplicirati dva čepića dnevno i gledam da tako i uradim. Apliciram čepiće uz pomoć kreme protiv hemoroida koju dobijem ''na recept'' = 0,75€ participacije. Dovoljeno je čepić pokvasiti u toploj vodi iz bojlera i aplicirati, međutim, ja koristim pomenutu kremu.

I Goran u promotivnom filmu objašnjava da treba nastaviti trošiti terapiju koju ljekari propišu, a ovi čepići su pomoćna stvar, pa ne treba očekivati spektakularno potpuno i definitvno izlječenje.

I ja sam osjetio neke znake bolje potencije koja je do tada bila NULA.
Znači, preparat radi i u vezi sa tim pitanjem.

@kiki, dojavljuj ima li poboljšanja.

Pozdrav!
 
ja verujem da svakako pomaze mnogo vise nego bilo koji drugi dosadasnji preparat. spomenuli ste da ste se prehladili, to je sigurno veoma lose uticalo na vasu prostatu i "smanjilo" delovanje preparata. vec poboljsanje cirkulacije u prostati puno pomaze, jedan od glavnih problema kod lecenja upalnih procesa je smanjena cirkulacija.

ja sam od pre 5 dana imao neku upalu grla, koja je prosla posle na nos (curenje nosa), to mi se dosta cesto desava (nije prehlada...) doktor nece jos da mi vadi krajnike, jer misli da je to posledica neceg drugog.. imam otecenu sluznicu u nosu,pa slabije prolazi vazduh, on kaze kao posledica alergije i disem vise na usta nego sto bi trebalo pa su krajnici osetljiviji... no uglavnom, ovo je kod mene sigurno negativno uticalo na oporavak, ako nista drugo onda psihicki.... ali ovo je sad vec skoro pa skroz proslo.

bilo je sve super oko urinarnog trakta do subote, kada je drugaru bilo momacko vece i ja popio jedno pivo koje je meni licno jako isprijalo :) ali prostati izgleda da nije... malo su se bolovi pojacali, odmah slabija potencija i mokrenje je bilo ucestalije... pivo sam popio posto je G. Pelajic rekao da nije problem... ali izlgeda da ipak jeste... no to se sad vec regulisalo uglavnom..

evo, danas je sedmi dan kako uzimam cepice i situacija je dobra, doduse malo gora nego pre recimo 2-3 dana (ali mislim da je do zbog one upale grla i onog piva...) sto se tice pasemenika, on se iznenadjujuce dobro oporavlja.. nestao je osecaj blagog bola na dodir koji sam imao pred upotrebu preparata. i hidrokela mi se povlaci kako vidim!

G. Pelajic mi je rekao da se kod jednog pacijenta povukla i cista sa testisa velicine manjeg kokosijeg jajeta.. ne verujem da covek laze, stoji imenom i likom iza svog preparata i osecamo da preparat deluje.. kad sam se cuo sa njim, spomenuo mi je za coveka iz Sarajeva koji je morao da koristi stap za postapanje pa je to nakon par dana odbacio, a nije mogao da zna da sam ja citao o tome, znachi covek govori istinu, ne izmislja price..

rekao mi je da je efikasnost preparata 90% za totalna izlecenja.

ja verujem u totalno izlecenje, a vi se nemojte razocaravati, imali ste prehladu, to jako nepovoljno utice na prostatu. mozda ce vam ovako trebati malo vise vremena za oporavak..

ono za antibiotsku terapiju sto je pricao ja sam razumeo da je rekao da se cepici mogu uzimati zajedno sa tom terapijom, a da uopste nije psominjao da se moraju uzimati sa time, pogledacu jos jednom intervju kad nadjem volje za to.

meni danas treba da posalje jos 4 kutije, to ce biti ukupno 7 kutija.

ja cepice stavljam oko 11h i oko 23h. to cinim sa gelom za ultrazvuk.

nemojte se predavati!

pozdrav!
 
Poslednja izmena:

Back
Top