Prostatitis, upala prostate

Hvala na obavještenju. Ja imam periodično probleme sa mokrenjem i dijagnoza mi je prostadinija. Otprilike, nemam tako jake bolove ali imam učestalo mokrenje. Takvo stanje me drži nekih desetak dana a onda sam jedan mjesec miran i tako u krug već 9 mjeseci. Javi ako si u prilici opet za nekih 5 dana kako napreduješ.
Pozdrav
 
evo danas je 20. dan od kako uzimam SUPOPROST. mogu da kazem da je stanje mnogo bolje nego pre. prekljuce su mi se bolovi jako mnogo umanjili (sad jedva imam bolove). imajte u vidu da sam ja imao/imam bolove i od upale pasemenika... koja je izuzetno bolna.. mada i oko toga je doslo do velikog poboljsanja cini mi se.. hidrokela se smanjila (mada nije nestala skroz..) a pasemenik mi trenutno nije osetljiv na bol.. mlaz pri mokrenju izuzetan, ne pamtim kad sam imao ovakav.. potencija varira, takodje i jacina orgazma (mada su oba mnogo bolja od kako uzimam cepice)... reko bih da je to najvise na psiho bazi..
ponekad me uhvati malo cesce mokrenje, ali uvek ima OK kolicina za izmokaravanje... ne kao pre.. da sam osetio snazan nagon za mokrenjem a kad sam otisao, bilo je 10ak kapi... uzimam jako mnogo vode, preko 3 litre na dan.. ujutru pojedem i popijem pola limuna, jedem brusnicu, pijem caj od koprive... i uzimam brdo stvari za koje sam cuo/citao da su dobri za prostatu..

Eto mogu da kazem da cepici zaista deluju i da nista sto sam do sad koristio nije napravilo ovakvo poboljsanje.... videcemo kako ce biti posle tih 30 dana koje je G. Pelajic rekao da bi trebalo da rese problem..

i da, cini mi se da sam otkrio da imam unutrasnje hemoroide od kako koristim cepice... mada nije sigurno da je to.. nisam nikakve tegobe osetio sto se tice toga.. i trenutno se ne "bacam" previse oko toga..

da li je iko radio ove vezbe za Prostatu? ili neke druge?


ja sam poceo i ovo da radim, deluje da su zaista dobri.

Pozdrav!
 
Hvala na knjizi, bacio sam pogled i deluje da ima zaista dosta korisnih informacija/saveta. cim nadjem vremena i volje procitacu je detaljno.

da, za prostadaniju nisam cuo. znachi simptomi se jave s vremena na vreme traju nekoliko dana i nestanu sami od sebe? sta je lekar rekao za to? (ako ti je uopste ista rekao za to... meni urolozni skoro nikakve korisne informacije nisu davali vezano za moj problem.. da jesu, verovatno ne bih sad bio ovde gde jesam..)
 
Pozdrav svoj "braci po muci".
Imam 33 godine,zivim u Subotici i vec nekih 10 godina vucem hronicnu upalu prostate. Prvih 7 godina je bilo dosta retko 1-2 puta godisnje,a sada cini mi se ako ne pazim mogao bih da je vucem cele godine. Interesuje me iskustva sa preparatom "Supoprost",posto vidim da ga neki koriste,i interesuje me da li pomaze ili ne?
Sada sam trenutno u aktivnoj fazi upale a pojavio mi se i epididimitis,a od simptoma je prisutan samo bol.
Molio bih kolegu sa foruma Kiki_85 ako je u mogucnosti da me kontaktira na PM.
Hvala.
 
Zavrsio sam 30 dana sa Supoprost pre 10ak dana. Prostata je sasvim u redu kako mi se cini. bio sam na pregledu prostate i rekli su mi da nije uvecana i nema bakterija ni tamo niti u urinu. deluje da je Supoprost super odradio posao. sledeca faza je da se ne "pokupi" nazad upala. pazim i dalje maksimalno, pazim i na ishranu itd..

a epididymitis kao da se nije skroz povukao.. mada ne znam vec ni ja... mnogo, mnogo je bolja situacija nego pre Supoprosta i oko toga, ali i dalje osecam bol od kolena do prepone na levoj nozi kada malo duze setam... pasemenik nije vise osetljiv na bol (ponekad jeste, ali jako, jako malo)... ne znam da li se oporavio i treba vremena da se sve normalizuje ili je jos malo "bolestan".. ili da problema nema a da je bol ostao i dalje... citao sam negde da bolovi mogu da ostanu i kada je problem skroz nestao... zbog osetljivosti tih nerava.. ili tako nekako...

G. Pelajic mi je rekao da bi bilo dobro da uzmem jos 3 kutije i uzimam jedan cepic dnevno.. da se taj pasemenik "ocisti"... to cu i uraditi, alternative svakako nemam, cim uspe da sredi nove kutije za cepice pa da se mogu slati i po vrucini.. rekao je da ce se to verovatno resiti poslednje nedelje juna ili prve nedelje jula... do tad uzimam onu sedmu bonus kutiju koju sam narucio... svako 3. vece jedan cepic..

Preporucujem supoprost svakome ko ima probleme sa prostatom, definitivno pomaze. mlaz pri mokrenju izuzetan, vec sam i zaboravio kakav treba da bude. nestala je i ona uzasna osetljivost na hladnocu.. bolove jos imam, ali mislim da je taj bol posledica epidydimitisa ili toga da su nervi jos osetljivi...

samo pozitivno razmisljanje i verujte u oporavak!

pozdrav!
 
Molio bih moderatore pod hitno da pročešljaju ovu temu i pominjanje tog famoznog čudotvornog leka. Upravo dolazim iz ordinacije u kojoj radi jedan lekar iz Kliničkog Centra koji nikada nije čuo ni izdaleka za Suproprost, hajde i da pređem preko toga, rešio sam da kontaktiram dotičnog "farmaceuta" Pelajića bez titule magistra i sa samo jednim youtube videom, na kojem daje nekakav intervju nepoznatoj lokalnoj televiziji.
Nazvao sam broj u BiH, da se raspitam, te eventualno naručim lek. Javila se ljubazna žena, koja mi je objasnila da paket ne šalju pouzećem, nego tako što naručilac mora prvo da uplati novac preko western uniona na ime gosn Pelajića i da mu pošalje šifru naloga (!!!):eek: pod kojim je poslat novac, te da sedi i čeka par dana da mu stigne pošiljka.
Najlepše molim moderatore da pregledaju postove i da sami zaključe da li je isuviše simptomatično da više učesnika u diskusiji pišu naslov leka isključivo velikim slovima, sa beskrajnim hvalospevima. Jednom sam slao neku manju sumu novca na ovaj način i nikada više nisam video ni novac ni naručena dobra. Sa 90% sigurnosti mogu da tvrdim da je u pitanju klasična internet prevara, te da se to dešava preko ovog foruma, neopaženo. Ostali učesnici rasprave na ovu temu, ako imate bolje argumente, molim vas kontaktirajte me preko privatnih poruka. Hvala
 
lekari u klinickim centrima nisu skroz na nasoj strani... ja sam se totalno razocarao u njih.. njima odgovara da mi redovno odlazimo kod njih i da nam oni ispisuju antibiotike koji nikako nisu trajno resenje za hronicnu upalu prostate (jedino za akutnu upalu u nekim slucajevima..) + antibiotici mogu da stvore druge probleme i tu su onda potrebni novi lekovi..... ja sam ovo na svojoj kozi okusio... problemi sa prostatom su mi poceli jako, jako rano.. od urologa nista korisno nisam saznao.. samo antibiotici i kojekakve tablete i "vozi"...
zasto mislite da ako vam neko strucno lice ne portvrdi nesto, da je to odmah laz/prevara?? preparat se nije jos preterano procuo i da je taj vas famozni lekar iz ordinacije cuo za preparat rekao bi vam verovatno da je to 100% prevara..
igra se jako, jako prljava igra na ovom polju..


kakve veze ima to sto Pelajic nema magistraturu/doktorat?? zar nije mogao da sedne i prouci ovo podrucje i bez toga? nije "rocket science" a inace gospodin je farmaceut.. sto nije eonima udaljeno od medicine...

jeste, pare se uplate preko western uniona i nakon nekoliko dana dobijete posiljku.. meni za Suboticu stigne za 4-5 radnih dana..

jako mnogo je internet prevara naravno.. i ja sam bio pomalo skeptican..

G. Pelajic stoji iza svog preparata imenom i likom.. ima prijavljenu apoteku i idite preuzmite licno preparat i popricajte sa njim ako ste tolko skepticni..

niko vas ne tera da narucite/probate preparat!!

srecno..
 
@Sasa024 za slucaj da nisi video poruku koju sam ti ostavio na profilu:

Pozdrav. ne mogu da ti posaljem privatnu poruku. kaze ovako "Sasa024 je izabrao da ne prima privatne poruke ili mu nije dozvoljeno da to čini. Stoga mu/joj ne možete slati Vaše poruke. Ukoliko pokušavate da pošaljete istu poruku na više adresa, uklonite Sasa024 iz liste primalaca i ponovo pošaljite poruku."
resi to nekako pa mi se javi privatnom porukom.

ja sam isto iz Subotice i zanima me kod kog urologa idesh i sta ti je rekao za upalu pasemenika..

pozdrav.
 

Back
Top