Nekako jadno izgledaju

Buduci ministri ce morati da poloze zakletvu pred jednim od najistaknutijih predstavnika "milosevicevog rezima" - Milutinom Mrkonjicem :D Ne znam gde nestadose oni istancani moralni obziri koji su ih sprecavali da cak i prisustvuju proglasenju Nikolica za predsednika Skupstine?
 
Chávez:
Buduci ministri ce morati da poloze zakletvu pred jednim od najistaknutijih predstavnika "milosevicevog rezima" - Milutinom Mrkonjicem :D Ne znam gde nestadose oni istancani moralni obziri koji su ih sprecavali da cak i prisustvuju proglasenju Nikolica za predsednika Skupstine?


Who_Wants_to_be_a_Millionaire_Logo.jpg

Pitanje za 100 dinara
Kako se zvao posleratni predsednik srpskog parlamenta sa najkraćim mandatom?

a) Paja Patak
b) Miki Maus
c) Šilja
d) Tomislav Nikolić

 
Iron lord, da li je moguce da si ti toliki pacenik da za svaki post moras da iskopavas po neku debilnu sliku? Imajuci u vidu koliko postova dnevno postavis i koliko ti je potrebno da bi sastavio svaki, covek ne moze a da se ne zapita radis li ti jos nesto drugo u zivotu?
 
Chávez:
Iron lord, da li je moguce da si ti toliki pacenik da za svaki post moras da iskopavas po neku debilnu sliku? Imajuci u vidu koliko postova dnevno postavis i koliko ti je potrebno da bi sastavio svaki, covek ne moze a da se ne zapita radis li ti jos nesto drugo u zivotu?

Smisao mog života je da razmišljam šta rade homoseksualci, narkomani i šta je rek'o Toma Nikolić
 
Chávez:
Iron lord, da li je moguce da si ti toliki pacenik da za svaki post moras da iskopavas po neku debilnu sliku? Imajuci u vidu koliko postova dnevno postavis i koliko ti je potrebno da bi sastavio svaki, covek ne moze a da se ne zapita radis li ti jos nesto drugo u zivotu?

slab je on...samo osam poruka dnevno a ja 16 :lol:
 
Ehej videste li ovo napraviše pauzu za dogovor . Možete misliti kakvi sada tamo dogovori padaju , milion evra meni , milion evra tebi , dva miliona njemu .......sve u koferčetu , kešhu i sa sitnim novčanicama (za svaki slučaj).
Toliko o demokratiji i o pravdi i borbi za nečije interese.
 
snejks:
Ehej videste li ovo napraviše pauzu za dogovor . Možete misliti kakvi sada tamo dogovori padaju , milion evra meni , milion evra tebi , dva miliona njemu .......sve u koferčetu , kešhu i sa sitnim novčanicama (za svaki slučaj).
Toliko o demokratiji i o pravdi i borbi za nečije interese.
bogme meni nisu ponudili milion evra,
a ne verujem ni da su tebi
za nega ne znam - mož' biti iako ne verujem
mislim da će oni to sve da zadrže za sebe
ma dal se sećaš njihovih dogovora
dss-naša će da bude policija
ds-onda je naša BIA
ma više ni nekriju pre su bar rekli "Narodna" ili "Državna"
 
Postavljac teme je lik i svet za sebe;protiv radikala,protiv LDP,nove vlade,pa brate mili objasni ti nama zasta si ti,nemoj samo da pljujes,koliko si u pravu,toliko mi je neki radikal odavde iskreniji nego ti.
 
T i h i:
bogme meni nisu ponudili milion evra,
a ne verujem ni da su tebi
za nega ne znam - mož' biti iako ne verujem
mislim da će oni to sve da zadrže za sebe
ma dal se sećaš njihovih dogovora
dss-naša će da bude policija
ds-onda je naša BIA
ma više ni nekriju pre su bar rekli "Narodna" ili "Državna"


upravo tako. nema gorih lopina od ovih demokrata.

*ebo ih onaj ko ih sastavi (miskovic)...
 

Back
Top