blizanka blizanac

Bas zato sto su slicni i moze da uspe.Samo blizanac moze razumeti blizanca.Pre svega komunikacija ce vam biti sjajna.Blizanci su poznati kao neverni i osobe koje vole da flertuju.Drugi znakovi to tesko shvataju i uglavnom im je tesko da zadrze blizanca kraj sebe.Ali posto su u ovom slucaju oba partnera leprsava imace vise razumevanja jedno za drugo.Cak i ako vam veza ne uspe ostacete prijatelji :D
 
morrison_babe:
Bas zato sto su slicni i moze da uspe.Samo blizanac moze razumeti blizanca.Pre svega komunikacija ce vam biti sjajna.Blizanci su poznati kao neverni i osobe koje vole da flertuju.Drugi znakovi to tesko shvataju i uglavnom im je tesko da zadrze blizanca kraj sebe.Ali posto su u ovom slucaju oba partnera leprsava imace vise razumevanja jedno za drugo.Cak i ako vam veza ne uspe ostacete prijatelji :D

I ko sada moze nesto da kaze da su bliznakinje veoma osecajne i verne,kada i same bliznakinje tvrde da u neverbe i da vole da flertuju? :roll: :arrow: :wink:
 
Anonymous:
morrison_babe:
Bas zato sto su slicni i moze da uspe.Samo blizanac moze razumeti blizanca.Pre svega komunikacija ce vam biti sjajna.Blizanci su poznati kao neverni i osobe koje vole da flertuju.Drugi znakovi to tesko shvataju i uglavnom im je tesko da zadrze blizanca kraj sebe.Ali posto su u ovom slucaju oba partnera leprsava imace vise razumevanja jedno za drugo.Cak i ako vam veza ne uspe ostacete prijatelji :D

I ko sada moze nesto da kaze da su bliznakinje veoma osecajne i verne,kada i same bliznakinje tvrde da u neverbe i da vole da flertuju? :roll: :arrow: :wink:[/quote
A,odakle ti ideja da je morrison_babe blizanac?Ja sam dupli blizanac pa sam verna do koske! :evil: :shock:
 
Pa i ja sam blizanac.I veoma sam verna.Ali ovo sto sam navela o nevernosti je stereotip,znaci ono sto drugi misle o meni i ostalim predstavnicima znaka.Nisam htela da vredjam :wink:
 
Evo i ja cu da opovrgnem tu teoriju o blizancevoj nevernosti.Ja sam blizanac/skorpija i u braku sam vec jedanaest godina sa muskarcem koji je kao i ja blizanac/rak i naravno do sad sam bila verna.
Super se slazemo,mislim da jedno drugo dopunjavamo,ne sputavamo jedno drugo sto mislim da je najbitnije (jer ni ja ni on to ne volimo).
Dakle,iz mog iskustva:
-Blizanci(pogotovu zenski) mogu biti jako verni
-Veza blizanac-blizanac moze jako dobro da funkcionise
 
Superiska,isti znak i podznak.
A ostale planete,morrison_babe?
Ja imam mjeseca u jarcu 2k,marsa u ovnu 5k,veneru u raku 9k,.....
Jesi ti zadovoljna konbinacijom znaka i podznaka?
Kako se nosi tvoj blizanac sa toplom i vatrenom skorpijom??
pozdrav
 
I ja sam blizanac/škorpija i sve mi se čini da poslednjih godina u mom slučaju preovladavaju karakteristike škorpije.
I ja bih želele da opovrgnem teoriju da su blizanci površn i neverni. Imala sam dugu vezu i nije mi nijednog trenutka palo na pamet da prevarim dečka i u dobrim i u lošim fazama veze. Narode, i blizanci su ljudi, mislim da se (što se vernosti tiče) ponašaju potpuno isto kao i ostali hor. znaci!
 
Evo iskreno, blizanka sam i obozavam flert i dok u mojoj vezi sve valja i dok sam zadovoljna ne pomisljam ni na flert ni na prevaru, ali kod prvog problema ili kod malog zahladjenja odnosa u stanju sam prevariti, a flert da niti ne spominjem.A sta je najgore nemam poslje griznju savjesti i odem kod decka mrtva hladna.Ali kazem jedino ako sam nezadovoljna vezom.
 

Back
Top