3/4 Hrvatske smatra da su Partizani zlocinci ! Ustase ?

Naciona|demokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
132
Tako kako vi zaključujete stvari i po kojem mjerilu bilo je i 1991,zato probudite se već jednom i toga sna i tih priča,jer da idem prenositi što pišu vaše novine ispalo bi da ste po razmišljanju
još u drugom svjetskom ratu.A dok takve zaključke imate,nečete dalje od tuda gdje jeste.

Svi samo čekaju da nađu nekog srbina i likuju nad njim,svi vas mrze,svu su jalni na vas i slične budalaštine.Daj si tamo vladu konačno izaberite,riješite mafiju ako možete uopće i počnite konačno izlaziti iz te izolacije.Očito da niste svjesni uopće koliko več zaostajete za crnom gorom a kamoli za ostalima,naravno sve če doči samo.

3/4 ustaša,ajme koje gluposti.Pun grad pavelićevih slika i crnokošuljaša,ovo vam pišem sa skrivenoga tavana,da me ne otkriju. 8-)
 
SiIent Bob:
Ma Hrvati su pravi show... Svi tvrde da su Hrvati bili najbrojniji u Partizanima, ali su Srbi krivi za Blajburg... :-D

A, najjače je što su maksimalno pissed zbog glupave pobede na ES... :-D

Koliko emisija i svega... ma, Hrvati još žive u Jugoslaviji... I opet su im Srbi krivi... i Srpki lobi... :D

Genijalno, Muppets...

pretjeruješ....

inaće što se tiće ESC
imaš pravo al opet ne svi..
evo ja sam napravio jučer i danas malu anketu i Hrvati (HDZ) nisu baš oduševljeni što je Marija pobjedila, a Hrvati (SDP) im je veoma drago jer će Eurosong doći na Balkan a i većini je drago zbog Srbije...
 
To je anketa iz emisije "nedjeljom u 2" kod "Hrvata" Stankovića koji je doveo debila koji kaže da bi mnogi Hrvati danas želeli živeti u radnom logoru. Tu je bila anketa koga će više pamtiti po zločinima. Sada, uvek je pitanje, da li ljudi leve orijentacije žele da gledaju osvedočenog ustašu u emisiji, i da glasaju, pa samo desničari uzmu učešće, ali je glasao veliki broj što ne pamtim u Stankovićevim anketama.
Uglavnom, poražavajuće.
Važno da opet nisu počistili svoje dvorište, a nos im do ograde ne 1.komšije, već onog 4. :roll:
 

Back
Top