Konacan spisak buducih ministara

kololoco

Zainteresovan član
Poruka
432
Ja sam licno dosta razocaran. Pre svega mislim da DS nije opravdao u potpunosti poverenje. Iako su i dalje visestruko bolji i od G17, a posebno od DSS nisam siguran koliko su to prva liga ljudi i strucnjaci. Nema Vlahovica, Goge Matkovic i cak kad nam je priredjeno jako prijatno iznenadjenje u vidu Milice Bisic i ona je povucena. Najbitnije je kako ce se Petrovic snaci u ulozi ministra pravde jer tu su potrebne korenite promene. Gori od Stojkovica sigurno nece biti, ali nisam siguran koliko ce biti odlican. Ajde da ne kukamo pre nego sto je i pocelo, ali ne kipim od optimizma. Jos jedna stvar koja mi je upala u oci je sraman nedostatak zena. DSS nijednu ministarku, G17 omladinu i nauku i DS dijasporu, 3 ministarke u 3 najbeznacajnija ministarstva. Tuzno.
 
kololoco:
Djilas je agresivan i energican i sposoban i za njega mi je drago. Jeremic nije simpatican kao pojava ali za 32 godine ima impresivan rezime i ne verujem da bi Tadic toliko insistirao na njemu da je debil.

Да, да Јеремић је бољи од рецимо Владете Јанковића. Схватите како ствари функционишу у политици већ једном, није битно шта знаш него кога знаш. Петровић у министарству правде ха, ха, ха, ха, ха а имали сте Милана Марковића, или рецимо код нас у ДСС-у Лончар (па он је преспавао цео мандат) итд, итд.

Али то је наша реалност у којој нам сваки квалитетнији министар одлази после мандата (неће човек да има посла са будалама и да прави компромисе), можемо једино да задржимо понеког искомплексираног стручњака који покушава уз помоћ моћи да лечи комплексе (читај Ђелић).



Путуј Србијо у Европу, стићи ћеш ваљда једном .....
 
Neki put pomislim kako bih se iselio iz Srbije u neku stabilnu zemlju gde se ne zna ko je predsednik i radi se ali mislim da bi mi bilo dosadno...
Cekam Bozu i Velju oko preregistracije sa CG tabli ako me zajebu obesicu ih za jaja na Terazijama!
 
Скандал!!!!!! Воја Брајовић тј."Тихи" - Министар културе, лик који је направио каријеру у Бг преко Градског комитета СКЈ и ондашњег дрматора Р.Бутулије.........е земљо Србијо..... он да буде министар културе......трагедија...... а иначе је приватно потпуно луд човек......
 

Back
Top