Partizanski general Bogdan Crnobrnja gostuje na TV-u "AVALA"

sever.sena

Obećava
Poruka
75
Pre nekoliko minuta javio mi se telefonom moj dragi prijatelj Milos iz Beograda, inace bivsi gasarbajter u Nemackoj, da ce sutra uvece na beogradskoj TV stanici "Avala" gostovati Bogdan Crnobrnja profesor beogradskog Univerziteta i bivsi ambasador! i da ce govoriti o demokratiji u Srbiji. U prvom trenutku mislio sam da se sali znajuci koliko “cenim” tog komunistickog bestidnika i protuvu. Naime, "Crnobrnjicni" kako smo ga popularno u svoje vreme zvali je bio jedan od najvernijih srpskih slugeranja diktatoru i srpskom zlotvoru Titu. On je pripadao onoj bandi srpskih komunista koji su “zavili u crno srpski narod” za svakad a to su bili Aleksandar Rankovic, Petar Stambolic, Koca Popovic, Peko Dapcevic, Milos Minic (otac Jelice Minic, bivse ministarke ili tako nesto Savezne vlade, secate je se, zar ne?), Slobodan Penezic-Krcun, Draza Markovic (stric Mire Markovic: ledi Magbet Pozarevackog okruga) i mnogi mnogi drugi. Prvo je bio komandant neke po zlu poznate slavonske partizanske brigade pa ga je onda najveci sin srpskog naroda (a uskoro, bogami, narodnosti) darivao cinom generala i ordenom ordenom narodnog heroja! Pa potom je kao Titov licni generalni sekretar neposredno ucestvovao u svim planiranim ponizavanjima i nesrecama srpskog naroda da bi zbog toga opet bio nagradjen od “marsala Tita junackoga sina” ambasadorskim mestom u SAD. Taj ce vam sutra uvece da prica o demokratiji... Boze, oprosti im jer ne znaju sta rade! Ali kad ugledah na nacionalnoj TV "PINK" Slobodana Unkovica Slobinog i Mirinog dragog prijatelja iz daleke Kine i Ekonomskog fakulteta u BGD-u zamalo da se...
 

Back
Top