"Izvinite...moram do toaleta!"

L

LUDICA

Gost
Zamislite ovakvu situaciju: u kaficu ste, ili nekom drugom slicnom mestu za izlazak sa vasim deckom i nekoliko njegovih drugova. Okolo su neki ljudi koje znate onako usput ili nikako, nebitno. Medjutim, u vasem drustvu nema ni jedne zenske osobe, a vas je zestoko poteralo u toalet i to vam vec uveliko kvari vece i ide na nerve. Sta cete uciniti, trpiti ili otici sama iako je situacija malo neugodna? Ja stvarno ne znam sta da ucinim kad mi se to desi!
 
Ma ne, pogledajte, znate da cure obicno idu u toalet u parovima i sad nekoliko veceri za redom ides na to mesto a neugodno ti medju tolikim muskarcima :oops: pa imas osecaj da ce pomisliti da imas upalu besike! Samo pitam da li to izgleda glupo!
 
zenska fora koja uvek pali: vadis ogledalo, i kazes prvoj osobi "jao razmazala mi se sminka... idem da je popravim".
mada je odlicna i ona "vracam se za par minuta". to najavljivanje odlaska do klonje, mi malo zvuci tragicno... ko da ti treba pomoc od nekog. ja sam zilion puta bila u muskom drustvu u takvim okolnostima i nikad nisam pravila dreku a za svaki slucaj nosim LOPERAMID sa sobom za slucaj da me stvarno "pritera".
 
LUDICA:
Zamislite ovakvu situaciju: u kaficu ste, ili nekom drugom slicnom mestu za izlazak sa vasim deckom i nekoliko njegovih drugova. Okolo su neki ljudi koje znate onako usput ili nikako, nebitno. Medjutim, u vasem drustvu nema ni jedne zenske osobe, a vas je zestoko poteralo u toalet i to vam vec uveliko kvari vece i ide na nerve. Sta cete uciniti, trpiti ili otici sama iako je situacija malo neugodna? Ja stvarno ne znam sta da ucinim kad mi se to desi!
Cekaj BRE, ne razumem?Pa neces valjda da trpis.Uostalom sta tu ima da bude sramota.Ja sam musko pa me nije sramota da kazem u zenskom drustvu da moram da odem mesta gde i car ide peske.Naravno ne treba da kazes sta ces da radis. :wink:
 
Ej, to mi se svidja! Zapravo, nekidan se i ponudio da me otprati do WC-a a ja ga odbila jer mi je djelovalo glupo, ali mislim da cu to da promjenim! A istina je da oni idu cesce, mada ako si zensko i ako te tri veceri za redom potjera da ides u WC i to sve u istom drustvu, onda je to ipak neugodnjak!
 
LUDICA:
Zamislite ovakvu situaciju: u kaficu ste, ili nekom drugom slicnom mestu za izlazak sa vasim deckom i nekoliko njegovih drugova. Okolo su neki ljudi koje znate onako usput ili nikako, nebitno. Medjutim, u vasem drustvu nema ni jedne zenske osobe, a vas je zestoko poteralo u toalet i to vam vec uveliko kvari vece i ide na nerve. Sta cete uciniti, trpiti ili otici sama iako je situacija malo neugodna? Ja stvarno ne znam sta da ucinim kad mi se to desi!
:D :!: :?: :D :!: :?: :D :!: :?: :D :!: :?: :D :!: :?: :D :!: :?:
 
Zaista,moram da priznam,da je ova tema toliko bolidna,da sam naprosto,morala bar da dobacim koju.Oko cega se vi ljudi raspravljate?!Boze,da li otici u WC,ili ne i kako?Ej ljudi,daj malo odrastite,pa toj decici,mislim da je mesto u jaslicama,a ne ovde.
 
_JECA_:
pa ti si stvarno luda!!!sta bi bilo da se upisas u sred kafica ili na nekom drugom mestu a sramota te je da odes do vc-a! :roll: sta bi tek onda bilo?!nikada nije sramota otici u vc!

ja sam se kao deriste jednom tako upiskila, jer sam bila u "muskom" drustvu koje je stajalo ispred klonje a stidela sam se da kazem da mi se ide u isti. na kraju me je presvukla mama jednog od njih... :oops:
 
LUDICA:
Zamislite ovakvu situaciju: u kaficu ste, ili nekom drugom slicnom mestu za izlazak sa vasim deckom i nekoliko njegovih drugova. Okolo su neki ljudi koje znate onako usput ili nikako, nebitno. Medjutim, u vasem drustvu nema ni jedne zenske osobe, a vas je zestoko poteralo u toalet i to vam vec uveliko kvari vece i ide na nerve. Sta cete uciniti, trpiti ili otici sama iako je situacija malo neugodna? Ja stvarno ne znam sta da ucinim kad mi se to desi!

Kupi "PAMPERS" i ne mrdaj nigde.... :D
 
LUDICA:
Zamislite ovakvu situaciju: u kaficu ste, ili nekom drugom slicnom mestu za izlazak sa vasim deckom i nekoliko njegovih drugova. Okolo su neki ljudi koje znate onako usput ili nikako, nebitno. Medjutim, u vasem drustvu nema ni jedne zenske osobe, a vas je zestoko poteralo u toalet i to vam vec uveliko kvari vece i ide na nerve. Sta cete uciniti, trpiti ili otici sama iako je situacija malo neugodna? Ja stvarno ne znam sta da ucinim kad mi se to desi!
stvarno bi glupo bilo ne otici u wc. idem i deset puta ako mi se ide. i mrzim to sto zenske idu u parovima u wc, to mi je bas glupo!
 
Ma sve je ovo super,sve je ovo strava ali sve jace boli me glava...Najjednostavnije resenje za tebe da ne izlazis,ili mozda da povedes mamu sa sobom,da ti pruzi moralnu podrsku.Sta je sa tobom ribo,kako se ti ponasas u slucaju da te tera na :shock: :shock: veliku???Ne vidim u cemu je problem zar hoces da ti se desi opet ono isto kao kad si bila klinka :?: :?: Ako to zelis onda,good luck.
 
Ja bih napravila zez i rekla bi: Ceo dan sam pila neke sokove a i ovo pivo me veceras non stop tera u toalet. Sigurno ce im biti simpaticno, uvek treba da napravis salu na svoj racun. Bolje nego da glumis ribu (kao da dame ne kenjaju) - glupost!
I please nemoj vise nikad da imas takve debilne dileme...
 

Back
Top