шта би сте радије слушали

па.........

  • турбо фолк

  • рап


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
fizichki, svi smo mi puknuti rodjeni s predispozicijama za vecje pucanje [kod zhena]
ako se osvrnete na svoje dupe, uochicjete poveliku pukotinu, koja uglavnom godinama raste, chak kod nekih se i osecja neprijatno. kod zhena se da pukotina nastavlja s preda, gde godinama raste i brda nakon odredjenog vremena erodiraju [jelte, erozija].
 
Mr.Masacre:
nisam to mislio u bukvalnom smislu....jer pitao papajaa sta bi slusali "ako puknemo" sto znaci da oce da glasamo i ako ne bi to nikad slusali cista da vidi covek sta mislimo...tako da protumaci pitanje i odgovor pre nego sto nesto napises!


...a jel ti mozda znas sta ces da radis....kad i "ako puknes"...
...ili je sasvim normalno da ces ti da "puknes" kontrolisano...u pravcu necega...pa i muzike koju ces da slusas...
 
diretore:
...a jel ti mozda znas sta ces da radis....kad i "ako puknes"...
...ili je sasvim normalno da ces ti da "puknes" kontrolisano...u pravcu necega...pa i muzike koju ces da slusas...

ma nije u tome stvar sta ces da slusas "ako puknes" nego......hmm :-? .....ebote oko cega se mi raspravljamo :shock: oko toga sta ce ko da slusa kad pukne.......mislim stvarno :lol: :lol:
 
ma samo da pljuju rep pa su vecji rokeri/metalci/pankeri.... :roll: :roll: :roll: mislim daj....videcjemo za par godina shta cjete da slushate :| ..
i potpuno se slazhem...shto vredjati neshto shto uopshte ne razumesh niti se trudish da shvatash, a ako ni to necjesh...makar se drzhi po strani..oke ako imash neko znanje, AKO ZNASH O CHEMU PRICHASH...dobre argumente..ali ovo....postovi tipa rep je sranje :roll: :roll: :roll: ma oke...shta time postizhesh...iznova i iznova ponavljajucji to :roll: :roll: :roll: wow..u svachijim ochima si sada mnogo vecji roker/panker/metalac ili kako vecj sebe nazivash :|
 
Makijavelli:
ovo je krajnje idiotski,dosta mi je vishe ovih slepaca koji osudjuju rep a nisu u stanju da ga shvate i razumeju,nemojte to da radite,odvratno je vredjati neshto o chemu znate tako malo.....:|
Nadam se da se ovo nije odnosilo na mene... ja inace volim i rap i rock, ali najvise Britney... ajde sad cete svi da me pljujete zbog Britney ali bas me briga! Samo da znate da postujem svaku muziku...
 

Back
Top