Ko su najbolji ratnici na Balkanu???

Koji po vama narod treba nositi epitet najboljih Balkanskih ratnika?

  • Srbi

  • Hrvati

  • Bosnjaci

  • Albanci

  • Crnogorci

  • Slovenci

  • Makedonci

  • Turci

  • Bugari

  • Rumuni


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Marin55:
100.jpg
Jos kaci i neke, *^#%!#@, sta ti je bre ovo, Sindikat gay gradjevinskih radnika izTuzle????
 
Automobilska korporacija Dajmler-Krajsler odlučila je da proda pogone Krajslera u Severnoj Americi jednom privatnom investicionom fondu za 7.4 milijardi dolara.
Kupac, kompanija Serberus kapital menidžment, na taj način će postati vlasnik 80% deonica Krajslera, koji u poslednje vreme beleži velike gubitke.

Soping.... :D
 
Pa ne moze jedan narod biti hrabar ili kukavicki vec moze samo pojedinac seljacino plemesnkih shvatanja :evil: ako gledamo ko je bi najuspesniji valjda Turci bez konkurencije jer su ovi svi ostali go **** koji su 70% ili vise svoje istorije proveli kao neciji podanici i robovi samo sto Turci nisu balkanski narod ,a od Balkanskih recimo crnogorci jer su njih najmanje osvajaci ****** guzu al opet to nije toliko zbog hrabrosti nego zbog toga sto je boleo Turke ... da ih vijaju po onim kamenjarima i vukojebinama ,
 
tokyo:
fala Zeusu da nisu Hrvati....

mi smo miroljubiv narod koji je do svoje nezavisnosti došao dobrom obranom od agresora

(bolje dobar taktičar sa zemljom u stalnim i stabilnim granicama, nego najbolji ratnik sa izgubljenim bitkama)

toliko
Uh, dobra Vam je ona Ira Colonia.. joj, pa kada nju vidim odmah mi spolovilo skache... dobijem erekciju, i o nicemu ne mogu da razmishljam. Josh kad pochne da shiri one noge...mmmm.
U eventualnom , nekom novom ratu, ISTURITE Iru u prve borbene redove a bogami i mene !
 
tokyo:
fala Zeusu da nisu Hrvati....

mi smo miroljubiv narod koji je do svoje nezavisnosti došao dobrom obranom od agresora

(bolje dobar taktičar sa zemljom u stalnim i stabilnim granicama, nego najbolji ratnik sa izgubljenim bitkama)

toliko
Viste ista balkanska kmetska stoka kao i ostali sa liste(osim Turaka) koji su takodje bili podanici robovi kroz veci deo svoje istorije i nemoj se praviti pametan .
 
tokyo:
fala Zeusu da nisu Hrvati....

mi smo miroljubiv narod koji je do svoje nezavisnosti došao dobrom obranom od agresora

(bolje dobar taktičar sa zemljom u stalnim i stabilnim granicama, nego najbolji ratnik sa izgubljenim bitkama)

toliko
A šta je ono Napoleon reko o nama? Dajte mi 100 000 i osvojit ću čitav svijet...dobro možda je bio pod nekim drogama tad, al ipak nešto ti govori...kako smo mi i braća Srbi bili lijepo topovsko meso...
Danas objektivno govoreći svaka zemlja na Balkanu bi se mogla branit, al Turska, Grčka-koju ne vidim ovdje-ne znam zašto, Bugarska-te 3 zemlje bi u slučaju rata imale najviše mogućnosti za napad i osvajanje, time još više za obranu. ****** pa pogle Tusrku-70 miliona luđaka...bemti šta volim ovaj Balkan.
 
pumps:
A oprosti Trtkovicu ;)

Dok stre Vi bili pod TURCIMA, a ovi pod AUSTRO-UGARSKOM, mi (Crna Gora) smo bili SLOBODNA i NEZAVISNA DRZAVA!
Pa i mi smo bili pod Austro-Ugarskom nismo bas svi pod Turcima . :-D Kao sto rekoh u gornjem postu vas su osvajaci najmanje jebavali u guzu al to nije zbog vase ogromne hrabrosti vec zbog cinjenice da ste ziveli u tolikim vukojebinama i kamenjarima gde posten svet ne zalazi i jos ste ziveli u plemenskom i rodovskom uredjenju i jeli korenje pa niste ni sa pljackaskog apekta (tj. ratnog plena) bili zanimljivi.
 
svetolik trpkovic:
Pa i mi smo bili pod Austro-Ugarskom nismo bas svi pod Turcima . :-D Kao sto rekoh u gornjem postu vas su osvajaci najmanje jebavali u guzu al to nije zbog vase ogromne hrabrosti vec zbog cinjenice da ste ziveli u tolikim vukojebinama i kamenjarima gde posten svet ne zalazi i jos ste ziveli u plemenskom i rodovskom uredjenju i jeli korenje pa niste ni sa pljackaskog apekta (tj. ratnog plena) bili zanimljivi.
:lol::lol::lol:
Evo tebi i Enfroz2891. da odgovorim...

Sto JES' - JES'. To su BILE vukojebine, kako govorite, ali je zato Crna Gora NAJATRAKTIVNIJA drzava u regionu, a bogami i na Mediteranu s turistichkog aspekta.
Da ako nam ovi Englezi, Amerikanci Rusi, kupujuci NEKRETNINE I OBALU otkriju sto su to vukojebine. :lol::lol::lol:
 

Back
Top