Eurovizija u Beogradu?

Poruka
20
:confused:
pitam se da li ce biti problema zbog para kada bude eurovizija u nasem beogradu! :?: sta vi mislite :?: mislim sad na financiranje te svih stvari, jer nem koliko ja znam sponzora :?:
hoceli se zbog te pobede ekonomija da poboljsa :?:
i jos nesto...
zasto planovi nisu veliki sto se tice posetioca..najavilu su 5000 ljudi koliko mi se cini (na rtsu) pa u helsinkiju su bili preko pola milijona :?:

zanima me svaki odgovor :!: :!: :!:
veliki pozdrav svima :p
 
Organizacija Evrovizije je skupa, ali isplativa, ne samo u finansijskom smislu...promocija zemlje, naseg turizma i sl.
Doci ce vise ljudi, pa arena prima 20.000 ljudi, pa reklame, tv prenosi itd.
Nesto slicno kao EP u kosarci, vaterpolu itd.

Sve u svemu, odlicna stvar.
 
urospo:
Organizacija Evrovizije je skupa, ali isplativa, ne samo u finansijskom smislu...promocija zemlje, naseg turizma i sl.
Doci ce vise ljudi, pa arena prima 20.000 ljudi, pa reklame, tv prenosi itd.
Nesto slicno kao EP u kosarci, vaterpolu itd.

Sve u svemu, odlicna stvar.

Тачно тако, а може се десити да подсткне и директне ино онвестицији због повећања смештајних капацитета тј да странци направе неколико нових хотела. Ипак они који прате Евровизију имају лове.
 
To će takva gužva da bude da će to da bude haos.Neki čak razmišljaju da je mala naravno "Arena", pa predlažu da se spektakl odigra na Gazimestanu ili Ušću. To bi bilo dobro za državu, podsetili bi smo se nekadašnjih mitinga, a i bili bi sendviči besplatni koliko hoćeš. Pa onda vozovi , autobusi organizovano bi naravno besplatno vozili na određenu lokaciju."Dogodio bi se naraod", garant !!!
 
-prof.Grof-:
To će takva gužva da bude da će to da bude haos.Neki čak razmišljaju da je mala naravno "Arena", pa predlažu da se spektakl odigra na Gazimestanu ili Ušću. To bi bilo dobro za državu, podsetili bi smo se nekadašnjih mitinga, a i bili bi sendviči besplatni koliko hoćeš. Pa onda vozovi , autobusi organizovano bi naravno besplatno vozili na određenu lokaciju."Dogodio bi se naraod", garant !!!
:lol: :D :D :lol: evo i mi komse cemo navijamo za vas
 
sve organizacije svim mogucih sportskih i umetnickih manifestacija su u beogradu bila na visokom nivou. to nije moja licna ocena vec ocena stranih izvestaca.
(osim hrvata koji su po prirodi cepidlake)

dakle
Basket Arena 2006., Odbojka, Vaterpolo, EXIT, Gucha,...

ne sumnjam ni 1% u odlicnu organizaciju pre svega sto ne organizujemo sve samo mi vec se angazuju i stranci, svako u svom poslu ko najbolje zna,
Svedzani osvetljenje
Englezi i Belgijanci ozvucenje
itd itd
 
adem_ks:
:lol: :D :D :lol: evo i mi komse cemo navijamo za vas


Адеме, ТИ СИ У СРБИЈИ.......о каквом "комшилуку" трабуњаш ?????????

a043.gif
 
Promocija Srbije.
Što neko reče, sada će odmah da skoči i ponuda/potražnja za dobrim hotelima, da se popune kapaciteti, da se poprave turistički sadržaji u Beogradu. Onda, ako bude ideja, pameti i mozga, između svake pesme ide razglednica od 30''. Ima oko 30-tak tih razglednica. Nadam se da će znati snimiti nešto bolje od procvalog maslačka i plavuše koja ispija sok.
Sve u svemu, velika prilika da se za relativno male pare pošalje najbolja, najlepša i najpitomija slika Srbije u zadnjih 20 godina. Pa sada samo pameti pa to dobro iskorisiti.
A iza tog projekta mora stati država, grad, ne samo RTS i da se to uradi vrhunski.
Ono što mene najviše zanima, to je voditeljski par. To me tako interesuje koga će odrediti.
 
To ce ocigledno biti najgore evrovozija ikada.Sve ce da odrade u 5 do 12,dok se velja Ilic ne odluci koliko ce da se ugradi kod koga.Vec zamisljam onako jadnu sliku RTSa koju vidi cela Evropa...tuga...I Sasa Grand Popivic koji se pojavljuje medju izvodjace i vabi ih da predju na Pink.Ludilo.
 
filatelista:
Promocija Srbije.
Što neko reče, sada će odmah da skoči i ponuda/potražnja za dobrim hotelima, da se popune kapaciteti, da se poprave turistički sadržaji u Beogradu. Onda, ako bude ideja, pameti i mozga, između svake pesme ide razglednica od 30''. Ima oko 30-tak tih razglednica. Nadam se da će znati snimiti nešto bolje od procvalog maslačka i plavuše koja ispija sok.
Sve u svemu, velika prilika da se za relativno male pare pošalje najbolja, najlepša i najpitomija slika Srbije u zadnjih 20 godina. Pa sada samo pameti pa to dobro iskorisiti.
A iza tog projekta mora stati država, grad, ne samo RTS i da se to uradi vrhunski.
Баш тако. Надајмо се...

Ono što mene najviše zanima, to je voditeljski par. To me tako interesuje koga će odrediti.
Мислим да, рецимо, не би било лоше: Ана Софреновић и Драган Мићановић.
 
JUGOSLOVENKA-SUNCICA:
:confused:
pitam se da li ce biti problema zbog para kada bude eurovizija u nasem beogradu! :?: sta vi mislite :?: mislim sad na financiranje te svih stvari, jer nem koliko ja znam sponzora :?:
hoceli se zbog te pobede ekonomija da poboljsa :?:
i jos nesto...
zasto planovi nisu veliki sto se tice posetioca..najavilu su 5000 ljudi koliko mi se cini (na rtsu) pa u helsinkiju su bili preko pola milijona :?:

zanima me svaki odgovor :!: :!: :!:
veliki pozdrav svima :p


Bice para, jos kako ce biti :P Mora da bude...
Necemo biti bogatiji ali bicemo pametniji :)
 
Kad počnu oni Skandinavci i još neki "politički korektni" da nam se obraćaju sa "dobja većej i fantacticno olgenizcija eurosonga", a kad krenu iz Sarajeva, Podgorice, Skoplja, Ljubljane i Zagreba da ćaskaju, neš ih moći prekinuti, svaki po pola sata, engleski neće ni govoriti, sve na srpskom da te ceo svet razume. Još kad bi se javljali iz ostalih evropskih studija naši ljudi (mislim sa ovih prostora), pa ukinuli bi to takmičenje....
već me smeh hvata na tu pomisao.
a voditelji su 33% takmičenja. nadam se jako dobrom izboru i veselom paru koji će dorasti zadatku da to bude najbolja organizacija ikada.
 

Back
Top