Томин интервју на антисрпској тв Хајат у Сарајеву

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Прексиноћ Томислав Николић интервјуисан на дневнику сарајевске телевизије Хајат. Та телевизија је позната по отвореној мржњи према Србима.

Водитељ дневника је Тому најавио као "Господина-Четника" :-) .

Тома је причао о скупштини, Косову и Републици Српској.

Тома очекује следећа дешавања у вези са Косовом:

1. У Савету Европе неће бити изгласана резолуција о независности Косова јер ће Русија гарантовано дати вето.

2. Тада ће почети униталерално признавање Косова од већине земаља, међу којима ће прва бити Македонија. То предњачење Македоније у признавању независности, Тома је окарактерисао као самоубилачки потез Македоније.

3. Србији једино преостаје да у скупштини изгласа резолуцију у којој ће се јасно декларисати став да се Србија НИКАДА неће одрећи Косова и Метохије и да ће Косово и Метохија увек бити сматрани делом територије Србије. Тома је сигуран да он тада неће бити председник скупштине и да ће предложити изгласавање те резолуције као шев посланичког клуба.

Следећа питања водитеља су се тицала стања у БиХ након независности и да ли се Тома одрекао идеје Велике србије.

Тома је рекао да колико се год они трудили да Босна буде јединствена, она никада то неће бити јер се жеља једног народа не може убити. Жегова процена је да ће Босна морати да се распадне јер је то најприродније решење за све. Идеју Велике Србије је окарактерисао као његов животни циљ. Такође је рекао да са Хрватском неће сарађивати док год се не омогући повратак Срба на њихова огњишта и док такозвана МЗ не натера Хрватску да постане демократска земља.

Снимак дневника:
http://video.ntvhayat.com/centralni.rm
 
Al' Sidran je najkrvaviji. Pa zar jos nije naucio ni pricati? Moze biti da se covjek zbunio jer ipak uci novi jezik po stare dane, pa nije vise izuzetak vec je iznimka... :lol: Toma ponovo pokazao da je glup jer ipak treba imati nekakav nivo. Ako ne zbog sebe onda bar zbog institucije koju je u tom momentu predstavljao. Ipak se nekome kakav je Hadžifejzović ne gostuje u dnevniku.
 
Sorab1:
Прексиноћ Томислав Николић интервјуисан на дневнику сарајевске телевизије Хајат. Та телевизија је позната по отвореној мржњи према Србима.

Водитељ дневника је Тому најавио као "Господина-Четника" :-) .

Тома је причао о скупштини, Косову и Републици Српској.

Тома очекује следећа дешавања у вези са Косовом:

1. У Савету Европе неће бити изгласана резолуција о независности Косова јер ће Русија гарантовано дати вето.
]
Ništa nije garantovano, a pretpostavljam da si mislio na Savet bezbednosti.
Sorab1:
3. Србији једино преостаје да у скупштини изгласа резолуцију у којој ће се јасно декларисати став да се Србија НИКАДА неће одрећи Косова и Метохије и да ће Косово и Метохија увек бити сматрани делом територије Србије. Тома је сигуран да он тада неће бити председник скупштине и да ће предложити изгласавање те резолуције као шев посланичког клуба.
]
To je argentinski model, znači oni ne priznaju okupaciju Foklanda (Malvina), ali imaju sasvim normalne odnose s Britanijom,

Znaš, zabrinut sam za Tomu. Nešto se čudno s njim dešava. Te mu je žao što Srbija nije kompletno prepustila suverenitet drugoj državi, pa stavlja na rever bedž nekog nevaljalog novinara Hrvata, koji je ustvari ustaša, kako su lepo utvrdili veseljaci s Stormfronta, pušta nekog tamo da priča na mađarskom...
Da nam se nije Tomica razboleo?
 
nesha taxista:
To je argentinski model, znači oni ne priznaju okupaciju Foklanda (Malvina), ali imaju sasvim normalne odnose s Britanijom,

Znaš, zabrinut sam za Tomu. Nešto se čudno s njim dešava. Te mu je žao što Srbija nije kompletno prepustila suverenitet drugoj državi, pa stavlja na rever bedž nekog nevaljalog novinara Hrvata, koji je ustvari ustaša, kako su lepo utvrdili veseljaci s Stormfronta, pušta nekog tamo da priča na mađarskom...
Da nam se nije Tomica razboleo?

Тома вас завитлава. "Демократе", јел у западним земљама сме да се говори другим језиком у њиховим скупштинама где владају њихови политичари? Хашки трибунал је антисрпски, то је сваком нормалном човеку јасно. Ипак ви настављате да тражите сарадњу са хашким трибуналом по сваку цену. По Федерацији, Косову и у геноцидној творевини Хрватској су слободни злочинци који су уништавали на хиљаде Српских живота. Месићу је место у суду за ратне злочине а не на слободи или у политици.
 
Sorab1:
Ипак ви настављате да тражите сарадњу са хашким трибуналом по сваку цену.

Ja ne trazim, ja bi najsretniji bio kad bi im Srbija sudila. Al' ne ide, previse ih je umjesano u zlocinacke poduhvate (iz sudstva i policije, vlasti). Pa, kad Srbija ne moze npr. Seselju da sudi onda bolje Hag nego da se ovaj izvuce.
 
Sorab1:
Тома вас завитлава. "Демократе", јел у западним земљама сме да се говори другим језиком у њиховим скупштинама где владају њихови политичари?
Ne verujem, možda, zato me i čudi. Onaj bedž ni Nataša Kandić nije stavila. Biće da je Tomi ipak udario položaj u glavu, pa su morali da ga degažiraju.
Sorab1:
Хашки трибунал је антисрпски, то је сваком нормалном човеку јасно. Ипак ви настављате да тражите сарадњу са хашким трибуналом по сваку цену. По Федерацији, Косову и у геноцидној творевини Хрватској су слободни злочинци који су уништавали на хиљаде Српских живота. Месићу је место у суду за ратне злочине а не на слободи или у политици.
Nije bitno šta mi mislimo o Tribunalu, saradnja s njim je naša obaveza, proistekla iz nekoliko potpisanih dokumenata, kao i činjenice da smo članica UN. Prvi čovek je izručen njima još za vreme Miloševića.
 
jomini:
Sorab, ti si jedan težak ekstremista i trebao bi pažljivo da biraš gde se javljaš, šta pišeš, kako se ponašaš...

Ти би возио свој субару преко Српских лешева. Да си имао власт 1991, сву помоћ би Србима против усташа забранио. Теби "демократо" су сви Срби екстремисти. "Демократама" не мсетају усташе, одсечене Српске главе, шиптарски терористи, зенге ни Нато.
 
Sorab1:
Ти би возио свој субару преко Српских лешева. Да си имао власт 1991, сву помоћ би Србима против усташа забранио. И ти пишеш о екстремизму :lol: .
Aman, opet ti Subaru i leševe spajaš. Znaš li kako je to živ auto?
 
nesha taxista:
Ne verujem, možda, zato me i čudi. Onaj bedž ni Nataša Kandić nije stavila. Biće da je Tomi ipak udario položaj u glavu, pa su morali da ga degažiraju.

Nije bitno šta mi mislimo o Tribunalu, saradnja s njim je naša obaveza, proistekla iz nekoliko potpisanih dokumenata, kao i činjenice da smo članica UN. Prvi čovek je izručen njima još za vreme Miloševića.

Наташа Кандић би хтела да истреби Србе. Николић не би. Наташа Кандић је премлатила старог Србина са Косова. Николић то никад не би урадио.

Опет ти ми. Ти ниси Србин. Србин не може да подржава антисрпски суд који пљује на Српске жртве. Милошевић је издајник, "демократе" још веће од њега.
 

Back
Top