Lovex

saki8050

Veoma poznat
Poruka
12.081
Hehehe....draga nam dunja [+SpookyGirl+] reche mi za ovaj bend..i tako meni se svideo :D:D:D :mrgreen:
interesuje me da li je josh neko chuo za njih i shta misli...itd..znate shta trebate raditi :lol: :lol: :lol:
 
aaaaaaaaa..slusam ja Lovex-eee..mada imam samo 4 pesme:Anyone Anymore, Bleeding, Guardian Angel i Wild And Violet..skinicu i ostale uskoro..sve pesmice mi dodju kao hit, a najjaca mi je Bleeding!!etoo:)
 
+ Yours +


Looking down at the ground to hide
the sorrow drawn on your face
Speaking words from your dreams to disguise
the lies painted in your mind

Couse I'm your pain
And you are my hurt
Just take me as I am
Believe I am yours

Listening to angels singing to fade
Your screams echoing in my ears
Watching the sun for too long just to
Blind myself from the mirror

Couse I'm your pain
And you are my hurt
Just take me as I am
Believe I am yours
 
videla,cula pesmu nesto bleeding ili sl.dobra je a i oni su slatki!jedva sam cekala da neko otvori ovu temu!!!!!!!!!!!JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
lovex001.jpg
ovaj treci s leva je onako sladak i ovaj plavi do njega nije los!
 
ja sam cula guardian angel i wild and violet,podesecaju malo na him samo sto je him 1 000 000 000 puta bolji..ma takmicili su se oni jednom za pesmu koja ce predstavljati finsku na eurosongu (kao beovizija kod nas) i nisu pobedili..
 
meni su extra, mada ih od nedawno slusham. imam oba albuma ali to nisu swe pesme... :confused: nmwz. najbolje su mi Guardian Angel, Ordinary Day, Rid Of Me, Die a little more, How the mighty fall, Bleeding... :heart:
 

Back
Top