Opterecenost hrvatskih medija Srbijom.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Frozen74

Primećen član
Banovan
Poruka
660
Gledam upravo Nova TV. 19 casova, udarni termin a ono intervju sa Cedom Jovanovicem. Intervju propracen snimcima iz BG i to u prvim kadrovima neka baba prosjak na klupi, zatim neki otpaci na ulici.... Emisija se zove Epicentar. Zatim zapoce ozbiljna rasprava o politickim dogadjajima u Srbiji. Cak su i neke ankete prikazivali sa pitanjem "Da li vlada Srbije sa Kostunicom moze biti demokratska? " Gde je 95 % "gledateljstva" reklo "ne". Onda neki likovi tu analiziraju nase politicare.

Zatim Dnevnik Nove TV gde je udarna vest "Pobednici Eurosonga sve dalje od evropske unije"... Zatim direktno iz BG izvestavanje o situaciji u nasem parlamentu. To traje nekih citavih 5 minuta. izvestaj, misljenja... kad cemo mi u Evropu... Pustili su bre najzanimljivije momente iz "srbijanske" skupstine sa izjavama nasih politicara. Cak je bilo mesta i za Natasu Micic.

Zatim je rekao da je Marija Serifovic otisla iz Srbije sa dosta skepse. Zatim su pricali kako ona ima "Navdne sexualne sklonosti !!" :D :D :D I tako dalje i tako dalje !!!

Zatim su doveli nekog Amera da filozofira o Srbiji... kao "zasto se Srbija stalno vraca u devedesete? "

I dalje mi bilo dosadno da gledam.

:D:D:D:D
Kakvi debili. Optereceni su nama. Zna se da falimo njihovim zenama ali ne znam sta hoce muski ??? :confused:
 
e055.gif

stari, pa to je klinički....i onda se kao čude.
pa ovih dana komotno možeš gledati njihove inormativne emisije i da znaš šta se sve dešava u Srbiji.
Imaju događaj o mogućnosti atentata na nekog njihovog poslanika, ali avaj, prvo vesti iz srpske skupštine, zna se šta je važnije. :roll:
Nov@ je desničarska i meni lično odvratna televizija, pa me i ne čudi.
Ali bi bilo zanimljivo koliko je emisija "Otvoreno" bila sa tematikom o Srbiji, Srbima, radikalima, Koštunici, onom zelenom metalu što ubija supermena...
krajnje neobičan svet, pa ni jedna druga komšijska zemlja ne posvećuje toliko medijskog prostora Srbiji, ni jedna.
 
Frozen74:
Gledam upravo Nova TV. 19 casova, udarni termin a ono intervju sa Cedom Jovanovicem. Intervju propracen snimcima iz BG i to u prvim kadrovima neka baba prosjak na klupi, zatim neki otpaci na ulici.... Emisija se zove Epicentar. Zatim zapoce ozbiljna rasprava o politickim dogadjajima u Srbiji. Cak su i neke ankete prikazivali sa pitanjem "Da li vlada Srbije sa Kostunicom moze biti demokratska? " Gde je 95 % "gledateljstva" reklo "ne". Onda neki likovi tu analiziraju nase politicare.

Zatim Dnevnik Nove TV gde je udarna vest "Pobednici Eurosonga sve dalje od evropske unije"... Zatim direktno iz BG izvestavanje o situaciji u nasem parlamentu. To traje nekih citavih 5 minuta. izvestaj, misljenja... kad cemo mi u Evropu... Pustili su bre najzanimljivije momente iz "srbijanske" skupstine sa izjavama nasih politicara. Cak je bilo mesta i za Natasu Micic.

Zatim je rekao da je Marija Serifovic otisla iz Srbije sa dosta skepse. Zatim su pricali kako ona ima "Navdne sexualne sklonosti !!" :D :D :D I tako dalje i tako dalje !!!

Zatim su doveli nekog Amera da filozofira o Srbiji... kao "zasto se Srbija stalno vraca u devedesete? "

I dalje mi bilo dosadno da gledam.

:D:D:D:D
Kakvi debili. Optereceni su nama. Zna se da falimo njihovim zenama ali ne znam sta hoce muski ??? :confused:


Pa svako normalan na ovoj kugli zemaljskoj je svestan da vlada na čijem je čelu Vojislav Koštunica ne može da bude demokratska!
Dok god budu postojali Radikali i SPS-ovci, biće i neki Amer koji će pričati o našem povratku u 90-te i ta priča će biti skroz na mestu!
Oni su opterćeni nama baš onoliko kolko smo i mi njima! Ništa manje, a i ništa više!
 
filatelista:
e055.gif

stari, pa to je klinički....i onda se kao čude.
pa ovih dana komotno možeš gledati njihove inormativne emisije i da znaš šta se sve dešava u Srbiji.
Imaju događaj o mogućnosti atentata na nekog njihovog poslanika, ali avaj, prvo vesti iz srpske skupštine, zna se šta je važnije. :roll:
Nov@ je desničarska i meni lično odvratna televizija, pa me i ne čudi.
Ali bi bilo zanimljivo koliko je emisija "Otvoreno" bila sa tematikom o Srbiji, Srbima, radikalima, Koštunici, onom zelenom metalu što ubija supermena...
krajnje neobičan svet, pa ni jedna druga komšijska zemlja ne posvećuje toliko medijskog prostora Srbiji, ni jedna.
Pa to je zato što oni nas i ne smatraju komšijskom zemljom... Više nas gledaju kao zle Hrvate... šta drugo da čovek pomisli kad je tolika opterećenost više nego primetna... eto, ja se ne sećam kad su naše TV imale neku reportažu o Hrvatskoj, bilo kao posebna emisija, bilo kao deo dnevnika...

Dokaz da su Hrvati još uvek izgubljeni u traženju svog nacionalnog identiteta. Najsmešnije je što mi, osim par referendumskih emisija, ne spominjemo ni CG, a oni su nam "kao" braća... Šta više reći za Hrvate koji nas stalno spominju...

Pohledajte ovaj forum. Do dolaska Kya skoro da i nije bilo tema o Hrvatima... čim je on došao, a za njim i ostali, odjednom evo 30 tema,a od toha 95% su otvorili oni sami... :!:
 
Frozen74:
Gledam upravo Nova TV. 19 casova, udarni termin a ono intervju sa Cedom Jovanovicem. Intervju propracen snimcima iz BG i to u prvim kadrovima neka baba prosjak na klupi, zatim neki otpaci na ulici.... Emisija se zove Epicentar. Zatim zapoce ozbiljna rasprava o politickim dogadjajima u Srbiji. Cak su i neke ankete prikazivali sa pitanjem "Da li vlada Srbije sa Kostunicom moze biti demokratska? " Gde je 95 % "gledateljstva" reklo "ne". Onda neki likovi tu analiziraju nase politicare.

Zatim Dnevnik Nove TV gde je udarna vest "Pobednici Eurosonga sve dalje od evropske unije"... Zatim direktno iz BG izvestavanje o situaciji u nasem parlamentu. To traje nekih citavih 5 minuta. izvestaj, misljenja... kad cemo mi u Evropu... Pustili su bre najzanimljivije momente iz "srbijanske" skupstine sa izjavama nasih politicara. Cak je bilo mesta i za Natasu Micic.

Zatim je rekao da je Marija Serifovic otisla iz Srbije sa dosta skepse. Zatim su pricali kako ona ima "Navdne sexualne sklonosti !!" :D :D :D I tako dalje i tako dalje !!!

Zatim su doveli nekog Amera da filozofira o Srbiji... kao "zasto se Srbija stalno vraca u devedesete? "

I dalje mi bilo dosadno da gledam.

:D:D:D:D
Kakvi debili. Optereceni su nama. Zna se da falimo njihovim zenama ali ne znam sta hoce muski ??? :confused:
Ja sam upravo gledao dnevnik na HRT i mislim da su reči poput Srbija, Srbi, Koštunica, četnici, Nikolić i Šešelj ubedljivo najučestalije. Eto, Tomislav Nikolić je u NDH postao popularniji od Franje Tuđmana.
 
Mislim da je glavni Hrvatski problem u nasem postojanju. Jer dokle god postoji i jedan Srbin dotle ce oni imati nocne more realnosti a koje kazu da oni nisu posebna nacija nego su katolicki Srbi. Mislim da oni nastoje izleciti svoje komplekse tako sto ce postati nesto drugo. kao klinci sa problemom identiteta koji postaju pankeri, skineri bla bla. nemajuci svoje ja nastoje da ga stvore. Mi ih upravo ne spominjemo jer smo Srbi prvi, najveci, najdrzavotvorniji. Taman da nam uzmu pola zemlje i da nas pola pobiju i dalje cemo biti najveci.

A kad Republika Srpska (moja namilija zemlja na planeti) postane integralni deo matice (ako mogu Sipci mozemo i mi) tada ce pola Hrvata (katolickih Srba) poceti da posecuje psihijatra sa pitanjem "Ko sam ja? "

Imam jos jedan dokaz da su Hrvati u stvari Srbi.

Ko najvise voli da komsiji crkne krava?

Srbin !

Kome najvise vole Hrvati da crkne krava ?

Srbima

Dakle Hrvati = katolicki Srbi :D
 
SiIent Bob:
Pa to je zato što oni nas i ne smatraju komšijskom zemljom... Više nas gledaju kao zle Hrvate... šta drugo da čovek pomisli kad je tolika opterećenost više nego primetna... eto, ja se ne sećam kad su naše TV imale neku reportažu o Hrvatskoj, bilo kao posebna emisija, bilo kao deo dnevnika...

Dokaz da su Hrvati još uvek izgubljeni u traženju svog nacionalnog identiteta. Najsmešnije je što mi, osim par referendumskih emisija, ne spominjemo ni CG, a oni su nam "kao" braća... Šta više reći za Hrvate koji nas stalno spominju...

Pohledajte ovaj forum. Do dolaska Kya skoro da i nije bilo tema o Hrvatima... čim je on došao, a za njim i ostali, odjednom evo 30 tema,a od toha 95% su otvorili oni sami... :!:


Da nas je malo više zanimalo kako žive drugi možda bi smo danas i dalje živeli zajedno! Ovako smo mi sami sebi dobri, a za ostale nas boli... Ta je politika bila nekada ta je politika i danas! Tužno! Zato i Kosovo više nećemo imati!
 
Uz svo dužno poštovanje i sve uz to, ali Hrvati nisu SRBI i kvit!!! Oni su za 70 godina zajedničke države krivi za smrt i stradanje preko 2.500.000 Srba! To je nešto što se ne sme niti zaboraviti biti oprostiti. Možemo biti komšije, ali ljubav ili nekakav zajednički narod - nikad. Hvala na pažnji i doviđenja.
 
Miloszdbg:
Da nas je malo više zanimalo kako žive drugi možda bi smo danas i dalje živeli zajedno! Ovako smo mi sami sebi dobri, a za ostale nas boli... Ta je politika bila nekada ta je politika i danas! Tužno! Zato i Kosovo više nećemo imati!
Da li ti zaista misliš da smo mi krivi raspad Jugoslavije? Kosovo ćemo izgubiti zbog inata, a ne zbog opštenacionalnog karaktera...
 
Miloszdbg:
Da nas je malo više zanimalo kako žive drugi možda bi smo danas i dalje živeli zajedno! Ovako smo mi sami sebi dobri, a za ostale nas boli... Ta je politika bila nekada ta je politika i danas! Tužno! Zato i Kosovo više nećemo imati!
Ma nemoj....a ko je jedva dochekao da se primeni spoljnoplolitichka situacija 1991. i da opet zabije noz u ledja?Mi ili Hrvati?
Hrvati su oduvek manipulisali tim nekim "bratstvom"na koje su se Srbi primili a u stvari su oduvek zeleli nezavisnu drzavu i ma shta mi uradili i radili smo njima nikada nije bilo dovoljno dobro.
Koja pokrajina/republika/whatever u svetu je imala vishe prava i sloboda od republika SFRJ u koje je spadala i Hrvatska?I opet nije valjalo.A Banovinu za vreme SXS da i ne spominjem....
Tako da te priche da smo mi krivi za raspad drzave samo maloumnik moze da potura.
 
SiIent Bob:
Uz svo dužno poštovanje i sve uz to, ali Hrvati nisu SRBI i kvit!!! Oni su za 70 godina zajedničke države krivi za smrt i stradanje preko 2.500.000 Srba! To je nešto što se ne sme niti zaboraviti biti oprostiti. Možemo biti komšije, ali ljubav ili nekakav zajednički narod - nikad. Hvala na pažnji i doviđenja.[/QUOT

bas kad sam pomislio,opusten momak..DRAP..2.500 000!

toliko ni dan danas nema svih srba..
 
xam:
SiIent Bob:
Uz svo dužno poštovanje i sve uz to, ali Hrvati nisu SRBI i kvit!!! Oni su za 70 godina zajedničke države krivi za smrt i stradanje preko 2.500.000 Srba! To je nešto što se ne sme niti zaboraviti biti oprostiti. Možemo biti komšije, ali ljubav ili nekakav zajednički narod - nikad. Hvala na pažnji i doviđenja.[/QUOT

bas kad sam pomislio,opusten momak..DRAP..2.500 000!

toliko ni dan danas nema svih srba..
Računaj. Najmanje 500.000 u WWI, najmanje 1.500.000 u WWII i najmanje 500.000 u poslednjem ratu.
 
Ne, ne mislim da smo mi isključivi krivci i to nisam ni rekao! Rekao sam da bi malo više brige o drugima... Ovo beskrajno prebacivanje krivice sa jednu na drugu stranu nije produktivno, nevodi ničemu odnosno vodi novim sukobima! Nema rata u kome je jedna strana kriva, samo što obično oni koji izgube rat obično bivaju i krivi! Reci ti meni, kako mi to brinemo o Albancima na Kosovu odnosno kako smo mi to brinul o njima! Oni su kao ti i ja stanovnici ove zemlje! Da li su?
 
xam:
SiIent Bob:
[/B]


bogca ti,neces reci da smo ih sve pobili..

za zadnji rat znam pouzdano da ih nismo pola miliona pobili!

bez ljutnje buraz,ali vama srbima je matematika jos debelo veci neprijatelj,
nego sve povampirene ustashe..
Ti znaš razliku između stradanja i smrti? Ili jednostavno ne čitaš postove dovoljno detaljno?

Inače, Ustaše nisu povampireni. Oni nikad nisu ni umrli da bi se povampirili. U ostalom, šta reći za zemlju u kojoj Thompson pravi koncerte veće nego ovde Zdravko Čolić...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top