Tomino obecanje

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
„Ako Kosovo ode, a vi nastavite putem prema EU, povescu gradjane Srbije u borbu protiv te vlade i mira u Srbiji vise nikad neće biti.
Sramota me je sto sam nekima od vas bio predsednik skupstine.
Podnosim ostavku na mesto predsednika skupstine”.

Tomi svako treba da cestita na iskazanom licnom integritetu i postenju, bez obzira na politicku pripadnost.
 
Pa ako je C Jovanovic rekao za Tomu N ono sto je rekao, naglasavajuci bez obzira na sve lose sto misli na politiku SRS, da ne prepricavam jer ko je gledao zna da ga je kao coveka podrzao u smislu da se radi o velikoj manipulaciji i prevari DSS i DS i da isti TN je sa svojim ponasanjem i politickim razmisljanjem daleko iznad predvodnika DSS i DS. Od prilike navodim receno ali smisao je tu. E pa kad Ceda J vidi ko je ko onda su stvarno nekima skinute hulhopke i usi uvrnute.
 
Cela Srbija se prepala pijanih Radikala koji ce da se razbeze na prvi znak nasilja jer vecina njih ne zna da kafansko junacenje i prava stvar dosta razlicito deluju. Bice frka 3 meseca posle gubitka Kosova i onda ce svi da zaborave kad vide da se zemlja nije pomerila i da je sve isto ko i pre.
 
Chávez:
„Ako Kosovo ode, a vi nastavite putem prema EU, povescu gradjane Srbije u borbu protiv te vlade i mira u Srbiji vise nikad neće biti.
Sramota me je sto sam nekima od vas bio predsednik skupstine.
Podnosim ostavku na mesto predsednika skupstine”.

Miran, sjedi dole...

tomahawk_01_large.jpg
 
kololoco:
Cela Srbija se prepala pijanih Radikala koji ce da se razbeze na prvi znak nasilja jer vecina njih ne zna da kafansko junacenje i prava stvar dosta razlicito deluju. Bice frka 3 meseca posle gubitka Kosova i onda ce svi da zaborave kad vide da se zemlja nije pomerila i da je sve isto ko i pre.

Ваша патетично пуста маштања о радикалима какви су. Запад се пуно потресао што је Тома изабран. Да су Срс пијани и плашљиви, радо би запад их желео на власт у Србији, да над њима командују.
 
Ako Kosovo ode, a vi nastavite putem prema EU, povescu gradjane Srbije u borbu protiv te vlade i mira u Srbiji vise nikad neće biti.

to je zato sto je govedina, djubre i licemer od coveka.
kosovo bi otislo i da su oni vlada, ali ovako im je bolje, mocice za svoj rade za svoj gros i korist...
 
Chávez:
„Ako Kosovo ode, a vi nastavite putem prema EU, povescu gradjane Srbije u borbu protiv te vlade i mira u Srbiji vise nikad neće biti.
Sramota me je sto sam nekima od vas bio predsednik skupstine.
Podnosim ostavku na mesto predsednika skupstine”.

Tomi svako treba da cestita na iskazanom licnom integritetu i postenju, bez obzira na politicku pripadnost.

stvarno je debil, nemam reči.
 
Obersturmfuehrer:
to je zato sto je govedina, djubre i licemer od coveka.
kosovo bi otislo i da su oni vlada, ali ovako im je bolje, mocice za svoj rade za svoj gros i korist...
Ober... take it easy, to je bilo ipak samo "obećanje" i malo predizborne kampanje ;)
Koliko je obećanje na političkom polju vrijedno to je demonstrira sadašnji i budući Vožd Srbije :roll:
 
kololoco:
Cela Srbija se prepala pijanih Radikala koji ce da se razbeze na prvi znak nasilja jer vecina njih ne zna da kafansko junacenje i prava stvar dosta razlicito deluju. Bice frka 3 meseca posle gubitka Kosova i onda ce svi da zaborave kad vide da se zemlja nije pomerila i da je sve isto ko i pre.
То рече "храбри чедиста са балоном - к*ртоном на глави"! Миш кији није слону ни до нокта!
 
Keeper:
kreten.
nek mu neko namesti da dobije u nagradnoj igri put u Rusiju za dve osobe, na neogranicheno.

druga osoba je naravno Koshtunica.

Руски народ је братски народ. А ти иди у азију или на запад, кад ти православна Србија и Русија сметају.
 
Obersturmfuehrer:
to je zato sto je govedina, djubre i licemer od coveka.
kosovo bi otislo i da su oni vlada, ali ovako im je bolje, mocice za svoj rade za svoj gros i korist...

Не постоје већих лицемера од "демократа". Срс није владала, Милошевић је имао потпуну власт. Срс једина није пристајала на издају Косова. Док је лидер Дс по западу тражио да се бомбардовање Срба настави.
 
Toma Nikolic je retard. Onaj ko ga analizira moze da vidi da je u pitanju tski umni bolesnik. Zasto nece biti mira u Srbiji? Zato sto smo porazeni? Pa zar mu nije dosta sto smo vec zbog takvih izgubili nekoliko ratova (mada dodajem da smo u Bosni pobedili ;) ) pa hoce sam da pocne da tamani Srbe.

Ma to je bre cisti dokaz da je covek placenik CIA. CIA bas zeli jednu ludacku talibansku zemlju u srcu Evrope. Pogledajte kartu EU i videcete da se u sred EU nalazi jedna rupa :D To CIA zeli. Da destabilise Evropu.

Ja u stvari kontam TN i vrh radikala. oni zaradjuju pare zarad svojih pokolenja. Ali ne kontam bre da neko glasa za njih ?!?! Zamislite koliko neko treba da bude sparusenog brain-a da zaokruzi radikala.

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
 
malaaleja:
E pa kad Ceda J vidi.
Наравно да види. Кад су, како стално понављам, они, заправо - исти, ма колико се упињали да прикажу како су дијаметрално супротни.

Ко толико, сем радикала и лдп-оваца, као покварена плоча, понавља једне исте мантре?
Односно, по истој матрици добрих војника партије.

ДСС и ДС, упркос многим озбиљним манама, ипак барем нису већ толико у томе сморни.
 

Back
Top