GetRight vs DownloadAcceleratorPlus

Slazem se sa konstatacijom da je getright dete u odnosu na Dap, ali to da je sedmica puna bagova nije tacno. Na poslu mi je jedna od glavnih stvari download sa neta i probao sam razlicite varijante i programe (dap, getright, gozzila .... ), a sedmicu koristim od kad se pojavila. Bagove nesto nisam primetio a ima dosta korisnih stvari iako je naravno natrpana i stvarima koje su totalno nepotrebne (tipa media player, games ...). Znaci preporuka dap7.
 
VooDoo:
Slazem se sa konstatacijom da je getright dete u odnosu na Dap, ali to da je sedmica puna bagova nije tacno. Na poslu mi je jedna od glavnih stvari download sa neta i probao sam razlicite varijante i programe (dap, getright, gozzila .... ), a sedmicu koristim od kad se pojavila. Bagove nesto nisam primetio a ima dosta korisnih stvari iako je naravno natrpana i stvarima koje su totalno nepotrebne (tipa media player, games ...). Znaci preporuka dap7.

Ma ima nekih zamerki...
Npr : Cesto mi se desava na verziji 7.0.0.5 da posle zavrsetka skidanja programa ne moze da ga sacuva, ili ga sacuva ali u nekom "DzKM" formatu koji ne moze da otvori NIJEDAN program. A te probleme sa DAP-om 5.3 u zivotu nisam imao...
Tako da neka prica ko sta hoce ja govorim ovo iz licnog iskustva.
p0z people! ﺶ
 
Piraterija ®:
Ma ima nekih zamerki...
Npr : Cesto mi se desava na verziji 7.0.0.5 da posle zavrsetka skidanja programa ne moze da ga sacuva, ili ga sacuva ali u nekom "DzKM" formatu koji ne moze da otvori NIJEDAN program. A te probleme sa DAP-om 5.3 u zivotu nisam imao...
Tako da neka prica ko sta hoce ja govorim ovo iz licnog iskustva.
p0z people! ﺶ
A to sto se tebi desavalo sa tim neidentifikovanim formatom,i meni se desilo par puta nesto slicno,mada sam resavao tako sto bi nakon skidanja samo promenio extenziju..Npr skinem nesto,stoji mi YYYYYYY.XYZ ,ja samo promenim u zeljenu npr exe i sve ok....
 
Logitech:
Piraterija ®:
Ma ima nekih zamerki...
Npr : Cesto mi se desava na verziji 7.0.0.5 da posle zavrsetka skidanja programa ne moze da ga sacuva, ili ga sacuva ali u nekom "DzKM" formatu koji ne moze da otvori NIJEDAN program. A te probleme sa DAP-om 5.3 u zivotu nisam imao...
Tako da neka prica ko sta hoce ja govorim ovo iz licnog iskustva.
p0z people! ﺶ
A to sto se tebi desavalo sa tim neidentifikovanim formatom,i meni se desilo par puta nesto slicno,mada sam resavao tako sto bi nakon skidanja samo promenio extenziju..Npr skinem nesto,stoji mi YYYYYYY.XYZ ,ja samo promenim u zeljenu npr exe i sve ok....

1. Nisi me razumeo. Fajl koji sam skinuo i jeste u exe formatu ali izgeda kao DzKM format jer ga opet NISTA ne otvara. To se na pocetku nije desavalo ali kasnije non-stop pa smo se vratili na stari dobri 5.3.9.8 :D
 
Ne brini,citali smo.;)
Ovde je samo jedan lik pitao za c****,mislim da je obrisan,ali nije dobio ni jedan link ili nista slicno sto bi ga uputilo ka tome.Ja ga licno nisam ni na PP uputio,za ostale ne znam.
Razumem ja tu politiku vezanu za to ali sta je sa:
"Nepristojno ponašanje
Korišćenje vulgarnih reči ili izraza"
Stvari koje kolko tolko pomazu ljudima,nije trenutno bitno koje i kako,se ne tolerishu ni malo a ovo gore navedeno?Takve stvari se ne brishu?Koliko puta je samo neko pitao,trazio za pomoc,a dobijao je odgovore kako je debil,kako ovo kako ono....
Na mnogo vecim i starijim forumima E**** ******* , B******* itd,koji i te kako "paze da je legalno" " postoje sticky-ji sa posebno naglashenim stvarima sta i kako sme...Ok,svi se pridrzavaju ali ******* & ***** i ostale stvari se spominju,ali ne direktno,vec kroz poruke tipa ko razume shvatice...
Da ne davim mnogo.Inco,nemoj da mislis da Ja ovo tebi drzim predavanje sta i kako treba da se radi,daleko od toga,ovo je samo moje licno zapazanje i misljenje....
madman.gif
 
Imas 2 stavke koje jasno definisu da je i rasprava o nelegalnim aktivnostima zabranjena:

- Ilegalne aktivnosti ili rasizam, uključujući instrukcije ili diskusije o tome
- Sadržaji koji nisu u skladu sa zakonskim propisima

Ja se inace trudim da forumi ostanu 'cisti', i ne dozvoljavam vredjanje po bilo kakvoj osnovi, na forumima gde sam moderator... Mozda mi nesto promakne, ali nisam ja jedini moderator ovde...

A napravio bih ja sticky temu, da sve vec nije definisano u pravilniku...

poz.
 
Incognito:
Imas 2 stavke koje jasno definisu da je i rasprava o nelegalnim aktivnostima zabranjena:

- Ilegalne aktivnosti ili rasizam, uključujući instrukcije ili diskusije o tome
- Sadržaji koji nisu u skladu sa zakonskim propisima

Ja se inace trudim da forumi ostanu 'cisti', i ne dozvoljavam vredjanje po bilo kakvoj osnovi, na forumima gde sam moderator... Mozda mi nesto promakne, ali nisam ja jedini moderator ovde...

A napravio bih ja sticky temu, da sve vec nije definisano u pravilniku...

poz.

Priznajem, nisam se potrudio da procitam pravilnik...moja greska...ispravljeno...vise ne pominjem c******* :)

...samo da primetim...pomenuo si rasizam...dali to ukljucuje netrpeljivost i agresivne izlive prema verskim, nacionalnim, seksualnim i ko zna sve jos kakvim manjinama???...pitam, posto takve poruke samo prste po forumu :roll:

Pozdrav
 
Ovo je postalo
offtopic.gif
Elem,vratimo se na temu GR vs DAP...Meni je,ako izuzmemo sporije skidanje ipak GR bolji,jer ima vishe opcija za podesavanje,a pogotovu mi se dopada mogucnost deljenja fileova na vishe delova radi brzeg skidanja.Neki tvrde da to nema veze sto se file deli na vishe delova,da je protok u stvari isti i da ne utice na brzinu skidanja.Ja licno sam primetio drasticnu razliku pri skidanju npr 10mb u delovima i u komadu...
 

Back
Top