Да ли сте за улазак НАТО војске у Србију?

Да ли сте за улазак НАТО војске у Србију???!!!

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ljuba UF:
Да ли сте за улазак НАТО војске у Србију? :!: :!: :!:
Apsolutno protiv, razloga kol'ko 'oćeš.
1. Protiv sam zato što nam NATO oduzima Kosovo.
2. Protiv sam zato što su u NATO-u većina naših neprijatelja.
3. Protiv sam zato što, ako NATO-u dozvolimo ulazak u Srbiju, postaćemo saučesnici u njihovim zločinima u Iraku i Afganistanu.
4. Protiv sam zato što su Slobodne zemlje protiv NATO-a.
5. Protiv sam zato što NATO predvodi globalizaciju i uništava cele nacije u Evropi, Aziji i Africi.
6. Protiv sam zato što je predvodnik NATO-a, SAD, glavni uništitelj ozonskog omotača.
7. Protiv sam i zato što se Hrvati toliko uzdaju u NATO.
8. Protiv sam zato što NATO želi da vojsku Srbije smanji na 10 000 ljudi i 250 tenkova.
9. Protiv sam zato što NATO želi da soli pamet celom svetu.
10. Protiv sam zato što NATO nameće univerzalizam.
11. Protiv sam zato što je NATO ZOG-ovska instalacija.
12. Protiv sam zato što NATO kaže: ¸¸Ili si sa nama, ili si protiv nas!''.
13. Protiv sam zato što je NATO-u dozvoljeno da vrši ogromne zločine, a da za to niko ne odgovara.
 
Ljuba UF:
Да ли сте за улазак НАТО војске у Србију? :!: :!: :!:

Potpisivanjem reyolucije 1244 NATO snage imaju pravo da se vozaju duž cele Srbije i da se služe sredstvima gradjana bez nadoknade štete ako je "reč o merama bezbednosti".

Ovo su potpisale "patriote"
Čudi me da se "Obraz", "Krv i Čast" i sl. nisu okupili da im polupaju prozore i pobegnu.
 
Iron Lord:
Potpisivanjem reyolucije 1244 NATO snage imaju pravo da se vozaju duž cele Srbije i da se služe sredstvima gradjana bez nadoknade štete ako je "reč o merama bezbednosti".

Ovo su potpisale "patriote"
Mislim da si djelimicno u pravu... Jer NATO trupe mogu da se krecu STROGO ili "STROGO" dogovorenim koridorima.
Evo i mi u CG smo potpisali to, jer ako se zabalega na Kosovu, da ovi mogu iz Bosne da ulete tamo...
 
Prinz Eugen 88:
Apsolutno protiv, razloga kol'ko 'oćeš.
1. Protiv sam zato što nam NATO oduzima Kosovo.
2. Protiv sam zato što su u NATO-u većina naših neprijatelja.
3. Protiv sam zato što, ako NATO-u dozvolimo ulazak u Srbiju, postaćemo saučesnici u njihovim zločinima u Iraku i Afganistanu.
4. Protiv sam zato što su Slobodne zemlje protiv NATO-a.
5. Protiv sam zato što NATO predvodi globalizaciju i uništava cele nacije u Evropi, Aziji i Africi.
6. Protiv sam zato što je predvodnik NATO-a, SAD, glavni uništitelj ozonskog omotača.
7. Protiv sam i zato što se Hrvati toliko uzdaju u NATO.
8. Protiv sam zato što NATO želi da vojsku Srbije smanji na 10 000 ljudi i 250 tenkova.
9. Protiv sam zato što NATO želi da soli pamet celom svetu.
10. Protiv sam zato što NATO nameće univerzalizam.
11. Protiv sam zato što je NATO ZOG-ovska instalacija.
12. Protiv sam zato što NATO kaže: ¸¸Ili si sa nama, ili si protiv nas!''.
13. Protiv sam zato što je NATO-u dozvoljeno da vrši ogromne zločine, a da za to niko ne odgovara.

1. ne oduzima nam nato, nego siptari
2. znas li ti uopste koje su zemlje u natou?
3. ma nemoj?
4. ma nemoj?
5. ma nemoj mi reci????
6. ovo ti je stvarno biser :):) a sta, rusi sagorevaju lale i ljubicice :):)D::D:D
7. normalno, gledaju da izvuku korist
8. a sta ce srbiji veca vojska?
9. ponavljas se
10. uhhh
11. :D:D:D
12. isto kao i radikali i ove nase patriote sto furaju ruski fazon
13. tuzi ih.
 
Prinz Eugen 88:
Što nećete u NATO, on vas je najviše hrabrio u vašoj ''borbi'' za NDCG.
Novce koje bi smo MORALI odvajati za chanstvo u NATO ishle bi u razvoj TURIZMA, a i drugih privrednih grana.

A sad... napravio si malu greshku.. nije Nezavisna Drzava Crna Gora, nego jednostavno Crna Gora ili Montenegro... pa kako ti se god svidja
 
Obersturmfuehrer:
1. ne oduzima nam nato, nego siptari
2. znas li ti uopste koje su zemlje u natou?
3. ma nemoj?
4. ma nemoj?
5. ma nemoj mi reci????
6. ovo ti je stvarno biser :):) a sta, rusi sagorevaju lale i ljubicice :):)D::D:D
7. normalno, gledaju da izvuku korist
8. a sta ce srbiji veca vojska?
9. ponavljas se
10. uhhh
11. :D:D:D
12. isto kao i radikali i ove nase patriote sto furaju ruski fazon
13. tuzi ih.

Ne oduzima nam Nato nego siptari ???

Ti mislis da srbi nisu mogli izac na kraj sa siptarima i resiti problem ? Kako onda, tako i sada ?

Molim te ne lupaj gluposti, vec razmisli pre nego sto kazes nesto. Nato je uzeo i Krajinu i delove RS i Kosovo itd. jer da nije bilo NATO i strane intervencije srbi bi poravnali svu ovu buraniju na Balkanu i okocili granice kolike nam volja.

*ebo vas nato sve redom koji ga s'takom zudnjom iscekujete.....gnjida navikla da je strana cizma gazi....
 
Ljuba UF:
Да ли сте за улазак НАТО војске у Србију? :!: :!: :!:
Sad mi nije jasno na šta si zapravo mislio, NATO već jeste u Srbiji, ušao je pre 8 godina. Pri tom naravno mislim na Kosovo, jer je formalno još u Srbiji.
Da li si onda mislio na ulazak NATO i u ostale delove naše države ili na priključenje Srbije NATO?
 

Back
Top