Svadja pa sex

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Upao sam u neku bezveznu, a koja nije bezvezna, svadju sa suprugom. preganjali se dve sedmice, zatezali, rezali, smishljali pakosti..., ali danas je sve resheno.
Kada vishe nisam mogao da izdrzim, kada je apstinencija od seksa pochela da ugrozava moj mozdani sistem, odluchio sam se na odluchan korak ka izmirenju.
Kao da je jedva dochekala, vishe se nije ni secala shta mi je to toliko zamerila.
Bio sam odluchan i nijke mogla da odbije moje predloge, a kada je to i mogla.
"Ljubavi, idemo na gorob moje majke, popnecemo cvece i malo cemo urediti okolinu, a da uzitak bude potpun, kupicemo i dve pivchine, da vidi majka kako se slazemo".
Sve je bilo OK, kada smo se vracali, uhvatio sam je za ribicu u autu, kao da je samo to chekala.
"Ej, svrati i kupi neshta za pice, ali.
ne zaboravi i onaj zenski brijach, stari se istupio"
Oho hooo, to je bila navlakusha za ludi letnji sex.

Brijanje ribice, dete se igra u komshiluku, sve je to......

Idem, pochinje ludara...
 
Pojeo sam joj ribicu, umalo nije pala u nesvest, trostruki orgazam.
Idemo u goste, ja ne volim da mi dolaze gosti, ali zato obozavam da idem kod njih.
Idemo kod ribice od koje sam stariji desetak godina. Ima supruga i sina, malo me gleda iz prikrajka, nemam hrabrosti da je "pitam", a osecam da bi dala.
pokushacu da je kao sluchajno dohvatim do sisa ili prepona, videcemo...
 
Ne, mislio sam bash na Milicu, voleo bih da joj usisam ribicu ustima, kao usisivach, da je progutam, da je ugrizem za guzu, da je karam da chuje komshiluk, da slushamo zestok ritam, dok sam duboko u njoj, da je karam, ali krvnichki.....
 
Julian_Duranona:
Kod mene je uvek seks pa svadja.

Znachi ona(on), ne ume da se kara, nije kreativna, ne moze jedno od vas dvoje da se opusti.
Mushkarac mora da ovlazi ribu, do tog stadija, da isuche penis iz nje i da se zaleti u punom trku, da ne oseti prepreku, kada prodre u nju, osim njenog zeljnog uzdaha "
Toooooo, ubi me Qrcem, ali ako moze josh jache i da se chuje udar od moje butine..."

Ma,... napite se k'o stoke, to je najbolje, ali pazi, ako preterash necesh moci da svrshish, posle se pravi blesav, kao ne pamtish da si je ***** u guzu !!!!
 
Lola 111:
Znachi ona(on), ne ume da se kara, nije kreativna, ne moze jedno od vas dvoje da se opusti.
Mushkarac mora da ovlazi ribu, do tog stadija, da isuche penis iz nje i da se zaleti u punom trku, da ne oseti prepreku, kada prodre u nju, osim njenog zeljnog uzdaha "
Toooooo, ubi me Qrcem, ali ako moze josh jache i da se chuje udar od moje butine..."

Ma,... napite se k'o stoke, to je najbolje, ali pazi, ako preterash necesh moci da svrshish, posle se pravi blesav, kao ne pamtish da si je ***** u guzu !!!!
Dobro ajd, probacu... Ali ako nesto zajebem, ti si kriv.
Mislim, nije fora u tome sto ti pricas... dobro, valjda jeste, a ja se tesim... Nego, zavrsi se seks a ona - ''I? Je l' to sve za danas?''
Sad ja njoj pokusavam da objasnim da je to kratko trajalo zato sto je mnogo volim, sto me mnogo uzbudjuje... i tako to. Razumes...?
Ali ona ne veruje. Onda padnu teske reci... Pa onda pita koju utakmicu cekam na televiziji, pa trazi daljinski da proveri... pa vrti kanale, pa pronadje nesto...
''Gle, Liverpul... Ko bi rekao? Stvarno nisam znao..'' - velim ja.

I sta kazes? Da je napijem, pa izatrka da joj ga strmeknem u bulju? Pa probacu... Valjda necu promasiti. Glupo bi bilo da samo ja uzivam.
 
Vidim.
Volim kad se slikovito, primerom poducava. Ne volim suvoparne pouke - ''desnom rukom uzmite svoj ud i laganim pokretom ga stavite u partnerkinu vaginu...''
Uvek sam rado gledao Dejvida Belamija... Taj se nije libio u svakakvo blato da se uvalja, bio je spreman u 'ladnu vodu da zagazi i zivog puza da pojede.
 
Lola 111:
Bio sam odluchan i nijke mogla da odbije moje predloge, a kada je to i mogla.
"Ljubavi, idemo na gorob moje majke, popnecemo cvece i malo cemo urediti okolinu, a da uzitak bude potpun, kupicemo i dve pivchine, da vidi majka kako se slazemo".
Sve je bilo OK, kada smo se vracali, uhvatio sam je za ribicu u autu, kao da je samo to chekala.
"Ej, svrati i kupi neshta za pice, ali.
ne zaboravi i onaj zenski brijach, stari se istupio"
Oho hooo, to je bila navlakusha za ludi letnji sex.
boles'....
sick0012.gif
 

Back
Top