ZIVELA SRBIJA-Cestitamo Mariji !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i teksta pesme:

MOLITVA
Muzika: Vladimir Graić
Tekst: S. M. Mare

Ni oka da sklopim,
postelja prazna tera san,
a život se topi
i nestaje brzo, k'o dlanom o dlan.

K'o razum da gubim,
jer stvarnost i ne primećujem,
još uvek te ljubim,
još uvek ti slepo verujem.

K'o luda, ne znam kuda,
ljubavi se nove bojim,
a dane, žive rane,
više ne brojim.

Molitva, kao žar na mojim usnama je,
molitva, mesto reči samo ime tvoje.
(I) Nebo zna, kao ja,
koliko puta sam ponovila,
to nebo zna, baš kao ja,
da je ime tvoje moja jedina
molitva.

Al Bogu ne mogu
lagati sve dok se molim,
a lažem ako kažem
da te ne volim.
 
Lazna princeza:
Ma, zar je bitno da li spada ovde ili tamo negde? Ma, ovo treba razglasiti na sve strane - konacno da svet cuje za nas i u pozitivnom kontekstu!
Principesa, ako te bude zaboleo zub jednog dana, ti ces krenuti u grad i svratiti u prvu firmu na cija vrata naidjes? Reci ces "Dobar dan, boli me zub, pomagajte.." - bila to prodavnica traktorskih guma, seksi shop, video klub ili zlatara?
Zast bas da ides u dom zdravlja kod stomatologa? Pa tebe boli zub, zar je vazno kome se obratis?
Vidim, nova si ovde, nauci se ipak malo redu.
Ima podforuma gde se ova tema sasvim dobro uklapa.
 
LovacMoreplovac:
code kad ti nebi imao sta da kritikujes bilo bi ti dosadno.Treba da budemo srecni zbog ovoga a ne da pricamo gde sta ide i ne ide.Misljenja su razlicita kao sto vidis.Ova tema ce biti aktivna nekoliko dana,a posle ce to samo biti deo istorije nase nove,lepe i male SRBIJE !

Najvise volim ovakve odgovore.

Lovac, samo da ti kazem, ne kritikujem ja nikoga jer mi je dosadno. radi se jednostavno o nekim pravilima i redu. Ne moze brate gde god se stigne tresnuti neka tema koje blage veze nema sa podforumom. Zato nam Krstarica i lici na pilicarenje kad je sve u "ojha" stilu, nema veze, samo da je veselo...
Slazem se ja to za evroviziju, mada ne gledam i ne zanima me, lepo je da smo barem u necemu prvi u Evropi, ali brate - ta tema NE SPADA ovde, kraj price. Ima toliko mesta na drugim podforumima bas za te namene, da je besmisleno i nekorektno zamarati ljude na podforumima koji nemaju veze sa time.

Ako pozelim da diskutujem o muzici, idem tamo, ako zelim da pricam o automobilima idem tamo a ako zelim da pricam o necemu sto ima veze sa kompjuterima, to je ovde. Evrovizija sa time ovde nema nikakve veze. Sem za tebe i jos ponekog ovde?
U tom slucaju, predlozi brate lepo adminima da pobrisu sve podforume, kako vididm za tebe nemaju smisla, pa ostave jedan jedini veliki i pisemo svi na jedno mesto...

Zbog takvih nabacivanja tema na mesta gde ne treba, ceo forum gubi na kvalitetu. Dobro nisi tresnuo temu na "Zdravlje" ili na "Bolesti zavisnosti" ili na hobi "lov i ribolov" - sta ima veze? I da, zaboravio si temu "Sofver" pa onda "hardver" itd - sto da ne....?

Nemoj se glupirati, molim te.
 
Dali je bilo duhovito ili ne, zavisi kako posmatras tekst.
Ali, svakako nije korektno da sad siris diskusiju bas ovde da li je bolja Beovizija ili Evrovizija. Ako ti se o tome diskutuje, imas odgovarajuce podforume.
Ama ljudi, svatite vec jednom da se nalazite na podforumu "Kompjuteri i internet"
Ne mogu da verujem da moram ja ovo da pisem umesto da modovi odreaguju.
 
codemaker:
Dali je bilo duhovito ili ne, zavisi kako posmatras tekst.
Ali, svakako nije korektno da sad siris diskusiju bas ovde da li je bolja Beovizija ili Evrovizija. Ako ti se o tome diskutuje, imas odgovarajuce podforume.
Ama ljudi, svatite vec jednom da se nalazite na podforumu "Kompjuteri i internet"
Ne mogu da verujem da moram ja ovo da pisem umesto da modovi odreaguju.

Ne mogu ništa da kažem jer si u pravu. Kao cin dobre volje obrisaću poruke...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top