EVROVIZIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Banshee:
a svi ste vi ovde slika i prilika muskarca iz snova,jel?
ma dajte se malo upristojiti,a ni samokritika ne bi bila na odmet ;)

onaj komentar od gorfa je bio krajnje neukusan,a i slika i prilika tipicne srpske reakcije - ajmo malo da popljujemo & kiselo grozdje :) umesto da ili bude indiferentan,.ili da mu bude drago sto je marija dobro prosla,mora da padne neki zajedljivi komentar.sjajno.

sto bih volela da vidim kako vi svi izgledate iza slika,pa da se malo komentarisemo kad je vec samopouzdanje na nivou....umesto ovakvih potpuno bljutavih i sovinistickih reakcija...na kraju krajeva,ako je njoj dobro u kozi koji moj vas boli uvo za nju...bar nije vulgarna i napadna za razliku od mnogih....
Жао ми је Банши,ово је политика,за више детаља потражи информације на другим подфорумима...А Шерифа није кисело грожђе,није ни грожђе,да не идем даље!
Шта је шовинизам,а шта гадост,питање је сад?:?Мене боли уво за њу,кад је нигде не видим,нормално!
 
Da joj nema onih lepitica koje je prate vokalno, onaj njen nastup bi licio na Grand show. Ionako kako smo poceli da slusamo razna sranja, zahvaljujem se Stonsima sto ce barem neki mladji da ukapiraju da ima mnogo bolje muyike od vajnih Zvezda Granda, na qurac ih nabijem sve a pogotovu onu busnu sto i sama ne zna gde je busna...
 
misoni:
Жао ми је Банши,ово је политика,за више детаља потражи информације на другим подфорумима...А Шерифа није кисело грожђе,није ни грожђе,да не идем даље!
Шта је шовинизам,а шта гадост,питање је сад?:?Мене боли уво за њу,кад је нигде не видим,нормално!

A ovde imamo ono klasično Srbovanje sa prezimenima na "IĆ".
Mnoga prezimena su nastala i od zanata predaka. Šerifović - Šerif u Americi.

 
Enfroz2891.:
Ja znam kako banshi izgleda:)
Samanta postuje samo na politici tako da sam skeptichan da je ona ta sa slike.
Za ostale...ko vas yeb:D
Изокренуо си причу у њену корист...Она је питала како изгледају поједини форумаши са политике.БГ је пун згодних риба,понеси фотоапарат и замоли их да позирају,допашће ти се резултат!8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top