preko neta...

sexy klon

Zainteresovan član
Poruka
375
šta mislite o traženju partnera preko neta?
meni je to izuzetno jadno...i paćenički.
i žao mi je ljudi koji to rade,a sve ih je više, i kod nas, i u svetu..
jednostavno sam protiv toga...mislim da ne treba da navodim razloge...
mada, druga je stvar ako se dvoje zezaju, pa to preraste (VREMENOM) u nešto više...pa se nađu, upoznaju uživo etc...
šta vi mislite?
izvinjavam se ako je bila tema.
 
pa ja sam za upoznavanje preko neta,pa sta bude...a iskljucivo trazenje partnera mi nije pacenicki niti jadno(previse grubi izrazi) jer postoje ljudi koji jednostavno na taj nacin zele da se upoznaju sa nekim i smuvaju,vencaju kako god...stvar je izbora,razliciti smo i ne kapiram cemu osudjivanje....jedina jadna stvar mi je sex preko interneta,e to vec osudjujem
 
Lucky girl:
pa ja sam za upoznavanje preko neta,pa sta bude...a iskljucivo trazenje partnera mi nije pacenicki niti jadno(previse grubi izrazi) jer postoje ljudi koji jednostavno na taj nacin zele da se upoznaju sa nekim i smuvaju,vencaju kako god...stvar je izbora,razliciti smo i ne kapiram cemu osudjivanje....jedina jadna stvar mi je sex preko interneta,e to vec osudjujem
Slazem se u potpunosti...
 
lichno nemam predrasuda po pitanju mesta na kom cjesh ti nacji osobu koja ti se svidja, bio to internet forum/chat, bio to internet kafe, diskoteka, pozorishte, odlazak u shoping, fakultet, shkola, bilo shta.

e, ono shto se meni ne svidja je insistiranje na trazhenju partnera na bilo kom mestu, ono tipa napucam se ko papagaj, rashirim perje, ili ako sam riba onda utegnem sise i bulju pa idem u izlazak i trazhim partnera. maltene shto ne pochnem da richem (zov na parenje) meni je to pacjenichki i isfolirano. i ne vidim nikakvu razliku izmedju toga i nekoga ko dolazi na internet chat/forum sa slikom svog mishicjavog tela i pitanjem "ocjesh li da se dopisujemo?" il neshto direktnije.
razlika je samo u formi, a mene to ne interesuje, vecj sushtina.
 
sexy klon:
šta mislite o traženju partnera preko neta?
meni je to izuzetno jadno...i paćenički.

Sta li ti je bio razlog da pokrenes ovu temu? Zasto se jednostavno ne okrenes od onoga na sta se zgrazas i nastavis dalje? Stvar je izbora, situacije tj. trenutka ...

Ne generalizuj
 
Ljudi se upoznaju na razlicitim mestima pa zasto ne i na Net-u..Ne vidim u tome nista lose..mnogima je to danas i jedini nacin..zbog obaveza ..poslova ..nemanja vremena i slicno ..Svuda po belom svetu je to odavno normalna stvar
 
Keeper:
lichno nemam predrasuda po pitanju mesta na kom cjesh ti nacji osobu koja ti se svidja, bio to internet forum/chat, bio to internet kafe, diskoteka, pozorishte, odlazak u shoping, fakultet, shkola, bilo shta.

e, ono shto se meni ne svidja je insistiranje na trazhenju partnera na bilo kom mestu, ono tipa napucam se ko papagaj, rashirim perje, ili ako sam riba onda utegnem sise i bulju pa idem u izlazak i trazhim partnera. maltene shto ne pochnem da richem (zov na parenje) meni je to pacjenichki i isfolirano. i ne vidim nikakvu razliku izmedju toga i nekoga ko dolazi na internet chat/forum sa slikom svog mishicjavog tela i pitanjem "ocjesh li da se dopisujemo?" il neshto direktnije.
razlika je samo u formi, a mene to ne interesuje, vecj sushtina.
slazem se sa keeperom u potpunosti...
sexy klon:
mada, druga je stvar ako se dvoje zezaju, pa to preraste (VREMENOM) u nešto više...pa se nađu, upoznaju uživo etc...
mislim da je ovo uglavnom slucaj na forumu...kad se ljudi dugo znaju,nadju neke slicnosti i tako...
inace chatove ne voliom uopste,zato sto masa ljudi tu dolazi upravo sa ciljem da smuvaju/kresnu/podjebavaju nesto...:)
 
Punisher:
Sta li ti je bio razlog da pokrenes ovu temu? Zasto se jednostavno ne okrenes od onoga na sta se zgrazas i nastavis dalje? Stvar je izbora, situacije tj. trenutka ...

Ne generalizuj

Nisam UOPŠTE generalizovala.
da li ti uopšte znaš šta je generalizovanje???
nisam rekla da su svi koji traže partnera preko neta jadni i bedni, već da je meni takvo traženje partnera paćenički. svesna sam da je tu granica veoma klimava, ALI...
vidim da se na forumu otvaraju teme ''nerviraš me'', ''šta mislite o crncima, ciganima, žutaćima, crvendaćima'', ''upali smo u kandže turbo folka qq lele'' i slično.
što ja ne bih otvorila temu o ovome, kada smatram da je ovo problem društva, jednako važan kao i svi ostali?
na zanimljivim sajtovima naišla sam na jednog lika koji traži_curu_zabrak, pogledala malo njegove postove i naišla na jedan tako bedan i glup post, da sam čoveka iskreno žalila.
i onda mi se javila, po stoti put, ona besmrtna misao ,,kuda ide ovaj naš svet''

jel treba još da se pravdam i objašnjavam, ili je to dovoljno, gos'n sudijo? :shock:
 

Back
Top